В якому банку краще взяти кредит готівкою? Огляд вигідних пропозицій

 1. Що потрібно знати, щоб кредит був вигідним
 2. Ось ще корисні матеріали:
 3. Експрес кредити
 4. Якщо з кредитною історією не пощастило
 5. Статистичні дані та рекомендації
 6. Кредити в великих банках: в чому переваги?
 7. Необхідний пакет документів
 8. Для малого бізнесу
 9. Кілька порад наостанок

У цьому матеріалі ми відповімо на питання про те, де сьогодні краще взяти кредит на вигідних умовах, і заодно пояснимо, що мається на увазі під цими самими умовами. Якщо потрібні гроші і немає бажання платити банку скажені відсотки - читайте далі.

Багато хто думає, що в нинішні кризові дні знайти банк, де можна взяти кредит готівкою в рублях на рік або довше на вигідних умовах просто неможливо, помиляються. І ми це доведемо. Спочатку подивіться таблицю:

У цьому списку банки, куди ви можете сміливо звертатися за грошима - не відмовлять. Втім, ми перерахували далеко не всі кредитні організації, а тільки ті, де умови кращі.

На сьогоднішній день ліцензованих банків, що видають позикові кошти, налічується понад 959. Спробуємо розібратися в якому банку найкраще взяти кредит готівкою. В першу чергу необхідно визначитися з метою оформлення кредиту. У статті ми розглянемо нецільові кредити.

Що потрібно знати, щоб кредит був вигідним

Через завищення курсів валют і падіння вартості рубля відсоток відмов банків у видачі кредитів істотно виріс, проте це не означає, що вам неодмінно відмовлять. Щоб оформити позику в банку на вигідних умовах дотримуйтесь простих порад.

Зберіть якомога більше документів, які свідчать про ваш стабільному матеріальному становищі. Банки не займаються благодійністю і їм потрібні гарантії, що позикові гроші будуть повернуті точно і в строк. Тому особистість позичальника викликає виправданий інтерес.

У банку краще не скромничати. Довідка про високі доходи і копія трудової книжки з стабільної роботи частково служать такою гарантією. Якщо ви отримуєте дохід від здачі в найм квартири або іншої нерухомості, уявіть копію договору оренди. Закордонний паспорт з недавніми відмітками про перетин кордону теж допоможе. Чим більше свідчень вашого фінансового благополуччя, тим краще. Практика показує, що подібний набір документів може позитивно позначитися не тільки на рішенні про видачу кредиту, але і на величині відсотків в якому завгодно кредитній установі. Банки зацікавлені в клієнтах з позитивною біографією.

Укладаючи кредитний договір, звертайте уваги на умови надання позики. Буває, що до самого кредиту можуть додатися платежі за страховку, відсотки за відкриття і обслуговування рахунку та інші побори, про які в рекламі не згадують. Всі ці додаткові витрати можуть зробити позику невигідним і дорогим.

Ось ще корисні матеріали:

Ось ще корисні матеріали:

Експрес кредити

Якщо немає можливості збирати довідки, а взяти гроші потрібно терміново, можна скористатися послугою експрес кредитування. У цьому випадку відсотки будуть вищими, але вам не доведеться доводити свою фінансову спроможність і питання з видачею кредиту буде вирішено протягом робочого дня. Зазвичай клієнтові пропонується оформити предвипущенную кредитну карту, на рахунок якої банк розміщує узгоджену суму. У таблиці ви можете ознайомитися з пропозиціями щодо експрес кредитами:

Якщо з кредитною історією не пощастило

Зрозуміло, краще кредит брати в банку, але існує ще одна форма позик, підходяща для тих, у кого проблеми з кредитною історією, немає постійної роботи, і потрібно позичити гроші швидко і ненадовго. Це - мікрокредитування. Послуги надають мікрофінансові організації. Для отримання кредиту достатньо через інтернет заповнити заявку і анкету і мати діючу банківську карту. Гроші надійдуть протягом 15 хвилин після відправки вами заповнених форм. Дивіться таблицю з пропозиціями від МФО: Зрозуміло, краще кредит брати в банку, але існує ще одна форма позик, підходяща для тих, у кого проблеми з кредитною історією, немає постійної роботи, і потрібно позичити гроші швидко і ненадовго

Статистичні дані та рекомендації

На даний момент середня процентна ставка:

 • за споживчими кредитами - від 16 до 26 відсотків річних. Висока ставка пов'язана, перш за все, з підвищеним ризиком неповернення позикових коштів. Знизити її можна використовувати з залученням до отримання кредиту поручителів.
 • по автокредитах - від 12 до 19 відсотків річних. Мінімальна ставка за цільовим кредитом можлива тільки при наданні ліквідного майна в якості застави.
 • за цільовими кредитами на потреби сільського господарства діє фіксована ставка 14 відсотків річних. Плюсом цих кредитів можна назвати повернення відсотків за державною програмою.
 • за житловими кредитами - від 9 до 14 відсотків річних

При пошуку варіантів кредитування заздалегідь дізнайтеся про різні акційні програми.

Кредити в великих банках: в чому переваги?

За статистикою іпотеку найчастіше беруть у Ощадбанку, кредити на розвиток підсобного господарства - у Россельхозбанка.

У цих можна оформити кредит за нижчими відсотковими ставками, так як через них держава реалізовує компенсаційні програми допомоги жителям країни.

Гідні умови по кредитах фізичним особам надають і комерційні банки. Деякі з них пропонують дійсно вигідні кредитні продукти.

Приватні банки менш вимогливі до області надання супутніх документів і з радістю працюють з кожним клієнтом. Сбербанк може затягнути з термінами.

Необхідний пакет документів

Пакет документів для більшості банків є стандартним. Обов'язковими документами є паспорт і будь-який другий документ на вибір позичальника. Другим документом може служити:

 • закордонний паспорт;
 • Водійські права;
 • СНІЛС;
 • ІПН;
 • Ксерокопія трудової книжки;
 • Пластикова картка.

Пам'ятка:

Для малого бізнесу

Для тих, хто шукає оптимальні умови для подальшого розвитку власного бізнесу, слід звернути увагу на Бінбанк. Клієнтам банк пропонує кредити для бізнесу від 9,9% річних. Максимальний термін не більше 5 років.

Комісія банку за його оформлення складає від 0,6% до 1,75% від загальної суми. Заставою можуть бути об'єкти нерухомості, транспортні засоби, виробниче обладнання, а також товарні запаси підприємства.

Видається кредит двома варіантами, або перекладом всієї суми позики на розрахунковий рахунок позичальника, або шляхом відкриття в банку кредитної лінії та встановлення суми ліміту на видачу (такі умови використовують як додаткову гарантіію стабільності бізнесу).

Якщо буде прострочення платежів за попередньо розробленим і узгодженим графіком, доведеться сплатити додатково 0,15% від суми платежу з розрахунку за кожен день несплати.

Кілька порад наостанок

Що стосується загальних для всіх кредитів підводних каменів, то дамо кілька порад:

Звертайте увагу не тільки на відсотки, а й на санкції в разі порушення умов кредитного договору - штрафи і пеня можуть виявитися дуже великими. Перш ніж брати в борг, особливо надовго і багато, розрахуйте свій бюджет. У кредитному договорі зверніть увагу на можливість банку в односторонньому порядку переглядати величину відсотків протягом терміну дії договору. За нинішньої ситуації з здешевленням рубля цей пункт вам точно не потрібен

Взяти готівкою кредит не складно. Можливе збільшення процентної ставки за кредитними продуктами готівкової форми. Це пов'язано з проведенням державної реформи щодо максимального скорочення готівкових розрахунків.

Кредити в великих банках: в чому переваги?