Вікна KBE використані при склінні ЖК «Барви життя» в місті Видне

Вікна з профілю KBE виробництва компанії   Профайн РУС   , Провідного виробника і постачальника ПВХ-профілів, використані при склінні ЖК «Барви життя», повідомляє портал ВІКНА МЕДІА Вікна з профілю KBE виробництва компанії Профайн РУС , Провідного виробника і постачальника ПВХ-профілів, використані при склінні ЖК «Барви життя», повідомляє портал ВІКНА МЕДІА.
Девелоперська компанія «Сіті-XXI століття» ввела в експлуатацію 5 комплекс житлового кварталу «Барви життя», який розташований в екологічно сприятливому районі Підмосков'я в місті Видне.
Для оснащення квартир використовуються найсучасніші будівельні технології і матеріали, покликані забезпечити комфорт і високу якість життя майбутніх мешканців.
При склінні ЖК «Барви життя» були використані п'ятикамерні профільні системи KBE Expert з монтажною шириною 70 мм. А для панорамного скління лоджій компанія «Сіті-XXI століття» вибрала трикамерні 58-ие профільні системи KBE Engine. Якість віконної фурнітури відповідає високим стандартам скління.

Вікна KBE дозволять забезпечити затишок в квартирі. Даний ПВХ-профіль є надійним захистом від перепадів температур, протягів і шуму. Крім того, конструкції виготовлені за унікальною безсвинцевої технології greenline, і відзначені екомаркування «Листок життя», що підтверджує їх екологічну безпеку.

За словами керівника служби замовника «Сіті-XXI століття» - Костянтина Іваченко, сама концепція житлового кварталу «Барви життя» відповідає ідеям екологічного способу життя і близькості до природи. Тому вибір був зроблений на користь профільної системи KBE Expert, яка не тільки відповідає найсучаснішим показниками енергоефективності, але також виготовлена ​​з екологічно безпечних матеріалів.
У 5 комплексі кварталу «Барви життя» зараз йде заселення.
На території кварталу обладнані дитячі та спортивні майданчики, бігові і велодоріжки. Інфраструктура «Фарб життя» включає в себе вже працює дитячий садок «Усмішка», сімейний торговий центр, школу. Всього в комплексі 677 квартир площею від 33,7 до 91,6 квадратних метрів, включаючи студії і «евродвушкі».