У Єльцин-центрі відкриють клініку, в якій будуть зберігати сперму і лікувати безпліддя

У Єльцин-центрі скоро можна буде лікуватися

У Єльцин-центрі з 1 лютого почне працювати Клінічний інститут репродуктивної медицини (Кірма). Лікарі будуть проводити процедуру екстракорпорального запліднення і інші медичні процедури.

Як повідомили в прес-службі Єльцин-центру, інститут займе більше тисячі квадратних метрів у південному крилі приміщення. Там розташується реєстратура, денний стаціонар на 7 ліжок, працює в три зміни, консультативні кабінети лікарів акушерів-гінекологів та вузьких фахівців, різні лабораторії, операційні, УЗД-кабінети, процедурні та навіть банк сперми.

- Сім'ї, які звернулися в інститут, зможуть отримати весь спектр медичних послуг в галузі репродуктивної медицини: консультації з питань безпліддя, прегравідарна підготовка, ЕКО, ІКСІ (запліднення єдиним сперматозоїдом), донация статевих клітин і ембріонів, сурогатне материнство, ПГД (передімплантаційна діагностика), криоконсервация гамет і ембріонів, ведення вагітних, в тому числі після ЕКЗ, і інші, - розповіли в Єльцин-центрі.

Медики з'їдуться в новий інститут 1 лютого. Там пройде міжнародна конференція, присвячена репродуктивного здоров'я.

В кінці минулого року в президентському центрі відкрили салон краси для VIP-клієнтів , До цього там же з'явився нічний клуб, на відкриття якого прилітала Рената Литвинова . скоро збираються відкрити фітнес-центр .

Текст: Олена ХАЗІНУРОВА
Фото: Артем Устюжаніна / E1.RU