Чи можна свердлити пластикові вікна - де можна свердлити профіль пластикового вікна, а де не можна свердлити або вкручувати монтаж.

  1. Де, в яких місцях можна свердлити пластикові вікна.
  2. У идео - де і як свердлити пластикові вікна.
  3. Саморізи для пластикових вікон.
  4. Як в пластикові рами вікон вкручувати шурупи або саморізи.

У даній темі ми дізнаємося чи можна свердлити пластикові вікна! Розберемося де саме їх можна свердлити, а де ні. Дізнаємося чи можна вкручувати в У даній темі ми дізнаємося чи можна свердлити пластикові вікна пластикове вікно саморізи, блішки, прессшайбою, в загальному різноманітний будівельний монтаж *. Ну а далі розберемося куди в пластикове вікно все таки не варто нічого прикручувати. Стаття буде підкріплена фото (при натисканні збільшується) і відео.

Привіт мої шановні відвідувачі і випадково зайшли. Як ви вже зрозуміли, на порядку тема «Чи можна свердлити пластикові вікна». Але за традицією хочеться нагадати минулі, чимало важливі статті, які так само про свердління пластикових вікон, правда лише частково. Хоча ознайомившись з ними у вас відпадуть будь-які сумніви, з приводу свердлити або не свердлити пластикові вікна:

- Обробка віконних укосів пластиком *, Тут ви дізнаєтеся де краще, чим і як прикріпити до пластикового вікна стартову планку.

- Тема установка пластикових вікон самостійно *, Підкує вас в питанні куди краще кріпити П подібний профіль, коли відбувається монтаж пластикового вікна.

- Ваші сумніви щодо питання чи можна свердлити пластикові вікна пройде, якщо ви ознайомитеся з темою установка пластикового підвіконня * або установка відливів *. Ну а зараз можна перейти до основної теми - чи можна свердлити і вішати всякий декор на пластикові вікна!

Де, в яких місцях можна свердлити пластикові вікна.

Пластикове вікно можна і потрібно свердлити якщо на те є причини, той же монтаж укосів, підвісити, припустимо, тканинні ролети * Або жалюзі, при Пластикове вікно можна і потрібно свердлити якщо на те є причини, той же монтаж укосів, підвісити, припустимо,   тканинні ролети   * Або жалюзі, при   даних роботах як не крути, але монтаж в пластикові вікна доведеться вкручувати даних роботах як не крути, але монтаж в пластикові вікна доведеться вкручувати. Більш того, пластикові вікна можна свердлити навіть на крізь, звичайно якщо вимагає той чи інший вид робіт. Але головне знати де це робити, в якому саме місці!

Як показано на картинці з права, пластикові вікна * Або вікно, можна свердлити навіть уздовж і поперек, аби укручені монтаж у віконний профіль, не заважав закриватися стулці, а під час свердління віконної рами, свердлом не зачіпав склопакет і в слідстві монтаж !!! Яких-небудь важливих технічних характеристик пластикового вікна ця процедура не порушить !!!

Найчастішими місцями де сверлится пластикове вікно, та й крутиться монтаж, інші облагораживающие елементи вікна, є весь периметр віконного профілю і навіть частково штапики. Тільки от від штапиков утримують склопакет, все ж раджу Вам відступати. Але якщо знаєте до якої частини штапика у вас доходить склопакет, то і ту частину штапика можна свердлити, і вкручувати в неї будь-монтаж: шуруп (-и), пресшайбой, саморізи, болти, швидкий монтаж, молі, анкера і т.д, і т.п, вішати корнізи, жалюзі, ролети, віконниці.

* До речі, під монтаж підвіконня й відливу, виділено спеціальне місце, що так само показано на фото праворуч. Підвіконня небажано крутити прям в каркас пластикового вікна - це підвіконня вставляється в спеціальний паз де і кріпитися до вікна !!!

Де не варто свердлити пластикове вікно?

Ну з цим - де не варто свердлити або крутити монтаж в пластикове вікно, нам набагато легше розібратися! Найбільш слабким місцем пластикового вікна є склопакет і місця кріплення штапиків - засувки. Ось по периметру з'єднання штапіком і не варто свердлити або крутити будь-який монтаж - може обламатися замок!

Найнебезпечніша зона це до двох сантиметрів у бік стіни, від місця, де починається ущільнювач штапиков. Це відстань варто враховувати, якщо ви не хочете потрапити свердлом або монтажем в склопакет. Хай щастить!!!

У идео - де і як свердлити пластикові вікна.

На даному відео буде показано найпоширеніші місця в яких більш часто свердлять отвори і на які вішають різного роду декор - ролети, жалюзі, штори. Але так само буде цікаві момент, в якому по мимо пластикового вікна, просвердлять сам склопакет що б просунути через нього трубку. Але краще це все так би мовити побачити, ніж сто разів почути.

Саморізи для пластикових вікон.

Дивлюся в тему заходять часто ті, кому цікаві саморізи для пластикових вікон. Скажу прямо - окремого виду спеціальних саморізів, які застосовують суто для вкручування в пластикові вікна не випускалося, але при монтажі віконної рами, для кріплення фурнітури до рами, для кріплення різного роду "абгрейд" по типу куточків для москітних сіток *, Жалюзі, ролети, виробники роблять упор на оцинковані Гвинти з потайною головкою DIN 7982 A2 (якщо правильно пам'ятаю). Не знаю правда з чим це пов'язано! Так як через те, що у них в низу немає свердла, їх ну дуже незручно без додаткового розсвердлювання крутити в пластикове вікно. Ну самі подивіться, супер тонкий кінчик і при укрученні в віконну рану вони бовтаються в руках, і на битком, як соплі на вітрі. Причому до всього, вони йдуть в комплекті до всіх вище перерахованих виробам. Але ми як монтажники і збирачі пластикових вікон? застосовуємо трохи інші саморізи, а саме з буром на кінці! Завдяки буру на кінці він з легкістю входить в будь-який матеріал !!!

Конструкція і розміри саморізів в (мм) з гвинтом на кінці.

Номінальний діаметр P

3,9

Діаметр різьблення, D

3,73-3,91

Внутрішній діаметр, d

2,76-2,92

Крок різьби, b

1,3-1,4

Діаметр головки, m

7,14-7,50

Висота головки, h

2,4-2,5

Довжина свердла, t

3,30-4,70

Діаметр свердла, e

3,00-3,20

Номер шліца, Phillips #

2

Як в пластикові рами вікон вкручувати шурупи або саморізи.

Що стосується вкручування шурупів в пластикову віконну раму - в цьому випадку справи йдуть наступним чином: як говорилося раніше, шурупи для пластикових вікон як не обладнані буром на кінці, а мають тонке підставу, через що його не так просто вкрутити, саме рівно, в пластикову віконну раму. Як правило перед вкручування шурупа, в тому місці де передбачається його крутити, застосовують свердло по металу трохи меншого розміру ніж сам шуруп, яким спочатку просвердлюють отвір, а вже після в нього вкручують шурупи.


Що стосується саморізів

- саморізи як ви могли зрозуміти, бувають двох типів: обладнані буром і не обладнані. Ось ті що не обладнані буром, в пластикові віконні рами крутимо через свердло, а ті що мають на кінці своєму бур, просто крутимо в потрібне місце постфактум.

** Стаття підготовлена ​​адміністрацією сайту Будівництво від а до я. Енакіево- Донецьк *.

скачати dle 11.3

Де не варто свердлити пластикове вікно?
Але ми як монтажники і збирачі пластикових вікон?