Ресторан Джон Булл Паб

Так вийшло, що на вихідні, присвячені міжнародному жіночому дню, ми залишилися без машини і в цьому були свої позитивні сторони. Думка пообідати в Джон Булл пабі, виникла у нас спонтанно (важливим критерієм виявилася його доступність до метро). Вийшовши з метро "Смоленська", відразу впираємося поглядом в вивіску пивного ресторану - John Bull pub.
Однозначно, Джон Булл паб найкраще відвідувати пішки: Джон Булл паб не тільки зручно розташований, але і спокуса пропустити кухлик іншу буде великий.
До речі, автомобілізованих відвідувачам скажімо, що з паркуванням однозначно будуть великі проблеми.
Класичний англійський інтер'єр. Глибокі спокійні кольори. Масивна барна стійка, зручні столи і стільці і навіть килим на підлозі. Кілька вицвілі і бруднуватий на наш погляд. І тим не менше Джон Булл - затишний заклад і це не можна не визнати.
Два поверхи. На другий ведуть круті гвинтові сходи, побачивши яку, в голові проноситься думка про те, що не дуже добре було б в стані алкогольного сп'яніння спіткнутися при з пуску. :)
Олексій: Джон Булл паб побудований і внутрішньо організований не для суєтного вживання спиртних напоїв і закусок. Вас, наш шановний Читач, запрошують до куштування страв з почуттям, толком і розстановкою. :) Про те, що поїсти, і як саме треба правильно замовляти соуси. І, звичайно, що випити, особливо дівчатам -Докладний ВІДГУК - У РЕСТОРАННІЙ блозі СМАЧНІ МІСЦЯ (див. Профіль).