Де краще брати кредит готівкою відгуки в якому банку гроші взяти?

 1. Чи можна взяти кредит готівкою вигідно відгуки?
 2. Споживчий кредит відгуки про банках
 3. Відгуки з прикладами споживчого кредитування
 4. Де краще взяти кредит готівкою відгуки не брешуть?
 5. Банки для споживчих кредитів готівкою

Автор: prosvet 02 травня 2018 року
Автор: prosvet 02 травня 2018 року  Чи можна взяти кредит готівкою вигідно відгуки

Чи можна взяти кредит готівкою вигідно відгуки?

Особистий приклад з життя - порада для тих, хто потрапив в складну економічну ситуацію.

Чи не розплатившись з одним кредитом, мені терміново знадобилися гроші, підвернулася відповідне житло. Спланувати не передбачуваних витрати навряд чи можливо, але безвихідних положень немає.

За порадою знайомих звернувся до інтернету. Набравши в пошуковику фразу, в «якому банку можна взяти споживчий кредит без довідки про доходи», отримав величезний вибір кредиторів, почитав відгуки. Сайти надають повну інформацію по питанню, але чи правда це?

Споживчий кредит відгуки про банках

Вивчивши відгуки в якому банку можна взяти кредит, я зіткнувся з масою негативу. Складалося враження, що немає нормальних фін. установ в Росії.

Необхідно зареєструватися, підтвердити особистість і відправити онлайн анкету. Заявка може розглядатися протягом трьох днів. У цей час можна ближче ознайомитися з роботою банківської організації, прорахувати на калькуляторі майбутні виплати для майбутнього кредиту.

У цей час можна ближче ознайомитися з роботою банківської організації, прорахувати на калькуляторі майбутні виплати для майбутнього кредиту

Інтернет надає безліч банків на вибір, які можуть запропонувати споживчий кредит без довідок про доходи та поручителів, але необхідно сказати кілька слів про банківський сектор і що там відбувається. Перебуваючи в умовах жорсткої економічної кризи, банки, що займаються фінансовими кредитуванням, намагаються мінімізувати ризики і тому по статистики відмов більше 20% (доповнення як правильно брати кредит ).

Відгуки з прикладами споживчого кредитування

Розглянемо, наприклад, Ощадбанк Росії. Банк здійснює видачу споживчих кредитів без зайвих довідок і поручительств. Ощадбанк надає позики до 1 500 000 рублів строком на 5 років під 15% річних. Банк не вимагає довідку про платоспроможність і являє пільги кредиторам, які мають зарплатний рахунок в Ощадбанку. Але без довідки про доходи я можу отримати максимум 100 тисяч в Ощад. Що я і зробив, отримав потреб. кредит готівкою відгуки можу залишити тільки позитивні. Сотні вистачило на знімання житла і внести платіж по 2му кредиту.

З мінусів, Сбербанк якось не нав'язливо натякає на право індивідуального підрахунку відсотків і вказує мінімальну суму кредиту не менше 15 000 рублів, а так же непередбачені комісійні або обов'язкова страховка. Все це неприємний сюрприз і суттєво впливає на майбутні витрати при виплаті боргу.

Ще я подавав заявки в Райффайзен і Східний банк. Там все просто - відмова, без будь-яких пояснень. Добре, що хоч відмовили відразу, а не тягнули кота за хвіст, як це люблять робити деякі.

Де краще взяти кредит готівкою відгуки не брешуть?

Висновок такий, що необхідно уважно читати всі пункти договору. Вірити відгукам не варто, все залежить від людини. Претендентові, c поганою кредитною історією, не слід розраховувати на преференції, гроші в борг вам дадуть, але умови будуть жорсткими. Незважаючи на важку економічну ситуацію, це банк з самим найменшим відсотком відмов.

Необхідно зібрати пакет документів:

 • довідку кошторис роботи,
 • довідку про середньомісячний дохід,
 • паспорт РФ обов'язково з відміткою про постійне місце проживання
 • і 2й додатковий документ, що засвідчує особу (я надав військовий квиток).

Можна для кругозору розглянути пропозиції інших банків.

Банки для споживчих кредитів готівкою

 1. ОтпБанк - 750 тис. Руб. терміном на 5 років під 15,9% річних.
 2. Банк Москви - 3 000 000 рублів строком на 5 років під 16,9% річних.
 3. РенессансКредіт - 500 тисяч рублів. Термін кредитування - до 5 років під 15,9-31,5% річних.

Претендувати на отримання споживчого кредиту без довідок про доходи можуть тільки громадяни Росії і мають постійну прописку, а так само постійну роботу, вік позичальника повинен бути в межах 21-65 років. Не приховуйте негативну інформацію за колишніми кредитних історій, банки все одно дізнаються. Якщо вам відмовили, можна звернутися в мікрофінансову компанію (МФО), там точно не відмовлять, але відсотки за позикою куди вище. Вибір за вами, я туди ні ногою.

Поширені запитання громадян:

Дивитися на відгуки де вигідно взяти кредит готівкою - це не розумно. Кращі умови тільки для перевірених клієнтів, з високим доходом, хорошою репутацією, заставу і поручитель - не зашкодить. А всім іншим процентна ставка по кредиту обходитися 22-28% річних, і то, це в кращому випадку.

А всім іншим процентна ставка по кредиту обходитися 22-28% річних, і то, це в кращому випадку

Де краще брати кредит готівкою відгуки в якому банку гроші взяти? Де краще брати кредит готівкою відгуки в якому банку гроші взяти

Чи можна взяти кредит готівкою вигідно відгуки?
Сайти надають повну інформацію по питанню, але чи правда це?
Де краще взяти кредит готівкою відгуки не брешуть?
Де краще брати кредит готівкою відгуки в якому банку гроші взяти?