Нові брекети BioQuick і QuickClear

  1. чудова прозорість
  2. Високоефективна передача сили
  3. Очевидні переваги:
  4. Прекрасне поєднання естетики, точності і ефективності

В основу розробки нових брекетів компанія FORESTADENT заклала натуральність і природність

В основу розробки нових брекетів компанія FORESTADENT заклала натуральність і природність. Спеціально була створена нова керамічна суміш, яка за кольором найближче підходить до природного кольору емалі зуба. Що гарантує прекрасні естетичні властивості брекета: брекети стає помітними тільки з близької відстані.

Брекети Quick Clear - це самолігуючі напівпрозорі керамічні брекети, які є естетичної альтернативою металевим брекетів. Квік Клеа - інтерактивна система з механізмом відкриття як в системі брекетів Квик. Відмінна естетика, природна посмішка, зменшення терміну лікування - ідеальні умови для пацієнта.

чудова прозорість

Після трьох років інтенсивних досліджень інженерам компанії FORESTADENT вдалося розробити нову керамічну суміш. Вона поєднує в собі унікальну механічну твердість і кришталеву прозорість. Завдяки високій прозорості брекети Квік Клеа зливаються з поверхнею зуба, і пацієнти можуть без сорому демонструвати оточуючим свою сліпучу посмішку.

Запатентований заснування нових керамічних брекетів Quick Clear забезпечує легке і безпечне зняття:

Майданчик підстави виконана у вигляді виступів і забезпечує надійну механічну фіксацію. Брекети Квік Клеа не тільки надійно фіксуються на поверхні зуба, але і легко знімаються після закінчення лікування. Сколювання емалі неможливо, так як весь матеріал при знятті брекетів залишається на поверхні зуба.

Окллюзіонно-ясеневі краю перешкоджають попаданню клею в механізм затиску при установці брекетів. Ці краю також забезпечують більш легке видалення надлишків матеріалу при позиціонуванні.

Новий найпростіший інструмент компанії FORESTADENT для зняття керамічних брекетів Квік Клеа забезпечує безпечне безосколкове зняття. Просто встановіть інструмент паралельно оклюзійної площини і натисніть на ручку інструменту з дистальної сторони.

Просто встановіть інструмент паралельно оклюзійної площини і натисніть на ручку інструменту з дистальної сторони

Високоефективна передача сили

Закруглені кути паза, а також чотири заокруглених контактних точки в пазі з мінімальною площею контакту, забезпечують контрольовану передачу сили при мінімальному терті.

Очевидні переваги:

Більш зручне розташування дуги в пазі, особливо на етапі вирівнювання зубів при сильно вираженою скупченості.

Більш точні результати, особливо при використанні повнорозмірних дуг.

Прекрасне поєднання естетики, точності і ефективності

В естетичній зоні ми рекомендуємо використовувати брекети Квік Клеа, тоді як на всі інші зуби - металеві безнікілевие брекети Квик. Що спрощує введення нової системи в Вашу щоденну практику без істотного подорожчання вартості лікування. Якщо Ви використовуєте інші брекети в комбінації з Квік Клеа, а також повнорозмірні дуги, то можуть знадобитися додаткові компенсаційні вигини дуги для компенсації різниці в висоті пазів брекетів різних систем. Завдяки заокругленим краях паза в системах Квік Клеа і Квік можна використовувати дуги з покриттям (естетичні дуги). До сьогоднішнього дня ці дуги не рекомендувалося для використання в брекетах з металевим або керамічним пазом через сколювання покриття дуги і збільшення тертя. для досягнення досконалої естетики ми рекомендуємо використовувати і регулярно замінювати дуги нітінолових Тітанол з покриттям фірми FORESTADENT. Ці дуги мають відмінні естетичними і механічними властивостями.

Дуги нітінолових Тітанол з покриттям.

Поєднання керамічних брекетів Quick Clear на верхній щелепі з безнікелеві брекетами Quick на нижній щелепі:

Брекети Quick Clear з 5 по 5 зуб верхньої щелепи і з 3 по 3 нижньої щелепи:

Незважаючи на те, що природа створила щечную поверхню зубів більш рівномірну, ніж мовний, щечная поверхню у всіх зубів різна. Для забезпечення більш надійної фіксації брекетів Квік на поверхні зубів розроблено спеціальну підставу брекетів, орієнтоване на природні лінії.

Для цієї мети були досліджені тисячі зубів у всьому світі, була проаналізована форма зубів і результати цих досліджень втілилися в новому дизайні брекетів Квик. Поява нових брекетів Квік справило приголомшливий успіх у всьому світі.

Особливо вражає те, що вони дуже прості і зручні у використанні. Протягом останніх декількох років інженери компанії FORESTADENT сканували більше 4000 зубів з усіх куточків світу, в тому числі і з Росії. Використовуючи техніку тривимірного лазерного сканування було проведено детальний аналіз усіх природних вигинів поверхні зубів.

На основі цих досліджень компанія FORESTADENT успішно розробила нову підставу брекетів, адаптоване до будь-яких поверхонь зубів.

Анатомічний контур підстави прекрасно адаптується до форми коронки зуба і забезпечує надійну фіксацію брекета.

Купити брекети Quick (Квик) і Quick Clear (Квік Клеа), а також отримати всі необхідні консультації ви можете в нашій дитячої стоматології Бутово-Парк .