Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

 1. Риби. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля
 2. Водолій. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля
 3. Козеріг. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля
 4. Стрілець. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля
 5. Скорпіон. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля
 6. Ваги. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля
 7. Діва. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля
 8. Лев. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля
 9. Рак. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля
 10. Близнюки. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля
 11. Телець. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля
 12. Овен. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Якщо ви самотні, на цьому тижні можете закохатися сильно і щиро, та ще так, що всі соціальні, матеріальні та інші характеристики партнера не будуть для вас нічого значити. Якщо ви вже зустрічаєтеся або одружені, у вас є шанс побачити в партнері не тільки кохану людину, але і хорошого друга. А коли любов підкріплена дружбою і взаємною повагою, вона куди міцніше! Якщо ви - знак Вогню або Води, у вас найкраще підуть справи зі спокійними, сентиментальними, надійними і чуйними людьми. А якщо ви - Земля або Повітря, вам припаде до душі темпераментний, відкритий і палкий людина. Якщо ви самотні, на цьому тижні можете закохатися сильно і щиро, та ще так, що всі соціальні, матеріальні та інші характеристики партнера не будуть для вас нічого значити

Риби. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Риби, ви складете прекрасну пару зі знаками Землі. Головне достоїнство цих відносин - нові перспективи, які відкриються перед вами завдяки партнеру. Перспективи для кожної пари будуть різними: корисні зв'язки, хороша репутація, відпочинок в респектабельних місцях, можливість жити заможніше або цікавіше, подорожі, насичене культурне життя. Загальне у всіх випадках одне - вони будуть позитивно впливати на ваше становище в суспільстві, збільшать ваш вага і авторитет в очах оточуючих. Велике місце у відносинах будуть займати пристрасть і секс, тому не бійтеся, що вас чекає союз за розрахунком.

Велике місце у відносинах будуть займати пристрасть і секс, тому не бійтеся, що вас чекає союз за розрахунком

Водолій. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Водолії, ваша ідеальна пара на цьому тижні - люди вашої ж, Повітряної, стихії. Вашій роману буде сприяти сама планета любові Венера. Її дарами будуть любов, радість, задоволення від спілкування і дивовижна гармонія у всіх нюансах відносин. Партнер буде підходити вам у всьому. Вам буде подобатися його зовнішність, манери та поведінку, погляди на життя, сексуальний темперамент. У партнера по відношенню до вас будуть такі ж емоції. У цьому романі гармонійно сплетуться повагу до свободи і особистого простору один одного, міцність, довговічність і надійність.

У цьому романі гармонійно сплетуться повагу до свободи і особистого простору один одного, міцність, довговічність і надійність

Козеріг. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Козероги, вам випала чудова нагода розпочати щасливий роман або поліпшити вже існуючі відносини з Повітрям. Навіть в люблячих парах Козерогів і Повітря час від часу виникають розбіжності через різницю в характерах. Зараз ви подолаєте їх, відкривши шлях до гармонійного і щасливого майбутнього. У цьому вам допоможуть дружба, інтерес один до одного, загальні хобі і твереза ​​оцінка достоїнств партнера. Це влаштує і вас, як раціональних і серйозно ставляться до партнерства людей, і інтелектуалів Повітряної стихії, які високо цінують ментальні аспекти відносин.

Це влаштує і вас, як раціональних і серйозно ставляться до партнерства людей, і інтелектуалів Повітряної стихії, які високо цінують ментальні аспекти відносин

Стрілець. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Стрільці, не пропустіть шанс побудувати ідеальні відносини зі стихією, з якої в звичайний час ви не дуже добре сумісні - зі стихією Води. Зараз за підтримки Зірок ви легко завоюєте Водного людини, який вам подобається, або поліпшите до ідеальних вже існуючі відносини. Основою союзу будуть душевна близькість, турбота, чуйність, родинне тепло і затишок в дрібницях. Ці якості є сильною стороною Водних людей. Незважаючи на свій вогненний темперамент, зменшіть натиск і дайте Водного партнеру проявити себе. Дозвольте йому задавати тон у відносинах, і ви не пошкодуєте!

Дозвольте йому задавати тон у відносинах, і ви не пошкодуєте

Скорпіон. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Скорпіони, вас чекає щастя з традиційно сумісними з вами знаками - стихіями Землі і Води. Якими саме будуть відносини і в чому їх головні плюси, ви повинні здогадатися самі. Кожен представник цих знаків унікальний, що не дає виділити щось загальне для всіх пар. Загальна риса буде тільки одна - ідеальні, гармонійні відносини. А ось які переваги притаманні саме вашому партнерові, ви розберетеся самі. Адже недарма Скорпіони мають репутацією тонких психологів, проникливих і обдарованих незвичайною інтуїцією.

Адже недарма Скорпіони мають репутацією тонких психологів, проникливих і обдарованих незвичайною інтуїцією

Ваги. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Ваги, вам Зірки радять не експериментувати, а вибирати партнера з тих знаків, які добре сумісні з вами. Це знаки Вогню і Повітря. Якщо ви виберете партнера-Вогонь, ваші відносини будуть засновані на міцну дружбу і спільних інтересах. І ви, і партнер зробите вибір усвідомлено, в розрахунку на довгі і міцні стосунки. Дружба і інтерес один до одного об'єднають вас і з деякими представниками вашої стихії. Але тут буде менше далекого прицілу і більше бажання жити «тут і зараз». З іншими Повітряними людьми відносини будуть будуватися на любові, задоволенні і сексуальної привабливості партнера. Втім, це не завадить такому роману виявитися міцним і довгим.

Втім, це не завадить такому роману виявитися міцним і довгим

Діва. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Діви, на цьому тижні Зірки роблять вам великий подарунок - ви без праці почнете роман або поліпшите стосунки до стану ідеальних з тими людьми, з якими в звичайний час у вас складна астрологічна сумісність - зі знаками Повітря. Так що не пропустіть свій шанс. Ніякі протиріччя характерів і різні життєві установки, несхожість темпераментів і інтересів не завадять вам знайти справжню близькість з партнером. Вам один в одного все буде подобатися, спілкування буде дарувати тільки приємні хвилини, ніщо не царапнет і не залишить неприємного присмаку. Ви переконаєтеся на власному досвіді, що перед почуттями все інше просто меркне і стає неважливим.

Ви переконаєтеся на власному досвіді, що перед почуттями все інше просто меркне і стає неважливим

Лев. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Леви, вам на цьому тижні випала можливість вибудувати ідеальні відносини з тими, хто в звичайний час не дуже-то з вами сумісний. Не пропустіть шанс! Підтримка Зірок допоможе вам знайти взаєморозуміння і досягти близькості там, де в інших умовах довелося б витратити чимало сил. Йдеться про знаках Землі і Води. Ці стихії в астрології вважаються важко сумісними з вами. Однак зараз всі суперечності легко згладяться, протилежні риси характеру дозволять вам відмінно доповнювати один одного. Ви зможете насолоджуватися романтичними, піднесеними і красивими відносинами.

Ви зможете насолоджуватися романтичними, піднесеними і красивими відносинами

Рак. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Раки, вам Зірки радять не експериментувати, а шукати пару серед знаків Землі, з якої у вас спочатку хороша астрологічна сумісність. Роман із Землею додасть вам оптимізму і дасть шанс поліпшити якість життя. Це буде з усіх боків гідний союз - респектабельний, успішний і перспективний. А далі вирішуйте самі. З деякими представниками цієї стихії будуть важливі пристрасті і сексуальний потяг, хтось буде цінувати турботу, затишок, тепло і відкриті, майже родинні стосунки. Беріть на себе лідерство в стосунках, створюйте ідеально теплу і душевну атмосферу.

Беріть на себе лідерство в стосунках, створюйте ідеально теплу і душевну атмосферу

Близнюки. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Близнюки, в основі вашого роману будуть дружба і спільні інтереси. А яка стихія цінує дружнє взаєморозуміння мало не вище любові? Хто хоче бачити в партнері не тільки кохану людину, але і хорошого співрозмовника? Кому важливо, щоб у відносинах не було нудно? Звичайно ж, це ваша стихія, стихія Повітря. Вибирайте партнера-Близнюків, Терезів або Водолія, щоб знайти ідеальну «половинку». Якщо ви вже перебуваєте в таких відносинах, саме час освіжити почуття, пошукавши загальні інтереси. Разом підіть на курси або відвідайте цікаву екскурсію, щоб у вас з'явилися нові теми для розмов!

Разом підіть на курси або відвідайте цікаву екскурсію, щоб у вас з'явилися нові теми для розмов

Телець. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Тельці, Зірки на цьому тижні вирішили пожартувати, створивши ідеальні пари з кардинально несхожих один на одного людей. У число таких знаків потрапили і ви. Вашої ідеальною парою будуть знаки Повітря, хоча в звичайному житті такий союз вважається несприятливим. Не пропустіть свій шанс, адже потім вам буде набагато важче завоювати Повітря або поліпшити відносини у вже наявному партнерство. Зараз же відкритий шлях для того, щоб побудувати ідеальні відносини! Ви привнесете в них міцність і подбаєте про практичної складової партнерства, а Повітря дасть їм легкість, свіжість і романтику.

Ви привнесете в них міцність і подбаєте про практичної складової партнерства, а Повітря дасть їм легкість, свіжість і романтику

Овен. Гороскоп сумісності по любові на тиждень c 22 по 28 Февраля

Овни, ваша ідеальна пара на цьому тижні - знаки Води. Зірки настійно радять вам залишити лідерські замашки для роботи і піти у Води на поводу в тому, що стосується почуттів. Це виявиться для вас цікавим досвідом. Коли ви трохи звикнете, а з незвички на перших побаченнях ви можете бути дещо розгублені, відчуєте, що вашій запалу не вистачало саме цього. Трохи сентиментальності і романтики, неквапливого розвитку сюжету, душевних подій, які займали б стільки ж місця в стосунках, скільки і вчинки. Роман з Водою дозволить вам побачити і зрозуміти, наскільки багатогранними можуть бути партнерські взаємини.

А яка стихія цінує дружнє взаєморозуміння мало не вище любові?
Хто хоче бачити в партнері не тільки кохану людину, але і хорошого співрозмовника?
Кому важливо, щоб у відносинах не було нудно?