Фазани, розведення в домашніх умовах, ніж годувати. Фото. Відео.

  1. Особливості розведення фазанів
  2. Зміст і розведення фазанів
  3. вирощування молодняку
  4. Рекомендуємо подивитися відео про розведення фазанів в домашніх умовах:

Зміст фазанів практикується досить давно і є успішним бізнесом, мають багато переваг. За цей час з'явилося безліч технологій, птахівниками придбаний цінний досвід за змістом фазанів, розведення в домашніх умовах, ніж годувати птицю та як вирощувати молодняк. Перейнявши багаторічні напрацювання, навіть любителі-птахівники доб'ються успіху в їх розведенні.

Особливості розведення фазанів

Розведення фазанів в домашніх умовах - досить дороге задоволення, так як птах дуже вибаглива і вимоглива до умов годівлі та утримання. Клопоту додає і боягузтво птиці, яка за будь-якої небезпеки, навіть уявній, може дуже швидко вспорхнуть і полетіти від господаря. Знаючи це, рекомендується уникати різких рухів і звуків поруч з вольєром, де живе фазан.

Нерідко птах травмується, коли робить спробу втекти від погрози на свою адресу. Для попередження таких неприємних випадків багато птахівники в клітці, в якій утримується птиця, натягують рибальську сітку, так як вона пом'якшує удари головою. Якщо цього не зробити, фазан може навіть загинути від травми. Також не варто обмежувати птицю в просторі. Вольєр повинен бути просторим, а в ньому передбачено місце для сідала і нічного відпочинку, для цього в клітці розташовують сучки дерев і жердини.

Фазан - досить ненажерлива птиця, яка б вимагала в регулярному, різноманітне і збалансоване кормі. У домашніх умовах фазана годують звичайним комбікормом, яким харчується інша домашня птиця. У раціон обов'язково потрібно включити кальцій містять продукти: вапно, кусковий крейда або дроблення черепашку. Також їжа фазана повинна бути багатою білком. Тому обов'язково в раціон включають рибні і м'ясні відходи. Якщо цього не зробити, в зграї можуть з'явитися випадки поїдання один одного.

Якщо цього не зробити, в зграї можуть з'явитися випадки поїдання один одного

Як приготувати комбікорм самостійно в домашніх умовах читайте в статті: Комбікорм для бройлерів своїми руками .

У літній період фазан сам урізноманітнює раціон харчування комахами, в яких багато білка, тому кількість риби і м'яса можна знизити, але збільшити кількість рослинної їжі. Взимку птиці потрібно виробляти багато тепла, а це вельми енерговитратне заняття. У раціон фазана взимку обов'язково включають висококалорійне ядро ​​соняшнику.


Зміст і розведення фазанів

Залежно від породи, фазани можуть ділитися на пари, створюючи сім'ю для розмноження. Такі сім'ї відокремлюють від загальної маси з розрахунку: один самець на 4-5 самок, але не більше, так як при збільшенні кількості самок знижується їх несучість. Якщо в період розмноження самців не розділені, серед них будуть спалахувати конфлікти через самок, які нерідко закінчуються загибеллю одного з самців.

Самки погано справляються з роллю квочки, так як мають погану пам'ять і вийшовши погодувати можуть більше не знайти гнізда. Буває фазанкі забувають, де знесли яйця і тому починають відкладати їх хаотично: то в одному місці, то в іншому.

Тому для розведення птиці найчастіше використовують інкубатор. Багато птахівники взагалі не ризикують самостійно займатися розведенням пташенят, а вважають за краще купувати вже підросла молодняк. Такий підхід дозволяє уникнути складнощів і непланованих витрат, що виникають в разі загибелі пташенят.

Такий підхід дозволяє уникнути складнощів і непланованих витрат, що виникають в разі загибелі пташенят

вирощування молодняку

Пташенят фазана в перші дні життя годують вареним і подрібненим яйцем. В якості прикорму відмінно підійдуть борошняні черв'яки і дрібно нарізана зелень, яку можна змішати з яйцем. Підросли місячних фазанів містять на вигулі у відкритому вольєрі, починаючи з двох місяців, молодняк годують звичайним кормом.

Рекомендуємо подивитися відео про розведення фазанів в домашніх умовах:

Фазани, розведення в домашніх умовах, ніж годувати - питання, що заслуговують на увагу. Побачивши позитивний результат і непоганий прибуток, багато птахівники не зупиняються на досягнутому, а лише збільшують кількість фазанів на своєму обійсті. Більше статей можна знайти на сайті fermeru.pro .