Еко пляшка, що це? Користь чи шкода?

Вода є однією з основ життя на Землі - а достатня кількість чистої води необхідно кожному з нас, щоб залишатися здоровим. Пити воду - одна з наших базових, природних потреб. Втім, всі ми знаємо, що пити достатньо води щодня нам необхідно. Інша справа, що не всі цього правила дотримуються. Причини можуть бути самими різними - у кого-то немає доступу до води на роботі, хтось «купується» на яскраву упаковку і вживає в основному даремні (а то і шкідливі) кави і газовану воду ... Напевно можна сказати лише одне - багато з труднощів з дотриманням питного режиму вирішуються придбанням еко-пляшки. Вода є однією з основ життя на Землі - а достатня кількість чистої води необхідно кожному з нас, щоб залишатися здоровим

Чим відрізняється еко-пляшка від звичайної? По просторах інтернету ходить легенда, що еко-пляшки такі ж, як і звичайні, тільки розкладаються, якщо їх закопати в землю. Це не так.В першу чергу еко-пляшка (тут йдеться про еко-пляшках вже зарекомендувала себе марки Tupperware, офіційний сайт: https://tupperware.org.ua/produkcija/butilki ) Відрізняється від звичайної пластикової матеріалом, з якого вона виготовлена. Звичайні пластикові пляшки виготовлені з перероблених полімерів і містять меламін, дісфенол і інші не особливо корисні для здоров'я матеріали. Не просто так на них зазвичай пишуть «для разового використання». Багато хто чомусь не звертають уваги на цей напис, використовуючи ці пляшки і другий, і третій, і десятий раз, наливаючи в них молоко та інші напої. Це просто небезпечно для здоров'я, адже з стінки пляшки при певних умовах в міститься в ній напій починають потрапляти аж ніяк не вітаміни, а все ті речовини, з яких зазвичай виготовляється будь-яка промислова пластмасса.Еко-пляшки Tupperware виготовлені з очищених, органічних полімерів, які не взаємодіють ні з навколишнім середовищем, ні, що важливо, з харчовими продуктами.

Як економити гроші? Еко-пляшки Tupperware, крім інших переваг, роблять наше життя не тільки здоровою, але ще і більш економною. З пляшкою Tupperware ви будете платити тільки за воду, не переплачуючи за тару, в яку її розливають.

Але головний сенс приставки «еко», звичайно ж, не в цьому. Рушайте куди-небудь на природу і подивіться по сторонах - так дуже легко можна зробити висновок про склад більшості сміття. Що там лежить? Правильно, одноразовий посуд і просто гори полімерних одноразових бутилок.Іспользуя еко-пляшку, ми не просто бережемо своє здоров'я прямо вживанням чистої води. З такою пляшкою ми бережемо наше майбутнє, скорочуючи кількість сміття і відходів.

Які переваги еко-пляшка має перед звичайною? Якщо, наприклад, звичайну пляшку з водою тримати на спеці весь день, то ввечері вода з неї буде не просто теплою, а ще й з присмаком тих речовин, з яких зроблена пляшка. Не кажучи вже про інших напоях, які впливають на стінки пластикової пляшки ще агрессівнее.Із пляшки же Tupperware це буде просто тепла вода зі смаком води і тільки води (або того напою, який ви залишили в пляшці) - і нічого більше.

І остання перевага - для тих, хто вважає, що краса врятує світ. Як зробити дотримання водного режиму приємним і стильним? Цим питанням особливо задаються матусі, що піклуються про своїх дітей - але також про це можуть замислюватися і цілком дорослі спортсмени та офісні працівники, які віддають перевагу досконалість в кожній деталі. Відповідь проста - пляшки Tupperware! Вони не просто екологічні: яскраві кольори, зручна кришка (з клапаном або гвинтова), комфортна форма роблять їх неймовірно стильним аксесуаром. Така яскрава еко-пляшка може стати і улюбленою іграшкою для малюка і незамінним помічником для дорослого. Але головна її функція - берегти здоров'я.

Еко-пляшки Tupperware - бережіть себе і природу! джерело статті https://tupperware.org.ua/

Чим відрізняється еко-пляшка від звичайної?
Як економити гроші?
Що там лежить?
Які переваги еко-пляшка має перед звичайною?
Як зробити дотримання водного режиму приємним і стильним?