Ресторан Юність в Москві в Останньому пров .: авторська кухня, забронювати - рецензії, відгуки, фото, телефон і адресу

В обід під час мого візиту в кафе-ресторані «Юність» працював тільки один зал, нижній, напівпідвальний, так що розповідь піде про нього. Що твориться вгорі, я не знаю, туди днем ​​мене не пустили, але я і не наполягав. Зате внизу дійсно панує одна суцільна юність. Юні офіціанти, юні бармени (хоч і бородаті), юні відвідувачі (в заповненому вщерть залі я виявився найстаршим) і юний підхід до оформлення. Весь ресторан усипаний плиткою, але не тієї, що з завидною старанністю московські влада використовує для застигла міста, а декоративною, різнобарвною, строкатою, жвавої, райдужної і веселою. Разом з плиткою стіни прикрашають синій колір, найрізноманітніші написи і неоновий псевдотелевізор, з якого китайський кіт доброзичливо помахує всім лапою. Зал розбитий на дві зони, бар і їдальню, а між ними збитий з дощок дерев'яний високий довгий стіл. Посадочних місць трохи, звичайних столів штук десять; всі вони маленькі, теж прикрашені плиткою, незручні і стоять дуже близько один до одного. Більш того, вони гойдаються і скриплять, а стільці ще і тріщать від кожного хоч трохи руху. Звичайно, в такому шумі-гамі-балагані немає місця затишку і спокою, та й звідки їм там узятися, адже навколо кипить юна життя і радіє молодь. Але радіє не просто так, для цього є привід - добротна, багато в чому смачна і вже точно не проста їжа.
В обід під час мого візиту в кафе-ресторані «Юність» працював тільки один зал, нижній, напівпідвальний, так що розповідь піде про нього

У невеликому меню немає чіткої визначеності з кухні, там панує каша з поєднань різних тенденцій і напрямків. Найчастіше такий «вільний» підхід веде до помилок і промахів в рецептурі, подачі, кухонної роботі, і в кафе «Юність» вони є, але там також є і дуже вдалі страви, виконані з любов'ю і заботой.Особо зазначу «Картопля фрі і яйце -пашот з соусом бер-монте »- соус смачний, вершковий, яйце приготовлено ідеально, з соусом гармонує, але це все лише акомпанемент, головна партія за картоплею фрі. Він настільки смачний, настільки хрусткий і апетитний, що відірватися від нього практично неможливо, такою смачною смаженої картоплі я не їв вже років десять, так що в «Юність» варто заглянути хоча б заради цього одного блюда. А ще можна туди завітати заради «Севіче з нерки з салатом». Звичайно, це блюдо з традиційним севиче має мало спільного, скоріше, це салат з нерки і нотками від севиче, але при цьому риба смачна, свіжа. Кислота помірна, м'яка, салат і цибулю жваві і потрібні. На відміну від севиче, «Салат Цезар з куркою» нічим мене не вразив, і всьому виною вкрай невдала подача. Єдиний бутон салатного листя занадто грубий і жорсткий, соусу мало, курки зовсім трохи, і вона ніяк не поєднується із салатом і соусом. В результаті страва вийшла розрізнене, де кожен інгредієнт співає свою власну пісню, а хотілося щось почути хор. Розчарувала мене і «Цвітна капуста в білому мигдальному каррі». Яскраво вираженого смаку каррі немає, замість нього панувала монотонна гострота, яка забила всі елементи: і ідеально приготовлену кольорову капусту, і приємно-шовковистий червоний рис. Зате «Знаменитий сандвіч з пастрамі» був хороший, соковитий, м'ясний, соус правильний, огірки солодкуваті і радісні, пастрамі не сухий, з потрібними спеціями, хліб підсмажений, але не сухар. Чи не підвів «Суп з яловичих ребер» - легко, апетитно, смак м'яса відчувається. І нарешті, «Стейк Денвер», той самий, який майже в кожному ресторані вбивають відразу і назавжди. У «Юності» ж до нього поставилися з повагою. Але тут я знову відзначу дуже похмуру подачу. Через методу приготування, про який офіціанти мовчать, як партизани, стейк виглядав Зів'яле, як ніби його протримали під лампою хвилин двадцять. Але варто було його розрізати, як відразу з'явилися м'якість, сік і смак.
За сервісом ніяких серйозних промахів я не вгледів, є помилки, але вони мінімальні і швидко забуваються, особливо коли жуєш картоплю фрі.
Підсумок такий:
При всій своїй візуальній юності в «Юності» підхід до їжі дуже навіть дорослий і багато в чому смачний.