My Bottle - тренд року, тепер і в Україні.

Відкрито новий магазин my-bottle.kiev.ua з продажу пляшечок My Bottle які вже дуже популярні, в народі відомі як травень Ботліх.

Вам необхідно завжди мати з собою воду, коктейлі, смузі або будь-який інший рідкий продукт? Звичайно, можна скористатися ПЕТ-пляшкою, але це не всім підходить. По-перше, пластик є пластик і він надає негативний вплив на продукт, що знаходиться всередині. А, по-друге, ПЕТ-пляшки є найлютішим ворогом природи, адже вони не розкладаються і тільки засмічують довкілля (ви, напевно, чули про острів з пляшок?). Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі новинку, що підкорила Японію, Китай і Корею. Нарешті купити my bottle можна і в Україні!

Нарешті купити my bottle можна і в Україні

Можливо, що ви вперше чуєте про mybottle, і це можна легко пояснити тим, що даний продукт з'явився на світовому ринку зовсім недавно. Це пляшечка зроблена з термостійкого матеріалу і в комплекті з нею йде лляної мішечок з написом «Do not touch this is my bottle ». Вона розрахована на 500 мл рідини. Зручна форма і стильний дизайн зроблять її незамінним атрибутом в офісі, на тренуванні або на прогулянці.

Хочеться сказати кілька слів про матеріал, з якого виготовлена ​​моя пляшка, адже це не просто термостійкий посуд, а матеріал, який називають Tritan. Він прозорий, міцний і широко застосовується при виробництві дитячого посуду верб медичної промисловості. Це означає, що my bottle купити можна навіть для дитини, поклавши туди корисний йогурт для легко перекусу між уроками в школі. А зараз ви дізнаєтеся про 7 особливості, якими володіє Tritan, а значить і сама травня Ботліх:

  • екологічність. Матеріал не містить в своєму складі шкідливого Бісвефнола-А, який в велика кількість присутня в пластикових аналогах. Якщо ви придбаєте my bottle київ, то зможете наливати в неї гарячу їжу і навіть підігрівати їх прямо в пляшечці, не боячись за здоров'я;
  • стійкість до впливу цілого ряду хімічних речовин;
  • довговічність;
  • Ніколи не зберігати запахів від попереднього вмісту;
  • на поверхні не утворюються плями навіть після тривалої експлуатації;
  • пляшка my bottle абсолютно прозора;
  • не боїться ударів.

Де можна купити my bottle в Україні?

Якщо після прочитання всього викладеного вище, ви прийшли до висновку про те, що необхідно травні Ботліх купити, то наш магазин my-bottle.kiev.ua радий допомогти в цьому. Ми цінуємо ваш час і гроші тому пропонуємо тільки якісний продукт. Так як ця новинка стає дуже популярною, то багато хто норовить запропонувати дешеву підробку, яка розчаровує покупців, адже виготовлена ​​зі звичайного скла. Але у нас без всяких тривог і страху ви можете my bottle купити київ, адже ми є прямими представниками заводу-виробника в Україні. У нашому інтернет-магазині ви можете оформити замовлення прямо зараз і найближчим часом станете володарем унікального товару, про який говорить весь світ.

Ціна my bottle України на сайті встановлена ​​за комплект, що складається з унікальної пляшечки, льняного мішечка і подарункової упаковки. Ви можете my bottle купити України для себе або піднести як подарунок дорогій людині. Тільки ми можемо гарантувати вам якість купленого товару, тому не витрачайте свій час і гроші даремно, а просто замовляєте травня Ботліх у нас. Вирішуйте my bottle купити київ вже зараз і улюблений напій буде завжди з вами. Остерігайтеся підробок!

admin

Автор:


Вам необхідно завжди мати з собою воду, коктейлі, смузі або будь-який інший рідкий продукт?
Ви, напевно, чули про острів з пляшок?
Де можна купити my bottle в Україні?