Бізнес-ідея ремонт побутової техніки на дому

 1. Ремонт побутової техніки на дому як бізнес: Рекламна кампанія
 2. Бізнес-ідея ремонт побутової техніки на дому: Концепція бізнесу
 3. Як виконувати роботи по ремонту
 4. Особливості ремонтних послуг
 5. З чого почати
 6. Що робити якщо немає пристойного стартового капіталу
 7. Що може привести до провалу бізнесу

Сьогодні отримати кредит на покупку нової побутової техніки не складе труднощів. І все тому що спеціальні організації пропонують вигідні умови для отримання грошей. Однак не кожна людина готова брати нові кредити і погіршувати своє життя якимись боргами перед державними організаціями. Звідси випливає, що побутову техніку здають в ремонт для того, щоб їй подарувати ще одне життя.

Тому бізнес-ідея: ремонт побутової техніки на дому стане прекрасним рішенням для кожної людини, який вирішив відкрити власну справу без будь-яких серйозних грошових вкладень. Потрібно відзначити, що такий бізнес може принести хороший дохід в будь-який час року. І все тому, що в подібних послуг потребують не тільки фізичні, але і юридичні особи. При цьому викликати майстра можуть в будь-який район міста і навіть за його межі. Природно, подібні послуги будуть мати досить високу вартість.

Ремонт побутової техніки на дому як бізнес: Рекламна кампанія

Щоб реалізувати ідею ремонт побутової техніки на дому як бізнес, потрібно подбати про грамотну рекламної кампанії. В цьому випадку найважливіше - це повідомити жителям міста про те, що на ринку послуг з'явилася нова фірма з якісним і одночасно швидким обслуговуванням. Крім цього, потрібно згадати про вартість таких послуг. Тут слід пам'ятати про те, що клієнтів заманити можуть тільки вигідні ціни. Тому ціна повинна бути обов'язково розумною. Для залучення перших клієнтів можна провести спеціальну акцію, яка дозволить першим клієнтам отримати професійний комплекс послуг з хорошою знижкою. Для грамотної діяльності в цій області послуг рекомендується придумати простий номер телефону сервісу, який легко запам'ятати буде кожному потенційному клієнту.

Бізнес-ідея ремонт побутової техніки на дому: Концепція бізнесу

Якщо ви хочете знати як організувати бізнес по ремонту побутової техніки, то потрібно дізнатися деякі нюанси подібної справи. Отже, сьогодні сучасні організації по ремонту побутової техніки діляться на два типи.
До першого типу відносяться фірми, які є дочірніми компаніями відгалуженнями від якоїсь фірми виробника. Такі фірми ще називають монобрендовими. Подібні організації займаються обслуговуванням і ремонтом побутової техніки, яка була створена цим виробником.

Монобрендові фірми можуть бути: афілійованими або відносно незалежними.
Афілійовані організації по ремонту побутових приладів тісно співпрацюють з основними компаніями виробниками. Загалом такі організації повністю залежать від фірми-виробника побутової техніки.
Щодо незалежні компанії працюють на правах рівноправного співробітництва. Потрібно сказати, що такі організації готові взятися за ремонт абсолютно будь-якої техніки. Мультибрендові компанії займаються також ремонтів стільникових телефонів і професійних комп'ютерів.

Мультибрендові компанії мають в даний час безліч переваг.

 • Отже, це висока рентабельність бізнесу. В цьому випадку не потрібно буде платити за гучне «ім'я» материнської компанії.
 • Розширений список ремонтних послуг. Така перевага допоможе збільшити клієнтську базу до максимальної межі.

Така перевага допоможе збільшити клієнтську базу до максимальної межі

Опис послуг, що надаються
Вище вже говорилося про те, що сьогодні можуть існувати два види компаній. Тому у кожного підприємця є вибір на користь тієї чи іншої фірми. Однак у кожній компанії доведеться надавати послуги з ремонту:

 • будь-якої побутової техніки;
 • відео та аудіотехніки;
 • оргтехніки.

Також можна зайнятися ремонтом систем утеплення приватного будинку і квартири.

Як виконувати роботи по ремонту

 1. Отже, спочатку необхідно отримати від клієнта техніку, яка потребує ремонту.
 2. Потім важливо виявити причину несправності техніки;
 3. Після чого рекомендується приступити до пошуку та підбору необхідних запчастин для ремонту;
 4. Ну, і звичайно ж потрібно виправити будь-яку поломку і усунути будь-який дефект.

Прочитайте також сучасну публікацію: Бізнес-ідея: комісійний магазин
Для того щоб отримати хороші відгуки і заробити чудову репутацію потрібно надавати якісні послуги з ремонту та пропонувати самі стислі терміни обслуговування. Якщо виконувати всі вимоги клієнтів, то можна отримати не тільки хороші відгуки від них, але і якісну рекламу.

Особливості ремонтних послуг

Щоб постійно отримувати прибуток від подібного бізнесу необхідно:

 • надавати гарантійне обслуговування на відремонтовану техніку після її видачі клієнту,
 • доставляти техніку від клієнта самостійно в свою майстерню і привозити її назад вже в справному вигляді,
 • надавати гарантію на збереження техніки навіть при неможливості проведення робіт по ремонту,
 • надавати послугу «виїзд майстра додому» для того щоб провести ремонтні роботи будь-якої складності.

При організації подібного бізнесу потрібно пам'ятати про те, що така послуга розрахована на суспільство, яке має середній рівень достатку. Дійсно, такі люди не можуть дозволити собі купити нову техніку якщо зламається старий побутовий прилад. Звідси випливає, що майстерню по ремонту побутових предметів найкраще розташувати там, де проживає велика кількість людей із середнім достатком. Подальше просування компанії, рекомендується здійснювати за допомогою грамотної реклами. В цьому випадку, дозволяється роздавати листівки, давати рекламу на місцеве телебачення чи радіо.

З чого почати

Вище вже були описані деякі нюанси і особливості подібного бізнесу. Тепер важливо зрозуміти з чого почати бізнес по ремонту побутової техніки.

 1. Отже, якщо ви вирішили відкрити така справа в своєму місті, то потрібно відразу укласти спеціальний договір з кол-центром. Така організація буде займатися підтриманням вашого бізнесу.
 2. Потім варто обов'язково придбати спеціальне обладнання, за допомогою якого можна здійснювати професійний ремонт кожного побутового приладу. Потрібно сказати, що на закупівлю обладнання доведеться витратити близько 100 тисяч доларів.
 3. Якщо планується відкриття серйозної компанії, то потрібно підшукати офісне приміщення. В офісі такої компанії буде розташовуватися цех по ремонту побутової техніки і кабінет, в якому буде вестися прийом клієнтів.
 4. Для організації серйозної компанії по ремонту потрібно подбати про підбір персоналу. Отже, для подібного бізнесу на роботу потрібно прийняти: головного бухгалтера, головного майстра і двох робітників.
 5. Наступним кроком буде придумування що легко запам'ятовується.

Наступним кроком буде придумування що легко запам'ятовується

Що робити якщо немає пристойного стартового капіталу

Вище вже говорилося про те, що на закупівлю професійного обладнання буде потрібно витратити чималі кошти. Однак що робити тим людям, у яких немає пристойних грошей . Варто сказати, що в такій справі хвилюватися не потрібно. Адже якщо є бажання, то можна відкрити подібну справу при самих мінімальних вкладеннях. Отже, для роботи в домашніх умовах може знадобиться: тестер, паяльник і осцилограф.

Що стосується приміщення, то при невеликому бюджеті можна відкрити такий бізнес у себе вдома. При цьому всі роботи можна виконувати самостійно не вдаючись до допомоги додаткових людей.
Що стосується приміщення, то при невеликому бюджеті можна відкрити такий бізнес у себе вдома

Що може привести до провалу бізнесу

Тепер потрібно повідомити ті моменти, які можуть привести до краху подібного бізнесу. Отже, бізнес-ідея ремонт на дому не може розвиватися якщо зловживати:

 • Жадібністю. Дійсно, економія на якісних деталях і на кваліфікованих фахівцях може привести вашу фірму по ремонту до неминучого краху.
 • Завищеними цінами. Висока вартість послуг, як правило, відлякує клієнтів. Тому якщо у вас немає професійного обладнання та немає фахівців з якісного обслуговування, то серйозно завищувати ціни невірне рішення.
 • Недобросовісністю персоналу. Потрібно сказати, що фахівці в фірмі повинні виконувати свою роботу якісно. Крім того, їх потрібно зацікавити у співпраці. Якщо не виконати ці вимоги, то неякісна робота фахівців може підірвати репутацію фірми і позбавити вас клієнтської бази.