Анонс нових відеокарт Nvidia в 2018-му році відбудеться не раніше липня

Компанія Nvidia вирішила не поспішати з анонсом нових відеокарт. Новинки для геймерів будуть представлені не раніше, ніж в середині літа.

Новинки для геймерів будуть представлені не раніше, ніж в середині літа

З кінця лютого в тематичних виданнях почалися обговорення подальших планів компанії Nvidia, а саме - чи будуть американці анонсувати в березні нові відеокарти. Інформація змінювалася кілька разів. Спочатку стверджувалося, що компанія покаже новинки на найближчих конференціях, потім - що не покаже, і третій варіант - покаже частково. Останню версію ЗМІ визнали найбільш правдоподібною.

Найбільше обговорень викликали ігрові відеокарти Nvidia, нова лінійка яких повинна вийти в 2018-му році. Остаточну інформацію вдалося отримати тільки з американських джерел, які стверджують, що анонс нових відеокарт Nvidia в 2018-му році навесні не відбудеться. Незважаючи на те, що інформація про плани компанії з'являлася і раніше, залишалася надія, що на березневих конференціях будуть показані новинки для геймерів.

Нова лінійка ігрових відеокарт Nvidia вийде в липні 2018 року. Влітку американці представлять серію продуктів під кодовими назвами Turing і Ampere. Фахівці припускають, що відеокарти з нової лінійки надійдуть у продаж в серпні, за оптимістичними прогнозами - відразу після анонса, але все одно не раніше липня.

Новинки Nvidia, поява яких очікувалося в березні, перенесені на липень. Фахівці стверджують, що влітку компанія презентує нові GPU-відеокарти двох напрямків. Перший напрямок - для Майнер (Turing), друге - для геймерів (Ampere). Однак експерти не виключають, що GPU першого варіанту можна буде використовувати і для ігор.

Nvidia не поспішає анонсувати нові відеокарти, оскільки хоче розділити ринок. Раніше зазначалося, що відеокарти Turing підуть на графічні прискорювачі, призначені для видобутку криптовалюта. Лінійка Ampere створить нове покоління відеокарт GeForce.

Лінійка Ampere створить нове покоління відеокарт GeForce