Ремонт квартир

 1. Капітальний ремонт
 2. елітний ремонт
 3. Вишгородська 45/1
 4. Комплексний ремонт квартир в Києві
 5. Етапи комплексного ремонту
 6. Чому краще у нас

10 річний досвід компанії "Нова Хата" дозволяє стверджувати, що якість ремонту не залежить від його назви: буде він називатися vip або класу люкс. Майстер повинен надати якісне виконання робіт не залежно від назви і виду ремонту. Під назвами VIP і Люкс мається на увазі ремонт з ексклюзивним дизайном.

Чи готові платити за якість - Ви наш замовник!

Капітальний ремонт

 • Комплексний ремонт "під-ключ"
 • Ціна від 3600 грн. / м2
 • Терміни: від 1 до 2 місяців
Детальніше...

елітний ремонт

 • Сміливі дизайнерські рішення
 • Ціна від 5000 грн. / м2
 • Терміни: 1,5 до 3-х місяців
Детальніше...

В спектр наших послуг входять:

Вишгородська 45/1

10 річний досвід компанії Нова Хата дозволяє стверджувати, що якість ремонту не залежить від його назви: буде він називатися vip або класу люкс

На стінах декоративні фарбування мармаріно венеція Виконана перепланування, складна укладання плитки

детальніше

85 м2

Комплексний ремонт квартир в Києві

Ремонт квартир під ключ в Києві - це комплекс робіт з поліпшення зовнішнього вигляду і технічного стану житла Ремонт квартир під ключ в Києві - це комплекс робіт з поліпшення зовнішнього вигляду і технічного стану житла. Саме такий ремонт квартир - кращий вихід для тих, хто бажає не тільки значно перетворити стіни, стелі й підлоги, але і повністю замінити системи комунікації.

Багато хто думає, що зробивши недорогий косметичний або швидкий ремонт і змінивши деякі елементи своїх квартир, вони вирішать всі проблеми. Але проходить не так багато часу - і раптом починає капати кран, підлоги набувають неестетичний вигляд, виникає проблема з електропроводкою, від вікон тягне протягом, а водостічні труби виявляються прогнилими.

Жити в таких умовах нестерпно. І рано чи пізно Ви приходите до думки, що тільки капітальний або повний ремонт квартир здатний кардинально змінити Ваше житло на краще.

Такий ремонт починається з тривалого і не завжди успішного пошуку виконавця, який здатний зробити всі роботи професійно і якісно за порівняно невисокою ціною, точно виконавши Ваші побажання щодо обробки приміщення, оптимального рішення внутрішнього простору, кольорової гами або фактури.

Етапи комплексного ремонту

На сьогоднішній день комплексний бюджетний ремонт квартир в Києві складається з декількох етапів:

 1. Перепланування зі зміною конструктиву приміщення. Таку роботу можна довірити тільки професійної бригаді, що має відповідний досвід безпечної та грамотної перепланування житла.
 2. Заміна комунікацій. Труби і проводка з часом старіють і потребують періодичної заміни. Повна заміна комунікацій дозволить уникнути безлічі проблем і неприємних сюрпризів у майбутньому. Те ж саме стосується і системи опалення.
 3. Оздоблювальні роботи. Створення красивої сучасної квартири не обходиться без відповідної обробки стін, стелі і установки нового підлогового покриття. Зробити все це акуратно і ретельно можуть тільки справжні професіонали.
 4. Дизайнерська обробка - етап, коли прикраса гра зі світлом і інші художні прийоми, що виконуються фахівцем, вносять в Ваше приміщення останні штрихи, необхідні для створення сучасного і затишного дизайну квартири.

Чому краще у нас

Багаторічний досвід і використання сучасних технологій дозволяють компанії «Нова Хата» перетворити будь-яку квартиру в житло Вашої мрії! Хоча якісні послуги не можуть бути дешевими, наші співробітники виконують комплексний дизайнерський ремонт квартир за оптимальними цінами в Києві.

Не витрачайте час на пошуки декількох фахівців. Справжніх майстрів своєї справи різного профілю Ви знайдете саме в нашій компанії. Вам залишається зробити лише один дзвінок, і через деякий час у Вашій квартирі не залишиться ніяких недоліків!

Тривалість ремонту квартир в Києві, як і ціни на вироблені роботи, залежать від загальної площі і складності самого проекту. Прайс лист, розташований на сайті novahata.kiev.ua, допоможе Вам зробити самостійний розрахунок передбачуваних витрат на то, скільки коштує євроремонт. Всі розцінки на виконувані нашими фахівцями роботи детально представлені в розділі «Наші ціни».

Якщо ж у Вас при цьому виникнуть будь-які труднощі або питання, просто подзвоніть нам. Кожен окремий випадок буде детально розглянуто нашими співробітниками. Фахівці компанії із задоволенням прояснять всі незрозумілі моменти, допоможуть розрахувати тривалість і приблизну вартість ремонту. Така консультація по телефону для кожного клієнта не тільки корисна, але і абсолютно безкоштовна!

Пропонуючи Вам свої послуги, ми пам'ятаємо про цінності і важливості своєї репутації. Тому вибираючи нас, Ви отримуєте гарантований результат - виключно високу якість виконуваних робіт при повному дотриманні обумовлених термінів.

Щоб завтра Ваше житло стало неповторним, вирішуйте на його зміни вже сьогодні!

БЕЗКОШТОВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРОТЯГОМ 5-Х РОКІВ
Телефонуйте: (06 6) 564 05 01