Виробник горілки ГК «Кристал-Лефортово» закриває заводи

4198 переглядів

Один з найбільших виробників горілки в Росії ГК «Кристал-Лефортово» постраждав від банкрутства свого партнера.

ГК «Кристал-Лефортово» закрила завод в Курську, «ПК Кристал-Лефортово», два інших - «ЛГЗ Кристал-Лефортово» в Саранську і «СК Родник» в Самарі - припинять роботу незабаром, повідомила «   ред   »Директор з маркетингу групи Алла Постнова ГК «Кристал-Лефортово» закрила завод в Курську, «ПК Кристал-Лефортово», два інших - «ЛГЗ Кристал-Лефортово» в Саранську і «СК Родник» в Самарі - припинять роботу незабаром, повідомила « ред »Директор з маркетингу групи Алла Постнова.

- Це станеться без процедури банкрутства, але зі скороченням персоналу, - зазначила представник компанії.

У портфель брендів ГК «Кристал-Лефортово» входять такі марки, як «Святкова», «Посольська», «Стара Москва». Постнова повідомила, що подальший випуск брендів буде здійснюватися за допомогою контрактів з іншими виробниками.

Причиною для закриття заводів стало важке фінансове становище групи. На початку 2017 року «Кристал-Лефортово» об'єднала продажу з дистриб'юторською компанією «Статус-груп», але вже через рік ця компанія оголосила про своє банкрутство. Джерела повідомляють, що «Кристал-Лефортово» виступив поручателя по деяких кредитах «Статусу», і тепер кредитори вимагають повернення боргів.

- Борг «Статусу» перед підприємствами «Кристал-Лефортово» перевищує 6 млрд руб. і в процедурі банкрутства «Статус», ймовірно, буде визнаний безнадійним до стягнення, - повідомила Постнова.

За словами представника ГК «Кристал-Лефортово», надалі компанія сконцентрується на обслуговуванні контрактів великих мереж і постарається утримати рівень обсягів продажів.

Раніше повідомлялося, що один з найбільших виробників алкоголю в світі, Diageo, збирався розливати віскі Bell's, White Horse і Black & White на підмосковному заводі «Кристал».

Retail.ru

Поділитися публікацією: Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.