Alibaba, Mail. Ru Group і РФПИ обговорюють створення спільного проекту

1501 перегляд

Mail. Ru Group і китайська Alibaba ведуть переговори про можливе створення в Росії спільного підприємства в сфері онлайн-торгівлі, повідомляє «Комерсант» .

Російський фонд прямих інвестицій, китайський інтернет-гігант Alibaba Group і Mail Російський фонд прямих інвестицій, китайський інтернет-гігант Alibaba Group і Mail.ru Group ведуть переговори про створення спільного підприємства в Росії, яке займеться електронною торгівлею. Alibaba в Росії представлена ​​низкою проектів в транскордонній торгівлі, включаючи AliExpress і Tmall, на яких працюють китайські інтернет-магазини.

Подробиці угоди невідомі, але в ній планує брати участь Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ). В кінці 2017 року його вже планував оголосити про «інвестиції c компанією Alibaba в логістичну інфраструктуру інтернету в Росії», але про конкретні угоди поки не повідомлялося.

На даний момент переговори знаходяться в «просунутій стадії», але РФПИ і представники Alibaba і Mail. Ru Group відмовилися від коментарів. Уточнюється, що угоду запропонували РФПИ і Alibaba, так як вони «спільно давно опрацьовували питання залучення додаткових інвестицій китайського онлайн-рітейлера в Росію».

Раніше повідомлялося про те, що Kroger відкриває магазин на платформі Tmall Alibaba.

Retail.ru

Стаття відноситься до тематиками: E-commerce, інтернет-магазини Поділитися публікацією: Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.