Мовчки закрили шторки: росіян через Путіна протримали в Боїнгу два години при -16 - останні новини світ - Росія - фото

Через візит президента РФ Володимира Путіна пасажирів рейсу Красноярськ-Москва два години протримали в літаку з відкритими дверима при температурі -16 градусів, а щоб пасажири не дивилися на президента, в салон літака зайшов чоловік і мовчки закрив всі шторки ілюмінаторів з однієї зі сторін .

Про це пише московська служба "Радіо Свобода" .

Президент Володимир Путін в середу прилетів з візитом до Красноярська, щоб "провести нараду з представниками великого бізнесу" і "ознайомитися з процесом підготовки міста до зимовій універсіаді 2019 року".

При цьому пасажирів "Боїнга-737" авіакомпанії "Перемога", що вилітали в Москву рейсом 418, о другій протримали в літаку з відкритими дверима при температурі -16 градусів, тому що в цей час в аеропорту повинен був сісти президентський борт.

"Сидимо в літаку в аеропорту Красноярська. Оголосили, що аеропорт закритий, тому що прилітає Путін. Закрили перон для співробітників аеропорту і вони не можуть прибрати трапи, щоб закрити двері в літак, а опалення не працює. А на вулиці холодно, -13. і ніхто не знає, коли аеропорт відкриють. Сидимо мерзнемо і чекаємо.

Таке знущання над людьми - це справжнє свинство, а глава держави так показує свою зневагу до всіх громадян. Це бридко, це принизливо ", - написав у своєму Facebook пасажир рейсу 418 Григорій Скарченко.

За його словами, перед приземленням Путіна в салон "Боїнга" зайшов чоловік і закрив всі шторки ілюмінаторів з того боку, звідки можна було побачити президентський Іл-96 і путінський кортеж.

Багато хто не побоялися зробити фото, коли Путін вийшов з літака "Перемога".

Згідно з інформацією красноярського аеропорту Ємельянова, всього вранці 7 лютого на годину або більше тут був затриманий виліт 15 рейсів.

"Все було як завжди: пройшли реєстрацію, почали посадку на рейс. Нас завантажили в автобус, довезли до літака, посадили в літак. Буквально через кілька хвилин командир оголосив, що у зв'язку з прибуттям офіційних осіб (хоча перший раз, здається, він навіть Путіна назвав конкретно, потім говорив тільки "офіційні особи") аеропорт закритий, причому закритий навіть для співробітників аеропорту, яких не пускають на перон.

Тому, сказав він, ми не можемо закрити двері в літак, тому що нікому прибрати трапи. Це були звичайні трапи, літак обладнаний двома виходами, обидва вони залишилися відкритими, був протяг. На вулиці було -16, не так вже й холодно, нам пощастило. Особливо холодно було людям, які сиділи біля дверей, там було дуже холодно. Екіпаж навіть попросив всіх, хто там сидить, пересісти в центр ", - розповів Скарченко.

"Всі сиділи в куртках, закутані, це тривало приблизно півтори години. Навіть через півтори години двері нам не закрили і опалення не включили, тому що були якісь проблеми з сервісними службами аеропорту. Ми чекали, поки приїде ще один автобус з пасажирами. наш автобус привезли, а іншим пощастило: їх в автобус вже не пустили, і вони чекали в залі очікування. Потім ми чекали, поки двигуни запустять, і в підсумку все це зайняло дві години, дві години було відкриті двері у літака ", - додав він.

Співробітник аеропорту закрив всі ілюмінатори з лівого боку, щоб люди не бачили, говорить пасажир.

"Просто мовчки зайшов і закрив. Але люди потім, звичайно, їх відкрили - хто знімав, хто щось ще робив. Я сам особисто не бачив (як приземлився Путін. - ред.), Але інші люди фотографії зробили. Мабуть, для "особливих співробітників" перон був відкритий. Зазвичай на пероні люди ходять в яскравих жилетах, техніку обслуговують, а тут, поки ми стояли, було порожньо, нікого не було. Вони з'явилися вже потім, коли нам оголосили, що ми зараз будемо чекати, поки приземлиться чергу з рейсів, і тільки потім будуть запускати в літак інших людей.

Всім, у кого були пересадки, авіакомпанія пообіцяла компенсувати витрати.

Як повідомляв "Обозреватель", в Волгограді для колективного фото з Путіним відібрали тільки низькорослих жінок в формі радянських регулювальниць Військової автомобільної інспекції.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram