Як заробити на пляжі

Вуличні МАФи, які продають морозиво, солодкі напої та млинці, працюють без вихідних з 09: 00 & mdash; 10: 00 до 19: 00 & mdash; 20: 00.

Пляжний сезон відкрито: береги водойм у вихідні як в містах, так і передмістях усіяні відпочиваючими. А на пляжах після купання, як відомо, прокидаються дикий апетит і спрага. На цьому можна заробити, відкривши неподалік точку продажу їжі та води. Щоб оцінити перспективу подібного бізнесу, ми пройшлися по одній зі столичних набережних. У будній день народу було небагато, як і точок з фастфудом: два кіоски з морозивом і три намети з напоями. "Розгорнутися можна", - вирішили ми і навели довідки про те, як відкрити свій кіоск з продажу фастфуду, скільки на це потрібно часу і грошей і коли бізнес стане прибутковим.

clipboard01_14

ЯК ПОСТАВИТИ БІЗНЕС НА КОЛЕСА

Ідеальним варіантом для сезонного бізнесу можуть бути кіоски на колесах площею 6-12 кв. метрів, оснащені необхідним обладнанням. Здачею в оренду і продажем таких причепів займається кілька компаній в Україні, їх контакти можна знайти в інтернеті.

ШУКАЄМО КІОСК І МІСЦЕ. Після того, як майбутній підприємець знайде фірму, чиї умови його влаштують (вартість оренди, термін і т. д.), необхідно зареєструватися як фізична особа - підприємець (ФОП) у виконкомі міської / районної ради або при райадміністрації за місцем проживання. Потім встати на облік в міському або районному органі Пенсійного фонду за місцем проживання (щоб відраховувати податок в пенсійний фонд). Обов'язкова і реєстрація в податковій з вибором форми оподаткування. Як правило, представники малого бізнесу працюють за спрощеною системою оподаткування (сплачують до 490 грн на місяць). Процедура оформлення займе тиждень-два. Після цього знаходимо місце, де поставити майбутній кіоск.

"Оптимально вибрати набережну або місце біля пляжу, де великий потік людей. Поцікавтеся і тим, кому належить земля, на якій повинен стояти кіоск. Добре, якщо місту або селищу, а не приватній особі: в міську скарбницю потрібно платити менше за оренду (в залежності від регіону - до 2000 грн), ніж приватнику (8000-10 000 грн / міс.) ", - розповів власник бізнесу з продажу морозива Володимир Кошель.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ. Знайшовши відповідне місце, майбутній підприємець повинен його сфотографувати, записати точну адресу і відправитися в місцеву адміністрацію до відділу з питань містобудування та архітектури. З собою потрібно взяти фото кіоску, який планується поставити, документи на ФОП, паспорт та ідентифікаційний код. Маючи документи на руках, потрібно написати заяву на отримання паспорта прив'язки тимчасової споруди. Як правило, його видають через два тижні.

Паралельно з отриманням цього паспорта потрібно укласти договір оренди з власником кіоску. Зазвичай він оформляється на жаркий сезон - 3-4 місяці. У договорі вказують не тільки вартість оренди в місяць, а й запорука, який наймач залишає орендодавцю. Якщо це кіоск з морозивом, застава може бути $ 5-10 тис. Такі кіоски обладнані фризерів (апаратом для приготування морозива) і водяною системою (мийка, бак з водою і котел для нагрівання). Все це, особливо фризер, - обладнання дороге, так що заставу стає страховкою орендодавця від пошкоджень, поломки і крадіжки обладнання з вини наймача. Після закінчення терміну оренди власник кіоску повертає заставу підприємцю, вираховуючи з нього вартість оренди. Зазвичай оренда невеликого кіоску обходиться в 3600-7200 грн в місяць. Розмір застави, орендної плати і термін їх повернення і оплати повинні бути детально прописані в договорі.

Отримавши договір оренди і паспорт прив'язки, підприємець відвозить кіоск на місце майбутньої торгівлі. І вже туди запрошує працівників міськенерго, з якими підписується договір обслуговування. Вони безкоштовно проводять електрику до кіоску, встановлюють проводку. Якщо немає окремої електричної лінії, проводять і встановлюють лічильник за окрему плату: нова електролінія - 1000 грн і стільки ж установка лічильника. За електрику доведеться платити 0,8-1,2 грн за кВт / год: в режимі щоденної роботи в місяць може набігти 1000-1500 грн.

За словами юриста, партнера адвокатського бюро "АБГ" Дмитра Гутгарца, після підключення енергії на кіоск потрібно оформити ще ряд спеціальних документів: висновки по приміщенню від органів СЕС, декларацію відповідності маттехніческой бази від місцевих органів Держслужби з надзвичайних ситуацій і торговий патент від податкової служби. Оформлення документів може зайняти від двох до чотирьох тижнів і обійдеться в 2-3 тис. Грн.

знаходиться ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Паралельно з оформленням дозвільних документів бізнесменові, що вирішив зробити бізнес на морозиві, потрібно докупити додаткове обладнання, знайти постачальників морозива і стаканчиків-ріжків. Крім фрізера і водяної системи, потрібен професійний холодильник на 500 л для зберігання ласощі. За словами Володимира Кошеля, не обов'язково купувати нову техніку - можна взяти і хорошу стару. Щоб не бути обдуреними при покупці, скористайтеся допомогою майстра по ремонту холодильного обладнання (200-300 грн за виїзд). Бувший холодильник коштує 3000-5000 грн.

Більшість фризерів розраховані лише на 2-4 виду морозива: це може бути пломбір, кавове і будь-фруктове. Тому перш за все визначитеся з видами морозива, яке ви хочете продавати, а потім шукайте постачальників. Проводять холодну солодкість на молокозаводах. Правда, великі заводи воліють працювати з великими оптовиками, тому простіше звернутися за товаром до власника кіоску, у якого ви його орендували: зазвичай вони і є оптовиками, але навіть якщо у вашому випадку це не так, орендодавець підкаже, до кого звернутися. Ціна, за якою власник кіоску готовий віддавати ласощі, як правило, не відрізняється від заводської і становить в середньому 45-47 грн за кілограм - вартість доставки входить в цю суму. Морозиво перевозять в міні-холодильнику в рідкому вигляді і в спеціальних Термопакет. Партія продукту не буває менше 50 кг. Після доставки в кіоск морозиво завантажується в холодильник, де воно при температурі + 2 ° С може зберігатися від 2 тижнів до 2 місяців. На початку сезону невелика частина ласощі з холодильника завантажується у фрізер, де встановлена ​​дуже низька температура - у міру продажу продавець додає напівфабрикат в апарат. Крім самого морозива, потрібно закупити вафельні стаканчики (їх постачальників можна знайти в інтернеті). Ціна упаковки стаканчиків з 600 штук - 96-100 грн. На кожну партію товару постачальник надає сертифікат якості. Потрібно пам'ятати і про спеціальні засоби для миття фрізера - їх порекомендують в санітарно-епідеміологічній службі при видачі дозвільних документів. За одну упаковку кошти (500 г) будьте готові віддати до 200-300 грн.

ШУКАЄМО ПРОДАВЦІВ І Формуємо БЮДЖЕТ

"Мити фризер продавець повинен кожен або, на худий кінець, через день, інакше там заведуться хвороботворні бактерії, - розповідає Володимир Кошель. - Чистота, до слова, один з ключових чинників всієї роботи кіоску, тому при підборі продавців в кіоск дивіться не тільки на наявність медкнижки, зовнішність і комунікабельність, а й на акуратність. Найняти краще двох продавців, які будуть працювати за графіком "три дні через три" або "тиждень через тиждень" з 09: 00-10: 00 і до 19: 00-20: 00. Зарплата, як правило, 120-150 грн в день плюс 3-5% від продажів ". У сезон на середній по відвідуваності точці 100 кг морозива продається за тиждень.

Разом, для відкриття кіоску морозива потрібно 60-120 тис. Грн в якості застави (велика частина повернеться, коли закінчиться сезон). Ще 35 тис. Грн знадобиться для закупівлі товару в перший місяць роботи, на оплату дозвільних документів, електроенергії, зарплату продавцям. Щоб окупити вкладені в кіоск гроші, досить 3-4 тижнів активної роботи, після чого він починає приносити $ 2000-5000 "чистої" прибутку на місяць.

ХОЛОДНИЙ КАВА, ПИВО, фреш і КВАС

Процедура оформлення кіоску прохолодних напоїв не відрізняється від процедури оформлення кіоску для морозива, але обладнання потрібно інше: водяна система (бар з водою, мийка і т. Д.), Два холодильника (для різних напоїв і фруктів), ледогенератор, фризер для холодної кави і соковижималка. Зазвичай кіоски комплектуються саме таким обладнанням. Окремо доведеться докупити блендер для молочних коктейлів (400-600 грн). За кіоск з повною комплектацією готуйтеся віддати заставу в $ 10 000 і заплатити 6000-7000 грн за оренду (за перший і останній місяць). Продавати в такому кіоску можна солодкі газовані і мінеральні води, безалкогольний мохіто, соки-фреш, холодну каву, пиво і квас на розлив (на продаж будь-якого алкоголю, крім пива, потрібна ліцензія). Майже на кожен вид продукції потрібно шукати окремого постачальника.

ВИБИРАЄМО ПОСТАЧАЛЬНИКІВ. "Спочатку можна знайти компанію, яка займається всім спектром вод: не тільки солодкої газованою водою, але і мінеральною водою, - розповідає адміністратор компанії" Алексконкорд "Сергій Маєвський. - До бізнесмена приїжджає торговий представник компанії, укладає договір, встановлює фірмовий холодильник і наповнює його водами . Підприємець платить за напої, а холодильником користується безкоштовно. Потім знаходимо компанію-постачальника квасу і пива. Укладаємо договір і замовляємо для початку по 50-літровій бочці пива та квасу: посмотр еть, як довго вони будуть продаватися. Якщо торгівля піде жваво , В наступний раз замовляти можна більше ".

Фризер для приготування холодного Фрапе розрахований на два види напою: класичний і фруктовий. Кава краще купувати у орендодавця кіоску: для своїх фризерів він закуповує спеціальний напій. За раз, як правило, купують одну-три упаковки кави (кожного виду), які засипають в окремі контейнери фрізера. Звичайну каву (для традиційного фраппе) заливається пастеризованим молоком з розрахунку 5 л на 1 кг, а кава з фруктовими добавками заливають очищеною водою з розрахунку 5 л на 1 кг. У підсумку виходить по шість літрів кожного напою або 60 порцій (по 100 мл порція). Для приготування фрешів і молочних коктейлів потрібно закуповувати фрукти (апельсини, яблука), ягоди і молоко

НАЦІНКИ. На келих квасу, пива, пляшку мінералки або солодкої газованої води встановлюється націнка в 50-80%. Наприклад, пляшка води без газу коштує 4 грн, з накруткою - 7,2 грн. Націнка для холодної кави 50-70% (12-14 грн за стаканчик). Фреші і молочні коктейлі дорожчають на 30-40%.

Для початку такого бізнесу, крім застави, потрібно 30-35 тис. Грн - на дозвільні документи, товар і оренду. Ці гроші окупляться за місяць-три, а потім реально отримувати щомісяця $ 3000-4000.

ВИГОДА НА МАЙБУТНЄ

Торгівля фастфудом тільки на час пляжного сезону не встигне себе окупити, але може стати постійним джерелом доходу - якщо почати торгівлю влітку на набережній, а після закінчення сезону перевезти кіоск на точку з великим потоком людей. Одна з причин того, що торгівля фастфудом окупається порівняно довго, полягає в тому, що кіоски для приготування шаурми, млинців та іншої їжі, укомплектовані обладнанням, здають досить рідко, тому техніку потрібно закуповувати за свій рахунок.

Кіоск для фастфуду можна купити самостійно (20 000-25 000 грн) з можливістю поставити його в тому місці, де захочеться, або орендувати готовий в місці, де його встановив господар. Оренда в другому випадку обійдеться в 4000-8000 грн в місяць.

"Вигідніше купувати новий кіоск за свій рахунок, - каже підприємець Євген Пасічник. - Кіосків по продажу шаурми та курей гриль багато, конкуренція серед них велика. Тому для свого бізнесу краще вибрати традиційні й улюблені українцями млинці з начинкою. Конкуренції тут практично немає, а вибір начинок -
на будь-який смак".

ЗОВНІШНІЙ І ВНУТРІШНІЙ ВИД. Готовий кіоск необхідно буде обклеїти яскравими плакатами-рекламою, попередньо замовленими в друкарні (3000-4000 грн). Процедура установки, легалізації та отримання дозвільних документів на відкриття млинцевій такі ж, як і при організації продажу морозива або напоїв. Для початку новий кіоск обладнають водяною системою (близько 2000-2500 грн) і надійної витяжкою (4000-5000 грн). Потім закуповуються спеціальні холодильні вітрини (4000-6000 грн), професійний б / у холодильник (4000-6000 грн) і дві млинниці (коштують від 400 до 6000 грн). Для такої кількості обладнання необхідна більша напруга в 6-10 кВт. Тому при підключенні електрики майстрів з міськенерго потрібно попросити встановити більш сильну лінію електроенергії.

Крім того, для борошна необхідна меблі: різного роду стійки, тумбочки, вішалки та стільці. Б меблі обійдеться в 1500-2000 грн.

СПРАВА В ТЕСТІ начинкою

Успіх млинцевій багато в чому залежить і від тесту, з якого робляться млинці, адже за смачною продукцією покупці обов'язково повернуться. Рецепт можна знайти в інтернеті або розробити самому. На готове тісто потрібно буде отримати дозвіл у СЕС (1-3 тижні). Начинок для млинців може бути від 20 до 40 - на вибір власника. Закуповують начинки в оптових гіпермаркетах, на кожен вид повинен бути сертифікат якості від виробника (видається на вимогу). Закуповуйте потроху, на 2-3 дня, оскільки начинки швидко псуються. Нове тісто потрібно робити кожні два дні - в холоді воно зберігається саме стільки. Приготувавши тісто, його потрібно в міні-холодильнику доставити в кіоск.

Не завадить в млинцевій і кавоварка з капучино, мокачино і т.п .: знайдіть компанію, яка займається кавовим бізнесом. Її майстри приїдуть в кіоск, підпишуть договір, безкоштовно встановлять машину, завантажать в неї кави, вершки і ін. І раз в тиждень будуть приїжджати оновлювати вміст. Розраховуються з постачальниками за кількістю проданих порцій кави. У кава-компанії ви можете закуповувати порції по 2,5 грн, а продавати по 5.

Що стосується персоналу, то вам потрібно найняти дипломованих кухарів (найкраще двох). Ідеальним варіантом будуть випускники кулінарного ПТУ: вони не запросять більшу зарплату, оскільки їм потрібен досвід роботи. Платять їм 120-150 грн за робочий день плюс 3-5% від каси.

Формуємо БЮДЖЕТ

В цілому для відкриття млинцевого бізнесу на перші півроку знадобиться 115-120 тис. Грн: сюди входить вартість оформлення документації, оренда кіоску, закупівля обладнання, зарплата кухарям, оплата електроенергії і покупка товару. Бізнес окупається через 4-6 місяців, а чистий дохід в $ 2000-4000 він принесе через 8-10 місяців після відкриття. Великий плюс: дохід буде не сезонним, а постійним.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні