Прикраси з перлів

Якщо в давні часи під прикрасою з перлів розуміли класичні намиста, ну, скажімо, або підвіску-перлину, а також кільце з перлами (рідкісне явище), то зараз вибір моделей з перлів просто величезний Якщо в давні часи під прикрасою з перлів розуміли класичні намиста, ну, скажімо, або підвіску-перлину, а також кільце з перлами (рідкісне явище), то зараз вибір моделей з перлів просто величезний.

Пов'язано це головним чином з тим, що сам перли став дуже доступним матеріалом, перейшовши з розділу дорогоцінних каменів в напівкоштовні.

З'явилися браслети з перлів. Причому самі різні. Майстри не соромляться і роблять їх з дрібних перлів, з великого, з нерівного або плоских перлин-таблеточек. Асортимент браслетів розширюється вставками з рожевих, чорних, сірих перлин. Подібний браслет буде прекрасним доповненням образу як самостійно, так і разом з іншими прикрасами з перлів.

Одне з інших прикрас - це кільце з перлами. Тут для майстра головне - лише підкреслити природну красу перлини. А розмір її повинен гармоніювати з пальцем власниці. Якщо у Вас тонкі витончені пальці, то вважайте, Вам пощастило - маленька, витончена перлина буде найкращим вибором. При це вдасться заощадити, адже від діаметра перлів сильно залежить його ціна.

Ще одне порівняно недороге прикраса з перлів в наші дні - сережки. На кожній можуть бути від однієї до п'яти перлин. Колір - на Ваш розсуд. Аби підходив під колір волосся, одягу, і, звичайно, колір інших прикрас з перлів, тому що перлинні сережки одягають, як правило, в парі з браслетом, намистом або брошкою.

До речі, брошка з перлів - дуже красиве і, мабуть, найрізноманітніше прикраса в цій сфері. Оскільки кількість перлин, розташування, форма оправи, кольору можуть бути будь-якими, то і кількість варіантів нескінченно. Додайте сюди вставки з натуральних каменів, які в намисті виглядають кічем, в кільцях і сережках практично неможливі, але в брошки, кулонах навпаки, надають шарм.

Хотілося б докладніше зупинитися на самій класиці - намисті з перлів. Втім, класика і тут розбавлена ​​безліччю варіантів. Варто сказати, що намисто з перлів - самостійне прикраса. Тобто носити їх можна як з браслетом, кільцем, сережками ... так і окремо. Виявляється, перлинні намиста ділять на різні види. Класичне в давні часи короткий прикраса з перлів «під горло» називають Choker, або по-російськи - комір. У ньому може бути як один ряд перлів, так і кілька. Зараз частіше носять намиста завдовжки 43-48см. Така прикраса з перлів називається «Прінціпесса». Намиста завдовжки 50-60см називають «ранковим», тому що його одягали для неофіційних прийомів, що проводяться в першій половині дня. А більш офіційне намисто - з великих перлів - це вже «Опера», оскільки саме там збираються особи, здатні дозволити собі дуже дорогий великі перли. Ну, а самі довгі намиста - 90см і більше, називають Rope (мотузка по-англійськи). Хотілося б докладніше зупинитися на самій класиці - намисті з перлів

На нашому сайті Ви знайдете всі ці прикраси з перлів . Можна відібрати прикраси з вигляду, ціною та іншими параметрами.


Початок активності (дата): 18.04.2013 19:29:00