Кличко про плани на 2019: Бюджет столиці зросте, доходи заплановані в розмірі понад 57 млрд грн

Мер Києва Віталій Кличко розповів, як будуть розподілені кошти бюджету столиці в 2019-му році і на які сфери виділять більше грошей Мер Києва Віталій Кличко розповів, як будуть розподілені кошти бюджету столиці в 2019-му році і на які сфери виділять більше грошей   Про це повідомляє   Depo

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Офіційний портал Київ.

"Бюджет столиці зросте. Доходи бюджету заплановані в розмірі понад 57 млрд грн, - сказав Віталій Кличко. - Ми продовжимо глобальний ремонт доріг, оновлення інфраструктури, реконструкцію дитсадків і шкіл, відновлення київських парків, скверів, туристичних об'єктів і публічних просторів столиці".

Про це мер столиці розповів журналістам, підбиваючи підсумки роботи міської влади за 2018 ий рік і окреслюючи плани на рік наступний.

Зокрема, він акцентував скільки коштів спрямують на галузі освіти, охорони здоров'я і на розвиток інфраструктури міста.

"У наступному році ми плануємо виділити рекордну суму коштів на освіту - 17,9 млрд грн. Це майже третина столичного бюджету!" - заявив Віталій Кличко.

Також в бюджеті, за рахунок державної освітньої субвенції, планується підвищити зарплату педагогам. Відповідно, збільшать фонд заробітної плати з нарахуваннями на 20,6% в порівнянні з минулим роком.

За словами мера, в наступному році місто планує будівництво одного садка з нуля - в Святошинському районі - і повну реконструкцію 7 дитячих садків і 5-ти шкіл.

Охорона здоров'я отримає в наступному році 10,7 мільярда гривень. У столиці продовжать поетапне впровадження реформи охорони здоров'я, яка базується на принципі фінансування медичних послуг за принципом "гроші йдуть за пацієнтом".

Чимало коштів спрямують і на розвиток транспортної інфраструктури міста - 6,9 мільярдів гривень.

"Зокрема, це і фінансування будівництва станцій метро на Виноградар, і кошти на добудову Подільсько-Воскресенського моста. Плануємо повну реконструкцію Київського фунікулера", - сказав мер.

Близько 1,5 млрд гривень, в тому числі з урахуванням субвенції з Держбюджету, закладено на будівництво, ремонт і утримання автомобільних доріг в столиці.

"Саме на 2019 ий рік припадає активна фаза реконструкції Шулявського шляхопроводу", - повідомив Віталій Кличко.

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ