Суд повернув генералу ФСБ 2 млн доларів у справі Улюкаєва

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: depositphotos / pressmaster   Замоскворецький суд Москви ухвалив повернути генералу ФСБ у відставці Олегу Феоктистова 2 мільйони доларів готівкою, які були передані в ході слідчого експерименту екс-міністру економічного розвитку Олексію Улюкаєву, повідомляє   Агентство Москва

Фото: depositphotos / pressmaster

Замоскворецький суд Москви ухвалив повернути генералу ФСБ у відставці Олегу Феоктистова 2 мільйони доларів готівкою, які були передані в ході слідчого експерименту екс-міністру економічного розвитку Олексію Улюкаєву, повідомляє Агентство "Москва" .

засідання проходило в закритому режимі на прохання представників ФСБ. Феоктистов особисто брав участь в засіданні, Улюкаєв - по відеозв'язку з колонії.

"Задовольнити заяву про повернення грошей", - оголосила рішення суддя Лариса Семенова за підсумками засідання.

Судовий акт поки не вступив в силу. Захист планує оскаржити рішення Замоскворецкого суду Москви в апеляційній інстанції. За словами адвоката Улюкаєва Лариси Каштановій, вони виступали проти повернення грошей Феоктистова, оскільки генерал не довів право володіння і розпорядження грошима.

В матеріалах справи повідомляється, що Олег Феоктистов в 2016 році знайшов гроші для оперативного експерименту у "приватного інвестора". В ході судового розгляду він був допитаний як свідок звинувачення.

У грудні 2017 року Олексія Улюкаєва засудили до восьми років позбавлення волі в колонії суворого режиму у справі про отримання хабара. Суд також призначив штраф в розмірі 130 мільйонів рублів. Під час оголошення вироку суддя вказувала, що вина колишнього міністра повністю доведена.

Сам екс-міністр своєї провини не визнав . 9 червня стало відомо, що Улюкаєв відправлений в колонію №1 в Тверській області.

Поділитися в соціальних мережах: