Інвестиції в інтернеті від А до Я в 2019 кращі методи інтернет інвестування

 1. Що таке інтернет інвестиції?
 2. Інвестування в інтернеті
 3. Як почати інвестувати?
 4. розподіл бюджету
 5. Цілі інтернет інвестування
 6. Реєстрація електронних гаманців для роботи в інтернеті
 7. Створення додаткових email
 8. Куди інвестувати в інтернеті
 9. Форекс
 10. Інвестування в дорогоцінні метали
 11. Інтернет магазин
 12. Онлайн інвестування в стартапи

Інвестиції в інтернеті останнім часом набули особливої ​​популярності, адже інтернет інвестування дає можливість, не виходячи з дому, без будь-яких зайвих зусиль отримувати пасивний стабільний дохід

Інвестиції в інтернеті останнім часом набули особливої ​​популярності, адже інтернет інвестування дає можливість, не виходячи з дому, без будь-яких зайвих зусиль отримувати пасивний стабільний дохід. При цьому розмір цього прибутку може досягати дуже значних розмірів. Так, саме так, сидячи на дивані, можна заробляти на забезпечене життя. У цій статті ми спробуємо розібратися, що таке онлайн інвестування і в чому його суть.

Однією з причин чому онлайн-інвестування вважається популярним і затребуваним, можна назвати достаток вибору і досить високий відсоток, якщо говорити про більш традиційних способах. Чи не бути прив'язаним до місця, самостійно вибирати кількість проектів і суму вкладень, насолоджуватися життям і отримувати дохід - все це істотні плюси такого виду вкладень. Як правило, щоб почати працювати, треба зареєструвати онлайн-гаманці і почати вибирати проекти. І щоб наблизити цей момент, а також пояснити тонкощі процесу - мій новий матеріал.

Що таке інтернет інвестиції?

В широких масах про інтернет інвестуванні чули багато, але іноді навіть не здогадуються, що різні «Форекс», «ПАММ», «онлайн-проекти» - це реальні інструменти, що дозволяють заробляти на вкладеннях. Є і та категорія людей, яка з глобальною мережею на «Ви» і скептично сприймає не тільки надійні інвестиції в інтернеті, але і саму всесвітню павутину. Так куди ж в інтернеті вкласти кошти, щоб отримувати дохід?

У цій статті ми свідомо не будемо розповідати про хайпи, каси взаємодопомоги та інші фонди - це матеріал для окремої статті. Поговоримо про тих видах заробітку на інвестиціях, які добре вписуються в рамки закону і несуть в собі мінімальний ризик. Інтернет інвестиції - вкладення коштів в різні інтернет проекти, які через певні терміни повинні приносити дохід. Якщо говорити про сфери такого інвестування, то це можуть бути самі різні напрямки, які більш детально ми опишемо нижче.

Інвестування в інтернеті

Немає такої людини, яка б не мріяв про великі гроші без особливих зусиль. Інтернет інвестування - це якраз та стезя людської діяльності, яка дозволяє не тільки отримувати кошти, а й отримувати задоволення від процесу, адже щоб отримати дохід немає потреби відвідувати роботу і підкорятися начальнику - гроші будуть самі робити гроші, не відволікаючи вас від процесу насолоди життям .

Гроші без особливих зусиль - доступно кожному, хто володіє ПК і підключений до глобальної мережі і хоч трохи навчався інвестування в інтернеті, більше того, існує маса способів вигідного вкладення грошей з перспективою гарного доходу.

Крім цього, онлайн інвестиції мають і інші ключові особливості, які відрізняють їх від будь-якого іншого заробітку і від інвестування «на землі». Якщо традиційно ми звикли уявляти під загальним «інвестор» ділової людини, що володіє мільйонними капіталами, то інвестиції в інтернеті від 100 рублів по кишені абсолютно кожному. Звичайно, провертають тут і мільйони - чим більше сума, тим більше дохід, але навіть мінімальні суми відкривають перед інвесторами великі перспективи.

Серед відмінних рис онлайн вкладень можна відзначити і те, що пов'язані вони з певним ризиком. Якщо, інвестуючи в реальному житті, ми отримуємо хоч якісь гарантії у вигляді офіційних документів, то онлайн інвестування часто вже не передбачає будь-яких офіційних. У той же час варто відзначити, що є й інвестиції в інтернеті з малим ризиком, які дозволяють заробити, не піддаючи свої гроші небезпеки.

Як почати інвестувати?

Почати будь-яку справу буває досить непросто ( як почати інвестувати в свій бізнес ). Новачок, який не знає основних нюансів інвестування в інтернеті, не відає про підводні камені і стратегіях вкладення коштів, часом може стати жертвою власне необізнаності і втратить свій капітал. Ми ж спробуємо пролити світло на те, як почати інвестувати в інтернеті, що необхідно знати і до чого бути готовим.

розподіл бюджету

Окрилені тим фактом, що інвестування в інтернеті приносить великий дохід від великих вкладення, не поспішайте вкласти в будь-якої онлайн-проект всю свою зарплату. Не варто кидатися займати і брати кредити - інвестувати можна тільки вільні кошти. Що ми розуміє під поняттям «вільні гроші»?

Це ті кошти, які повністю належать вам (не банку і не сусідові), і які не становлять для вас життєву необхідність. Тобто весь свій дохід слід розділити на три категорії:

 • Основна частина - ті витратні гроші, на які ви купуєте їжу, одяг, ліки, оплачуєте рахунки;
 • Накопичувальна частина - або по-простому «заначка», кошти які ви збираєте на «чорний день» / автомобіль / нерухомість;
 • Інвестиційна частина - вільні гроші, які можна залучити до процесу заробляння грошей, тобто інвестувати.

У той же час враховуйте, що завжди зберігається ризик втратити вкладені гроші при інтернет інвестуванні, тому щоб уникнути сильних серцевих потрясінь, намагайтеся абстрагуватися від своїх же грошей і попрощатися з ними. Успішне інвестування в такому випадку стане приємним бонусом для вас, а невдача не принесе глибокого розчарування.

Цілі інтернет інвестування

Перед тим як кинутися в бій і приступити до інвестування в інтернеті, необхідно визначитися і усвідомити для себе навіщо ви хочете інвестувати. Від цього безпосередньо залежить необхідний вам об'єкт інвестиції , Терміни вкладення і методи, які будуть використовуватися. Адже якщо ви ставите перед собою мету зрубати певну суму і зійти з дистанції, то для вас абсолютно неактуальні довгострокові інвестиційні проекти.

З іншого боку, інвестору, який готовий серйозно зайнятися інвестуванням і хоче присвятити цьому більшу частину свого часу, абсолютно ні до чого заходити в короткострокові проекти, якщо він може отримати більш вагомий прибуток в більш грандіозному і довгограючому проект.

З іншого боку, інвестору, який готовий серйозно зайнятися інвестуванням і хоче присвятити цьому більшу частину свого часу, абсолютно ні до чого заходити в короткострокові проекти, якщо він може отримати більш вагомий прибуток в більш грандіозному і довгограючому проект

З мети інвестування випливає й інше: якщо ви нікуди не поспішаєте, то можете віддавати перевагу менш ризикованим видам інвестування, і повільно, але впевнено просуватися вперед. При цьому і терміни виходу з проектів, тобто припинення інвестування повністю залежить від самого початку поставленої мети - хтось збере вершки і забуде про об'єкт інвестування, а досвідчений інвестор зможете подумати про більш довгострокові перспективи, які можуть принести надприбуток.

Наша найголовніша обов'язок - завжди тримати курс в напрямку найвідвертіших бажань.

Реєстрація електронних гаманців для роботи в інтернеті

Інвестування в інтернеті відрізняється від реального і тим, що всі фінансові операції проводяться в безготівковій формі, за допомогою електронних платіжних систем. Тому інтернет-інвестор зобов'язаний мати кошики якщо не у всіх платіжних сервісах, то хоча б зареєструватися в декількох найбільш поширених.

Електронні гаманці ЕРС дадуть вам масу переваг і зроблять процес інвестування приємним і комфортним, а отримані гроші ви зможете витрачати прямо з електронного гаманця, здійснюючи онлайн покупки, або виводити прибуток на спеціальні карти, випущені від платіжної системи і діючі практично по всьому світу. До того ж, на сьогоднішній день є величезна кількість обмінників, які дозволять виводити гроші на карту будь-якого банку за лічені секунди.

Створення додаткових email

Візьміть до уваги і той факт, що, вступивши на шлях онлайн-інвестування, вам обов'язково доведеться мати електронну пошту, більш того, це вже далеко не доля прогресивних представників суспільства, а нагальна потреба кожного активного людини, яка хоче бути поінформованим.

Але будьте готові до того, що онлайн-інвестору доведеться створити кілька додаткових поштових скриньок, так як після реєстрації в багатьох проектах і при спілкуванні в інвесторської середовищі, ваша пошта може бути завалена спамом. Найкраще мати особисту пошту, ділову - для важливої ​​кореспонденції і один акаунт для різного сміття, адреса якого ви будете вказувати в різних сумнівних місцях.

Куди інвестувати в інтернеті

Головне питання, відповідь на який ми приберегли на десерт, в тому куди ж все-таки можна інвестувати в інтернеті. Відразу відзначимо, що об'єктів інвестицій величезна кількість, ми ж розповімо про найбільш популярні, прибуткові і кращі інвестиції.

Форекс

Тільки глухий не чув про Форекс, адже цей напрямок має і хорошу розкрутку, і масову популярність. Ринок міжбанківської торгівлі валютою дозволяє добре примножити свій початковий капітал, але передбачає значну захопленість інвестора в процес і, хоча б, мінімальні знання в цій справі. З іншого ж боку, Форекс є потужний інвестиційний інструмент, який раніше був доступний тільки великим банкам, а сьогодні трейдером може стати будь-який користувач ПК з підключенням до інтернету.

Інвестування в дорогоцінні метали

Золото завжди зростає в ціні , Що обумовлено його обмеженим обсягом в природі і підвищеним попитом. Але для того, щоб на ньому заробляти зовсім не обов'язково купувати золоті злитки - досить відкрити металевий рахунок. Ви просто переведете певну суму на рахунок в банку і ця фінансова установа закупить дорогоцінного металу на надану суму. Коли ж ви вирішите повернути гроші і закриєте банківський вклад, то банк продасть ваш золотий запас, а ви отримаєте свій капітал плюс різницю між ціною покупки і продажу.

Інтернет магазин

Щодня відкривається велика кількість онлайн-магазинів, але далеко не всі з них мають гроші на свою розкрутку. Виступити в ролі інвестора такого проекту можете ви - досить знайти перспективний торговельний сайт, який зацікавлений в роботі з вкладником. Такий вид інвестування передбачає більш об'ємні суми грошових вливань, ніж 100 рублів, але і дохід з інтернет магазину можна отримати досить вагомий. У той же час необхідно бути вкрай обережними, щоб ваш спонсорський внесок не поцупили, залишивши вас з носом.

Онлайн інвестування в стартапи

В інтернеті тиняється безліч цікавих ідей чогось нового і незвичайного, що може приносити в перспективі хороші гроші. Тому інвестування в стартапи - одне з найбільш популярних нині напрямків, яке здатне принести інвесторові гарний прибуток. Найчастіше, вкладення в стартапи є інвестиції в інтернет технології, але це можуть бути ідеї з найрізноманітніших сфер.

Є два мінуси для інвестора, які схиляють до думки, що набивати шишки краще в іншому вигляді інвестицій: як правило потрібна немаленька сума грошей, щоб втілити проект в життя, а крім цього, стартапи, які недостатньо опрацьовані і піднесені до споживачів, обертаються в збиткову ідею, яка не знайшла свого втілення.

Онлайн-інвестування - перспективний напрямок заробітку в інтернеті, яке здатне дати інвестору хороший дохід при мінімальній залученості в процес. При цьому навіть новачок, без будь-яких знань і великих капіталів, здатний стати інвестором і домогтися успіху і матеріального благополуччя на цьому терені.

Фінансові інструменти для інтернет інвестування:

# Можливість прибутковості Примітка Форекс від 20% Необхідні мінімальні знання ринку Дорогоцінні метали Залежить від типу вкладу Мінімальні ризики (оподатковуються) Інтернет магазин Залежить від договору Ризики залежать від вибору профілю магазину Стартапи
Залежить від ідеї Ризики середні, необхідно враховувати попит на ринку

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. вКонтакте

Що таке інтернет інвестиції?
Що таке інтернет інвестиції?
Так куди ж в інтернеті вкласти кошти, щоб отримувати дохід?
Як почати інвестувати?
Що ми розуміє під поняттям «вільні гроші»?