Про розпліднику - Британські кішки Your Honor

«Час, проведений з кішкою, ніколи не втрачено даром»

Мене звуть Оксана Олійник, я власник розплідника британських кішок «Your Honor» і ми раді вітати Вас на сторінках нашого сайту!

Наш розплідник «Your Honor» зареєстрований в системі WCF в 2011 році і знаходиться в місті Одесі Наш розплідник «Your Honor» зареєстрований в системі WCF в 2011 році і знаходиться в місті Одесі.

Ми займаємося розведенням британських кішок рідкісних забарвлень - циннамон (cinnamon), Фавн (fawn), а також іншими забарвленнями носіями цього гена. Розплідник Монопородний і займається розведенням виключно британської породи. Всі виробники розплідника мають чистокровних британську родовід. Використовуємо у своїй племінній роботі лінії відомих, що зарекомендували себе російських і європейських розплідників, а також лінії власного розведення.

Мета нашого розплідника - отримувати здорове, соціально адаптоване потомство сучасного типу з відмінним темпераментом.

Британська кішка - ідеальний вибір для будинку. Кішки Британської породи дуже легкі в догляді, невибагливі, доброзичливі до людей і інших тварин, мають хороше природне здоров'я і стабільну психіку.

Всі наші кішки коти і кошенята живуть разом з нами, у великій турботі і любові і є повноправними членами нашої сім'ї.

Велика увага приділяється здоров'ю вихованців. Всі наші вихованці вирощуються на професійних високоякісних кормах, проходять щорічну вакцинацію і огляд у ветеринарного лікаря.

Кошенята з нашого розплідника їдуть до нових власників не раніше 12-тижневого возраста.В нову сім'ю кошенята передаються соціально адаптованими, привченими до лотка і когтеточке, з повним комплектом документів (ветеринарний паспорт, родовід / метрика) і рекомендаціями з утримання і годівлі плюшевого малюка.

Вартість кожного британського кошеня залежить від племінної цінності кошеня. Так само можлива допомога доставки кошеня в будь-яку країну за рахунок покупця.

Зайшовши на сторінку "Продаж британських кошенят" , Ви зможете вибрати і купити в нашому розпліднику свого улюбленця, який стане вам великим "плюшевим другом" на довгі роки.

Сподіваємося, перебування на сторінках нашого сайту буде для Вас приємним і цікавим!

Сподіваємося, перебування на сторінках нашого сайту буде для Вас приємним і цікавим