Як містити перепілок несучок в домашніх умовах

Питання розведення птахів завжди викликають масу питань і обговорень серед початківців та досвідчених заводчиків. Перепели - не виняток. Особливо сьогодні багатьох цікавить, як утримувати перепілок несучок в домашніх умовах, щоб це заняття стало успішним і процвітаючим справою, а в майбутньому - бізнесом?

Хоча приплив намагаються приручити вже не один десяток років, все ж вони залишаються кілька дикими. Тому умови їх утримання дуже відрізняються. Звичайно, особливості розведення різняться в залежності від породи. Але ясно точно одне: необхідно врахувати ряд факторів, що стосуються приміщення, вентиляції та освячення, і лише тоді можна розраховувати на хороші результати.

Які ж умови для утримання перепелів повинні бути дотримані? Ось ключові вимоги:


  1. Температурний режим. Незалежно від того, містять перепелів в підсобному або житловому приміщенні, варто подбати про дотримання оптимального режиму або температури. Показники вище +25 і мінусова температура - табу в розведенні перепелів, адже птах може навіть загинути.
  2. Гарна клітка. Важливо пам'ятати, що приплив найчастіше тримають в клітинах, вольєрах або інших пристроях. Нерідко вони виконані своїми руками, але можна також купити її в спеціалізованому магазині. Одна перепілка несучка займає в середньому 180 см площі.
  3. Вентиляція. Гарне провітрювання і відсутність протягів - це гарант успішного утримання перепелів у домашніх умовах. 65% вологості - оптимальний варіант для розведення цих птахів.
  4. Освітлення. Варто відзначити, що несучкам необхідно забезпечити 18 годинний світловий день, а в нічний час доби буде досить і більш тьмяного або приглушеного освітлення.
  5. Чистота. Перепели-несучки досить вимогливі до чистоти і догляду, тому їх годівниця, поїлка, піддони і клітина в цілому завжди повинні бути прибраними.

Перепели-несучки досить вимогливі до чистоти і догляду, тому їх годівниця, поїлка, піддони і клітина в цілому завжди повинні бути прибраними

Фахівці рекомендують обладнати клітку таким чином, щоб перепела могли з легкістю просунути голову для поїдання, приготованого для них корму. Періодично заводчику слід здійснювати дезінфекцію годівниць, піддонів для посліду, а також поїлок. Ці заходи неодмінно мінімізують ризики розвитку інфекційних захворювань у цих птахів.

Рекомендуємо почитати статтю: Розведення перепелів в умовах міської квартири.

Якщо ви ще перебуваєте на стадії роздумів, і хочете дізнатися більше про те, як утримувати перепілок несучок в домашніх умовах, то рекомендації, представлені в статті, і поради заводчиків, допоможуть розвіяти сумніви і зайнятися вирощуванням цих злегка диких особин вже в недалекому майбутньому. Продовжити читання на сайті fermeru.pro .


Які ж умови для утримання перепелів повинні бути дотримані?