NEWSru.com :: У російських артистів бум на екзотичні страховки

У нашій країні на сьогоднішній день власницею найбільшої "тілесної страховки" є колишня модель і обличчя компанії Wella співачка Катя Разумовська. До 2007 року її ноги і груди застраховані на 1 млн євро
Ще однією володаркою ексклюзивної "тілесної страховки" в нашій країні була колишня "Міс Всесвіт" телеведуча Оксана Федорова. Однак її страховка від всіляких тілесних ушкоджень, в тому числі і від алергічних реакцій, діяла не більше го
Земфіра Рамазанова застрахувала пальці на 170 тисяч доларів. Співачка пояснила своє бажання тим, що якщо вона зашкодить їх, то не зможе грати на гітарі і, отже, заробляти собі на життя
Микола Басков застрахував голос на 2 млн доларів - це в 2 рази більше, ніж страховка Лучано Паваротті. Це перший випадок в історії вітчизняного страхування, коли артист уклав договір, перерахувавши в ньому всі життєві ризики, через які може пост
Нещодавно застрахував свій голос і Вітас. Його вокальні дані були оцінені в 2,5 мільйона доларів. Тепер при втраті цього діапазону на термін від десяти днів співак має право звернутися за компенсацією
Федір Бондарчук недавно застрахував свій новий фільм "Дев'ята рота". Від нещасного випадку весь склад знімальної групи, негативи від пошкоджень, реквізит і знімальне устаткування - від майнових ризиків
Співачка Любов Успенська понад усе цінує свою собаку. Свого йоркширського тер'єра Френкі вона застрахувала на 500 тис. Доларів. Компенсацію співачка отримає в разі його крадіжки або передчасної смерті свого вихованця
Нещодавно "прославився" скандальним побиттям вагітної нареченої співак Нарцис П'єр вирішив застрахувати себе на 500 тис. Доларів від нещасного випадку і травматизму на воді. Він боїться води з дитинства, але півтора роки тому кохана дівчина Лера долучила п
Крістіна Орбакайте перед першою пластичною операцією по зменшенню носа застрахувала його на 40 тисяч доларів
Марина Хлєбнікова застрахувала себе від зустрічі з інопланетянами. Якщо в найближчі 20 років співачка все ж постраждає від прибульців, вона отримає 1 млн доларів. В іншому випадку втратить лише страховий внесок, рівний рубля

У Москві пік інтересу російських зірок до страховками, в тому числі екзотичним. Представники вітчизняного шоу-бізнесу, як і артисти на заході, бажають убезпечити себе від травм і каліцтв, а також від втрати професійної кваліфікації.

Однак серед страхових інтересів наших зірок є і незвичайні: наприклад, страховка від зустрічі з інопланетянами або зґвалтування. У порівнянні з такими побоюваннями фантазія Дженніфер Лопес з її застрахованим на 300 млн доларів задом здається убогою.

На відміну від Заходу, де така страховка вважається особливим елементом гордості, у нас це ховається. Але іноді інформація все-таки стає надбанням громадськості в зв'язку з тим, що так рекламують себе страхові компанії.

Першопрохідцем в страхуванні зірок стало британське агентство Lloyds of London. Першим же клієнтом, який відкрив моду на екзотичні страховки, став актор німого кіно Бен Терпін. Ще на початку 20-х років минулого століття він застрахував на 20 тисяч доларів свої очі. Бен оформив страховку на той випадок, якщо його вроджене косоокість, що надавало особливу виразність особі голлівудського коміка, з якої-небудь причини пропаде.

На заході страхувальний бум почався після трагедії, що сталася в 1982 році з актрисою Салдана. Маніяк завдав Терезі 14 ножових ран, спотворивши її обличчя. Тепер власниці найбільших страховок, що захищають особи, - супермоделі Крісті Терлінгтон і Клаудія Шиффер. Крісті застрахована на мільйон, Клаудія - на 5 мільйонів доларів.

Найбільша "тілесна страховка" в Росії - у Каті Розумовської

У нашій країні на сьогоднішній день власницею найбільшої "тілесної страховки" є колишня модель і обличчя компанії Wella співачка Катя Разумовська. До 2007 року її ноги і груди застраховані на 1 млн євро.

Однак умови страховки суворі. як пише "Комсомольська правда" , Дівчині заборонені пластичні операції (збільшення грудей, ліпосакція та інша корекція). Крім того, вона повинна перебувати в постійній вазі - 47 кг. Також Розумовської заборонені лижі, ковзани, їзда на конях, креми з корекції грудей і ніг. Якщо вона не буде дотримуватися цих умов, то їй доведеться виплатити велику неустойку.

Ще однією володаркою ексклюзивної "тілесної страховки" в нашій країні була колишня "Міс Всесвіт" телеведуча Оксана Федорова. Однак її страховка від всіляких тілесних ушкоджень, в тому числі і від алергічних реакцій, діяла не більше року. Її сума досі ховається, але, як кажуть знайомі Федорової, в разі страхового інциденту Оксана змогла б отримати не один мільйон доларів. Сьогодні у телеведучої застрахована тільки машина.

Співачка Ірина Отиева застрахувала свою видатну груди на мільйон рублів. Валерій Леонтьєв убезпечив себе від нещасного випадку під час стрибків на сцені і застрахував свої ноги на 10 тисяч доларів. Спочатку співак хотів оформити страховку на 500 тис. Доларів, однак компанія відмовила йому через хворих колін.

Пальці Земфіри коштують 170 тис. Доларів, а голос Баскова - 2 млн доларів

Першим з наших музикантів застрахував свої руки гітарист Віктор Зінчук. Страховою компанією йому була подарована піврічна страховка на п'ятсот тисяч доларів. Коли термін подарунка закінчився і музиканту запропонували оформити страховку зі сплатою внесків, він відмовився.

Земфіра Рамазанова застрахувала пальці на 170 тисяч доларів. Співачка пояснила своє бажання тим, що якщо вона зашкодить їх, то не зможе грати на гітарі і, отже, заробляти собі на життя.

Микола Басков застрахував голос на 2 млн доларів - це в 2 рази більше, ніж страховка Лучано Паваротті. Це перший випадок в історії вітчизняного страхування, коли артист уклав договір, перерахувавши в ньому всі життєві ризики, через які може постраждати його кар'єра. Тепер, якщо Микола не зможе вийти на сцену через перелом ноги або простудиться з вини організаторів концерту, компанія виплатить йому компенсацію.

Нещодавно застрахував свій голос і Вітас. Його вокальні дані були оцінені в 2,5 мільйона доларів. Тепер при втраті цього діапазону на термін від десяти днів співак має право звернутися за компенсацією. Незважаючи на солідну суму, артист дуже боїться виникнення цього страхового інциденту, тому регулярно літає до лікарів, у яких спостерігаються Селін Діон і Мадонна.

Федір Бондарчук застрахував фільм, а Марина Хлєбнікова захистила себе від інопланетян

Федір Бондарчук недавно застрахував свій новий фільм "Дев'ята рота". Від нещасного випадку весь склад знімальної групи, негативи від пошкоджень, реквізит і знімальне устаткування - від майнових ризиків, включаючи пожежу, механічні дії і протиправні дії третіх осіб. Загальний ліміт відповідальності по страхуванню склав майже 3 млн доларів. Співачка Любов Успенська понад усе цінує свою собаку. Свого йоркширського тер'єра Френкі вона застрахувала на 500 тис. Доларів. Компенсацію співачка отримає в разі його крадіжки або передчасної смерті свого вихованця. Через жорсткого контракту з компанією цієї зими співачка вигулювала Френкі в теплому кожушку, а на лапи, щоб не обпекти їх реагентом, одягала утеплені черевички.

Нещодавно "Прославився" скандальним побиттям вагітної нареченої співак Нарцис П'єр вирішив застрахувати себе на 500 тис. доларів від нещасного випадку і травматизму на воді. Він боїться води з дитинства, але півтора роки тому кохана дівчина Лера долучила співака до дайвінгу. За умовами страховки спочатку П'єру потрібно буде довести, що тонув він не по своїй "недбалості", а через зіпсовану підводного амуніції.

Крістіна Орбакайте перед першою пластичною операцією по зменшенню носа застрахувала його на 40 тисяч доларів.

Як стало відомо, Марат Башаров після зйомок у фільмі, де він зіграв стриптизера, подумував застрахувати себе від згвалтувань. І вже навіть знайшов агентство.

Марина Хлєбнікова застрахувала себе від зустрічі з інопланетянами. Якщо в найближчі 20 років співачка все ж постраждає від прибульців, вона отримає 1 млн доларів. В іншому випадку втратить лише страховий внесок, рівний рубля. Крім того, Марина застрахувала більш реальну річ - власну голову. У разі, якщо з її зовнішністю трапиться щось нехороше, компанія виплатить 150 тисяч доларів. Марина щороку перераховує в компанію 100 доларів.

Олександр Буйнов застрахував очі. Якщо у нього будуть проблеми із зором, співак отримає 100 тисяч доларів.

Також ходять чутки про багатомільйонні страховки Алли Пугачової, Йосипа Кобзона, Людмили Гурченко. А недавно в пресу просочилася інформація про те, що балерина Анастасія Волочкова хоче застрахувати свої ноги і вага і вже веде переговори з агентами.

Як страхуються зірки

Ось як оформляється страховка: зірка визначає страхову суму. Потім знаменитість заповнює анкету, відповідаючи на питання про вік, шкідливі звички, хворобах, колі спілкування.

Якщо зірка страхується від захворювань, що викликають різке збільшення у вазі, то їй доведеться здати безліч аналізів. Тільки після цього визначаються сума і відсоток, який артист по цій страховці виплачує.

Чим вища ймовірність страхової події, тим відповідно він вище. Страховик може виставити клієнту певні умови. Наприклад, зажадає відмовитися від занять небезпечними видами спорту типу гірських лиж.