На заводі в німецькому місті Зіндельфінген стартувало виробництво нового Mercedes S-Class

Тільки минулого місяця Mercedes провів грандіозну презентацію S-Class нового покоління, а автомобіль вже добрався до конвеєра

Тільки минулого місяця Mercedes провів грандіозну презентацію S-Class нового покоління, а автомобіль вже добрався до конвеєра. Виробництво моделі стартувало на заводі німецької компанії в німецькому місті Зіндельфінген, на підготовку якого до випуску нового Mercedes S-Class було витрачено близько 1 мільярда євро. За вітринами європейських автосалонів автомобіль з'явиться в липні.

«Всі ми дуже пишаємося тим, що S-Class проводиться виключно на нашому заводі. У нас була можливість набратися досвіду за ті багато років, що ми випускаємо висококласні люксові автомобілі і ми кожен день намагаємося щосили, щоб робити краще для наших клієнтів по всьому світу », - прокоментував подію директор заводу Вілі Рейс (Willi Reiss).

Нове покоління Mercedes-Benz S-Class презентували в Німеччині

Нагадаємо, що новий Mercedes S-Class буде представлений в трьох версіях - стандартний седан, длиннобазная модель і в кузові купе, яке з'явиться пізніше. Всі три моделі будуть випускатися виключно на підприємстві в Зиндельфингене.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ярослав золотник Ярослав золотник

Онлайн-редактор сайту «Автоцентр» Любов до письменництва виявилася для мене визначальним фактором при виборі професії журналіста. По правді кажучи, мій прихід в автожурналістіку був скоріше випадковістю, ніж свідомим кроком, але я ніколи не шкодував про те, що мій шлях привів мене саме до неї. Автомобільний світ сповнений джерел натхнення, черпати з яких завжди цікаво. Можливо, хтось вважає за краще, щоб його хобі переростало в роботу, мені ж більше до душі, коли робота стає хобі. Google+

Інші матеріали автора: