Закриті альтанки - фото

Закриті альтанки найчастіше будуються з цегли або деревини. Цегляні будівлі більш монументальні, вони зажадають ґрунтовного фундаменту і великих фінансових вкладень. Зводяться цегляні альтанки на досить великих ділянках, так як вважається, що на маленькому така альтанка буде виглядати занадто громіздко. Ознайомтеся з цими фото закритих альтанок, які можливо подадуть вам ідею для вашого власного сайту.

Ознайомтеся з цими фото закритих альтанок, які можливо подадуть вам ідею для вашого власного сайту

Так як фінансовий момент найчастіше виявляється вирішальним, більшою популярністю користуються саме дерев'яні альтанки. Пов'язано це також з універсальністю дерева, як будівельного матеріалу. Дерев'яна альтанка відмінно вписується в будь-який ландшафт і добре виглядає поряд з іншими будівлями.

Дерев'яна альтанка відмінно вписується в будь-який ландшафт і добре виглядає поряд з іншими будівлями

Закриті альтанки з дерева мають ряд переваг:

  1. Ціна.
  2. Полегшений фундамент.
  3. Натуральність і екологічність матеріалу.
  4. Добре зберігає прохолоду при жаркій погоді.
  5. Унікальний мікроклімат всередині альтанки, створюваний деревиною.

Унікальний мікроклімат всередині альтанки, створюваний деревиною

Те наскільки альтанка впишеться в ваш ділянку, звичайно, буде залежати не тільки від матеріалу з якого вона зводиться, але і від обраного вами стилю. Зрозуміло, що альтанка, виконана у вигляді китайської пагоди, не підійде для оформлення російської садиби.

Зрозуміло, що альтанка, виконана у вигляді китайської пагоди, не підійде для оформлення російської садиби

Найбільш поширені такі стилі альтанок:

  • класичний;
  • сільський (кантрі);
  • сучасний (модерн);
  • лісової;
  • східний.

Також досить поширені англійська, мавританський, кований і морської стилі.

Класичний стиль найбільш популярний. Для нього характерна відсутність будь-яких надмірностей в оформленні, витриманість стилю і строгість ліній.

Сільський стиль має на увазі простоту і затишок, альтанки, виконані в цьому стилі, виглядають просто і колоритно. Вона може нагадувати невеликий теремок або будиночок лісничого виконаного зі зрубу.

Для сучасного стилю або модерну характерно застосування інноваційних матеріалів. Він виділяється плавними лініями і вигинами і виглядає дуже естетично і ефектно.

Лісовий стиль виглядає найбільш загадково, але в той же час природно. Альтанка, виконана в цьому стилі, є затишний казковий будиночок, органічно вписується в ландшафт садової ділянки.

Для східного стилю характерна куполоподібний дах і поділ альтанки на дві зони, зовнішню і внутрішню. У цьому стилі виділяються японське і китайське напрямки. Альтанки, виконані в китайському стилі, виконуються з натуральних матеріалів, мають високу вигнуту дах з черепиці, що спирається на дерев'яні опори. Щоб не відволікати увагу від навколишнього середовища, дах фарбують в темні кольори. Будівлі в японському стилі мають одноярусні і двоярусні даху з характерними, вигнутими вгору кутами. Вони можуть бути як відкриті, так і закриті. Зазвичай забарвлюються в неяскраві кольори. У східному стилі частіше виконують відкриті альтанки.Дуже популярні альтанки з мангалом, які не тільки прикрашають ділянку, але і дуже практичні. Залежно від тих матеріалів, які ви використовуєте при будівництві, мангал може бути розташований або по центру, або біля стіни. Загальне планування альтанки, розміщення в ній меблів залежить від багатьох факторів, головний з яких - це площа альтанки. Осередок можна розташовувати тільки біля стін, які зведені з негорючих матеріалів. Фото закритих альтанок.

На початку проектування визначитеся з основними характеристиками альтанки. Її розміри (довжина, ширина, висота), форма майбутньої споруди (квадратна, прямокутна, багатокутна, кругла), тип даху, витяжка для вогнища, вентиляція і, звичайно, будівельний матеріал. Якщо ви вирішили будувати альтанку самостійно, зробіть її креслення в певному масштабі, і на його основі плануйте хід робіт і кількість будівельних матеріалів.

Зимова альтанка повинна обов'язково склити. Найбільш популярні для цього металопластикові вікна. Можна передбачити можливість знімати вікна на літо. Таким чином, у вас вийде комбінований варіант літньої і зимової альтанки.

При виборі місця для альтанки передбачте зручність підходів до неї. Так як альтанка часто служить місцем для прийому великої кількості гостей, то переміщення по газону недоцільно, адже він швидко прийде в непридатність. Тому обов'язково необхідні садові доріжки .

Можна продумати будь-який варіант опалення. Це можуть бути електрообігрівачі або будь-який варіант печей. Хороший сучасний варіант опалення - це інфрачервоний обігрівач. Опалювальна альтанка може повноцінно використовуватися навіть взимку.

Детальніше про типи та види цих будівель можете прочитати тут - садова альтанка і її види .

Ознайомтеся також з фото альтанок .

Також може зацікавити: