Як вибрати намет для саду і дачі? повна інструкція

  1. Який тент намету для дачі краще?
  2. Давайте розберемося, який тент намету краще для дачі?
  3. розсувний намет
  4. Шатер альтанка з металевим каркасом і москітні сітки
  5. Стаціонарна альтанка намет

Хочете купити на дачу зручний і надійний намет? Дивиться нашу статтю і виб і

Осіння сльота і пекуче літнє сонце не зіпсують вашого заміського відпочинку, якщо ви заздалегідь подбаєте про надійне укриття від негоди. На жаль, не кожному по кишені спорудити міцну альтанку для дачі з дерева. А от придбання зручного розкладного шатра для дачі - відмінна ідея, яка, до того ж, не завдасть значної шкоди вашому сімейному бюджету.

Який тент намету для дачі краще?

Перш, ніж приступити до вибору, непогано було б усвідомити, що ж таке намет для дачі, як вибрати подібну конструкцію? На відміну від звичайного навісу, що представляє собою тонке тканинне полотно, намети дачні непромокальні й вітростійкі - це стаціонарні споруди, які встановлюються і демонтуються однаково швидко.

Основною складовою дачного шатра швидкосбірних є каркас (зазвичай алюмінієвий або пластиковий) на який натягується вітростійкий тент намету для дачі. Головне достоїнство такого споруди - багатофункціональність, завдяки чому тент для дачі від сонця і дощу в одну мить перетворюється в спальню, дитячий ігровий майданчик або місце для приготування барбекю. Втім, як би ви не використовували намети для дачі водонепроникні, головне, щоб така конструкція була комфортною і радувала око.

Давайте розберемося, який тент намету краще для дачі?

Шатер з пластиковим каркасом

Таку альтанку намет розбірну для дачі можна купити в будь-якому великому супермаркеті або господарському магазині, при цьому вартість споруди бюджетна і по кишені широкому колу користувачів. Він зможе захистити вас від сонця або невеликого весняного дощу, а ось встояти проти сильного вітру йому не під силу. Основною перевагою такого садового шатра для дачі що не пропускає воду вважається легкість конструкції і швидкість збірки, з яким справиться навіть недосвідчений дачник або турист. Пластикові кілочки надійно кріпляться в пазах, а щільний тент туго натягується по периметру, перетворюючи споруду в затишну альтанку. Іноді в стінках навісу прорізаються віконця, закриті прозорою плівкою або густою сіткою, що захищає від комах. На жаль, як і більшість китайської продукції, такий дешевий намет досить недовговічний і навряд чи прослужить вам більше двох-трьох сезонів. Таку альтанку намет розбірну для дачі можна купити в будь-якому великому супермаркеті або господарському магазині, при цьому вартість споруди бюджетна і по кишені широкому колу користувачів

розсувний намет

На питання, який намет купити для дачі, форум любителів туристичних походів рекомендує розсувний намет для дачі з москітною сіткою і шторами. Така конструкція швидко збирається і не менш надійна в негоду, ніж навіс для дачі з металу.

Стійкості трансформеру надають спеціальні кріплення, за допомогою яких намет фіксується на поверхні, а також солідну вагу каркаса (до 35 кг), що не дає вітрі перекинути конструкцію. Останнє гідність, втім, плавно перетворюється в недолік, як тільки ви спробуєте самостійно перенести обладнання з місця на місце. Купити розсувний намет для саду і дачі ви можете на цьому сайті .

Шатер альтанка з металевим каркасом і москітні сітки

Багато недосвідчених дачники задаються питанням, який намет краще купити для дачі, розташованій біля водойми або в болотистій місцевості? Якщо вас не на жарт дошкуляють комарі, зупиніть свій вибір на недорогому антимоскітними наметі для дачі.

Металевий каркас, на який кріпиться захисний тент з антимоскітними сітками, надає споруді додаткову стійкість. А якщо проявити фантазію, цілком можна вибрати намет для дачі на металевому каркасі, прикрашений художніми кованими елементами. Такі намети на дачу посиленої конструкції можуть бути навіть стаціонарними - досить просто на зиму знімати тканинний тент, залишаючи металевий каркас.

Мінус у альтанки з металевим каркасом тільки один - павільйон залізний для дачі досить складно монтувати і захистити від негоди, здатної викликати корозію і псування металевих з'єднань
Мінус у альтанки з металевим каркасом тільки один - павільйон залізний для дачі досить складно монтувати і захистити від негоди, здатної викликати корозію і псування металевих з'єднань.

Стаціонарна альтанка намет

Вибираючи конструкції наметів для дачі, не забудьте про стаціонарному варіанті. Він найкращий, якщо ви плануєте користуватися альтанкою довгі роки, і вас влаштовує її місце розташування.

Каркас такого споруди являє собою кам'яні або дерев'яні основи, на які і натягується щільний тент. Незважаючи на те, що споруда встановлюється на довгі роки, за ним необхідно правильно доглядати. Каркас з дерева покривається спеціальною морилкою, що захищає матеріал від вогкості і вітру, а час від часу освіжається і тканинний дачний намет. Як прати і зберігати тент можна прочитати на спеціальних дачних форумах.

Крім захисту і забезпечення комфорту, у шатра розбірного для дачі є ще одна важлива функція
Крім захисту і забезпечення комфорту, у шатра розбірного для дачі є ще одна важлива функція. Монтуючи його, кожен може відчути себе справжнім майстром, що створює прекрасна споруда.

Який тент намету для дачі краще?
Давайте розберемося, який тент намету краще для дачі?
Який тент намету для дачі краще?
Перш, ніж приступити до вибору, непогано було б усвідомити, що ж таке намет для дачі, як вибрати подібну конструкцію?
Давайте розберемося, який тент намету краще для дачі?