Яку валюту брати в Єгипет: відповіді на питання туристів

Яку валюту брати в Єгипет: відповіді на питання туристів

Перед поїздкою в країну сонця і пірамід кожен другий турист задається двома питаннями: "яку валюту брати до Єгипту?" "як обміняти гроші в Єгипті?". Здавалося б, що все досить ясно і просто - закупив долари, по прильоту поміняв в обміннику з хорошим курсом. Але це лише на перший погляд таке рішення очевидно, насправді тут криється досить багато нюансів. Тому tochka.net підготувала відповіді на основні питання, які хвилюють мандрівників.

Яку валюту брати в Єгипет - місцеві гроші

Перед тим, як відповідати на питання "Яку валюту брати в Єгипет?", Потрібно спочатку розібратися з єгипетськими грошима. Офіційна валюта в одній з улюблених країн українських туристів - єгипетський фунт. Один єгипетський фунт дорівнює 1.47 грн. У грошовому обігу знаходяться банкноти номіналом в 25 і 50 піастрів, 1, 5, 10, 20, 50, 100 і 200 фунтів; монети в 25, 50 піастрів і 1 фунт. Неуважний турист може не відразу відрізнити банкноту в 50 фунтів і 50 піастрів, а хитрі продавці раді старатися - оком не встигнеш моргнути, як тебе обдурять за дві секунди. Такий вид розлучення досить популярний в гарячій країні пірамід.

Такий вид розлучення досить популярний в гарячій країні пірамід

Яку валюту брати в Єгипет: відповіді на питання туристів

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Яку валюту брати в Єгипет - долари або євро

Незважаючи на те, що євро в цій країні все частіше миготить в побуті, все ж, бери долар, що не прогадаєш. У Єгипті майже всюди приймають долари, розплатитися ними можна і в магазинах, ось тільки курс при цьому буде невигідним. Тому рекомендуємо подбати про те, щоб у тебе в гаманці були дрібні купюри, оскільки здачу в цій країні не люблять давати. А якщо і дають, то, звичайно ж, в фунтах, і природно, за своїм курсом.

Яку валюту брати в Єгипет: відповіді на питання туристів

Яку валюту брати в Єгипет - обмін валют

Не менш важливе питання "Де міняти гроші в Єгипті?". Купити єгипетські фунти можна практично в будь-якому готелі, банку або аеропорту. Але краще все ж це робити в банках, оскільки обмінники готелів в потрібний момент можуть бути закритими, до того ж з тебе здеруть пристойний відсоток комісії за обмін. Чи не рекомендуємо міняти гроші у готельного персоналу, тим більше у якихось випадкових людей. Всі основні банки, як поширений Bank of Egypt, так і інші, можуть обміняти валюту і роблять це щодня приблизно з дев'ятої ранку до четвертої години дня, крім п'ятниці, іноді і суботи, і крім важливих державних і релігійних свят. Обміняти можна в обидві сторони, за винятком рідкісних періодів кризи, коли долари можна тільки продати, але не купити. Паспорт для обміну валюти, як правило, не потрібно. Не забудь зберегти квитанцію про операцію і обов'язково перелічи гроші, не відходячи від каси. До речі, якщо будеш купувати долари в Єгипті, нехай тебе не бентежить маленький штампик того міста чи банку, де ти здобуваєш валюту. На платіжність він не впливає.

На платіжність він не впливає

Яку валюту брати в Єгипет: відповіді на питання туристів

Яку валюту брати в Єгипет - кредитні карти

Кредитні карти приймають майже у всіх великих торгових точках і туристичних центрах. Скористатися кредиткою в провінції буде важче. Май на увазі, коли їдеш в Єгипет (або іншу країну), часто потрібно перед цим зателефонувати в банк і розблокувати свій рахунок для використання в певний час в даній країні. Втім, досвідчені туристи рекомендують рідше використовувати кредитки в Єгипті, оскільки саме ця країна в перших рядах за кількістю махінацій з банківськими картками.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Підписуйся на наш telegram і будь в курсі всіх самих цікавих та актуальних новин!

? "як обміняти гроші в Єгипті?