Активатор Windows 7 Ultimate 32 і 64 bit скачати

  1. KMSAuto
  2. RemoveWAT

Користувачі Windows 7 знайомі з оповіщенням, що повідомляє, що використовувана операційна система не пройшла перевірку на справжність. Протягом всього часу роботи за комп'ютером такі оповіщення, що з'являються з інтервалом в 1 годину, дуже набридають. Та й запуск системних програм (Блокнот, Калькулятор) і аплетів, як і самої Панелі управління, також супроводжується даними спливаючих віконцем.

Та й запуск системних програм (Блокнот, Калькулятор) і аплетів, як і самої Панелі управління, також супроводжується даними спливаючих віконцем

Не дуже приємно, що при кожному нагадуванні фоновий малюнок робочого замінюється на чорний колір, і фонову картинку доводиться постійно встановлювати вручну.

За словами представників Microsoft, оповіщення про експлуатації не активованої Windows створено з двома цілями:

  • нагадати користувачеві, що прийшов час ввести або придбати і ввести ліцензійний ключ;
  • припинити експлуатацію операційної системи, про що сказано в ліцензійній угоді.

Тільки останній пункт мало кому відомий (з умовами експлуатації майже ніхто не знайомиться і не виконує), а тому після 30 днів безперешкодної роботи в середовищі Windows 7 Ultimate 32 або 64 bit користувачі скачують додаток для активації і обходять всі заборони розробників.

Працюють активатори за кількома алгоритмам: одні видаляють механізм перевірки автентичності ОС, другі - емулюють введення справжнього коду активації шляхом інтеграції мініатюрного скрипта (SLIC-код) в Віндовс. Цей код і повідомляє їй, що з ліцензією все в порядку, третє - автоматично вводять ключ активації.

KMSAuto

Одна з таких програм - KMSAuto, розроблена командою вітчизняних програмістів. Її перевагою перед аналогами є підтримка наступних ОС:

  • Windows 8.1;
  • Windows 7;
  • Windows 10.

Для активації ОС запускаємо програму і тиснемо однойменну кнопку в головному її вікні.

Це дозволить позбутися від настирливого оповіщення на наступні 27 днів. Через такий проміжок часу повідомлення почнуть вискакувати кожен 4 години, а по закінченні 30 діб - щогодини.

Для цього створена функція автоматичного скидання лічильника кожні 25 днів. А щоб не було кому перевіряти справжність, через KMSAuto можна видалити KMS Service - службу управління ключами.

KMSAuto Net 2018

Завантажити архів з KMSAuto безкоштовно можете з нашого сайту за посиланням в даній статті.

RemoveWAT

Менш функціональним і простим в експлуатації буде активатор RemoveWAT. Він просто видалить механізм, перевіряючий наявність і справжність ліцензії. Це позбавить користувача від постійних сповіщень і необхідності раз на місяць користуватися аналогічними додатками. Завантажити RemoveWAT через торрент можете за посиланням в цій статті.

Робота з додатком полягає до кліці по кнопці Remove WAT і підтвердження виконання деінсталяції відповідного сервісу.

Ви можете отримати програму за допомогою Юбарі:

RemoveWAT завантажити БЕЗКОШТОВНО