ТВ-7 (Вологда)

  1. програми каналу
  2. мовлення
«ТВ-7»

- колишній вологодський телеканал. Перші програми побачили ефір 30 грудня 1990 року. Все починалося з показів вітчизняних і зарубіжних фільмів в режимі «нон-стоп», зрідка перериваються оголошеннями диктора - «піонеркою» була Тамара Валуйська. Потім стали з'являтися саморобні програми. «Перша ластівка» - «Три сімки» (огляд кінотижня у виконанні Віктора Латкіна). А незабаром на екрани вийшов «хіт всіх часів і народів» - «Пісня в подарунок»: вологжане отримали можливість вітати своїх близьких і знайомих з пам'ятними датами. Припинив мовлення 16 жовтня 2017 року.

Дебютні передачі знімали побутової відеокамерою. Студія для зйомки була настільки мала, що для того щоб виставити кадр з провідним, доводилося відсуватися з камерою в дверний проріз. Бувало таке, що касети на ефір, на радіотелевізійний передавальний центр доставляли на звичайному велосипеді. Траплялося, коли запізнювалися з доставкою, на допомогу приходили вологодські даішники. І з включеною сигналізацією під червоне світло світлофора вони прискорювали процес, щоб телеглядачі побачили програми першого міського вчасно.

На етапі становлення каналу існувало кілька інформаційних програм: «Наше місто», «Завтра», «До речі», «Гоп-стоп камера» та інші. З 1993 року служба інформації стала єдиною. Тоді-то і пішло в народ її твір, яке і нині широко відомо, як «Новини Вологди».

У 1995 році «Сімка», прописана за адресою вул. Пугачова, 79, розширила свої володіння - у власність була придбана прибудова до будинку. У цій будівлі до телебачення розташовувалися банк, швейна майстерня, а з самого початку кафе. Заволодівши територією, нові господарі в принципі теж стали готувати продукти, тільки продукти телевізійні. Причому, меню відрізнялося великою різноманітністю. Які тільки страви не пропонував за 15 років творчого життя колектив «ТВ-7» - програми про здоров'я, зірок шоу-бізнесу, спорті, кулінарії, спеціальні випуски для жінок і автомобілістів, передачі для дітей та молоді і багато-багато іншого.

У 2000-му журналіст і ведуча «ТВ-7» Яна Ємельянова перемогла на всеросійському конкурсі «Міс телебачення Росії» і стала першою і останньою міс російської тележурналістики. З таким титулом вологодська телеведуча навіть потрапила на сторінки книги рекордів Гіннеса. Втім, на цьому нагороди першого міського не закінчуються.

Зараз на першому міському працює більше 60-ти співробітників. У службі інформації - дев'ять журналістів. Найрозумніших і оперативних. «ТВ-7» cотруднічает з московської некомерційною компанією «Інтерньюз» і нижегородським центром «Практика».

Мережевим партнером «ТВ-7» багато років був перший розважальний телеканал Росії - « СТС ». З 11 лютого 2008 року ми перейшли на власне програмування.

Головний редактор - Олена Пономарьова

програми каналу

Новини Вологди

Щодня о 20:30, в повторі близько опівночі і вранці о 9:00 «Новини Вологди» зараз - найбільш рейтингова програма на каналі «ТВ-7». Її щоденна аудиторія - близько півмільйона глядачів. Це не тільки жителі Вологди, а й найближчих районів - Грязовецкий, Сокальський, Усть-Кубенський, Вологодський. Зараз в службі інформації «ТВ-7» трудяться дев'ять журналістів, чотири оператори, а також команда монтажерів, ефірщіков і дизайнерів. Щодня о 20:30, в повторі близько опівночі і вранці о 9:00 «Новини Вологди» зараз - найбільш рейтингова програма на каналі «ТВ-7» Перехрестя Щочетверга о 20:05 Прямі питання і прямі відповіді - «Перехрестя» дотримується цього девізу. Актуальні теми і компетентні гості. Ефір нашої програми не раз ставав місцем суперечок і примирень опонентів. Спорттайм Щосереди о 20:05 Ми розповімо про змагання, в яких беруть участь вологжане, про зірок російського спорту, за яких вони хворіють. Герої програми - професійні спортсмени, аматори, дорослі і діти - всі, хто вибирає активний і здоровий спосіб життя. Відомі політики і бізнесмени поряд з відомими спортсменами особистим прикладом доведуть, що здоров'я і воля до перемоги - це запорука успіху не тільки в спорті, але і в житті.
Ведучі програми - Євген Осколков і Людмила Малініна - на місці сидіти не люблять і нашим глядачам не дозволять. Разом Два рази на місяць по п'ятницях «Разом» - це спільний проект «7 каналу» і відділення журналістики ВДПУ.
«Разом» - це ток-шоу, де обговорюються актуальні, але спірні теми.
«Разом» - це спроба разом знайти відповіді на питання, які кожен поодинці не знайде ніколи.
Разом ми два рази в місяць обговорюємо і сперечаємося, переконуємо і переконувати. Ми збираємо вологжан, яким є що розповісти, і експертів, які мають досвід, чиновників високого рангу і звичайних студентів. Ведучі - Олена Шамаева і завідувач відділенням журналістики Дмитро Яхрічев зберуть біля екранів телевізорів глядачів з різними думками, щоб вони обговорювали цікаві теми разом з учасниками ток-шоу «Разом». Позивний 35 Середа, 20:15 Програма про автомобілі і для автомобілістів .Все, що сталося на дорогах Вологодчіни за тиждень, думки експертів і фахівців, законодавчі ініціативи, автомобільні новини, цікаві факти та поради професіоналів-все це в програмі «позивний 35». Маестро Понеділок, 20:05 Якщо ви любите музику, і хочете більше дізнатися про вологодських музикантів, для вас програма «Маестро». Найрізноманітніші музичні напрямки, найрізноманітніші люди, про музику, про себе, про своїх колег. Кращі музичні твори вологжан. Охоронець Субота, 20:15 Як поводитися, якщо раптом виникла надзвичайна ситуація, як допомогти іншим, якщо ви опинилися поруч з бедой- все це в програмі «Охоронець». Практичні поради та рекомендації фахівців, коментарі учасників подій, цікаві факти і дивовижні приклади з життя. Обговоримо! Останній вівторок місяця о 19:35 Найважливіші і цікаві запитання у прямому ефірі «7 каналу» в Вологді, «Каналу-12» в Череповці обговорюємо з Губернатором В'ячеславом Позгалева. Без указки Два рази на місяць по середах о 20:00, повтор у неділю вранці 2010 рік - Рік вчителя. Весь рік в центрі уваги - проблеми школи і їх рішення, престиж професії Вчителя і майбутнє освіти в Росії. «7 канал» розповість про кращих вчителів Вологди все найцікавіше в програмі «Без вказівки».
Наші педагоги - люди талановиті, терплячі, відповідальні та цікаві в усіх відношеннях. Ми покажемо їх не тільки в школі, але і вдома (за чашкою чаю), в спортзалі (в здоровому тілі здоровий дух), в магазині (швидше за все, в книжковому). Нехай про найвідоміших вчителів міста розкажуть їхні учні, батьки школярів, колеги. А наші глядачі дізнаються про те, як педагоги виховують власних дітей, які книги читають, які фільми дивляться, чи вміють готувати і грати в боулінг. Здоровий інтерес Два рази на місяць по вівторках о 20:15 Здоровий інтерес до правильного харчування, зміцненню імунітету, занять фізкультурою прокинеться у всіх, хто подивиться програму «Здоровий інтерес» на «7 каналі».
Двічі на місяць ми будемо готувати про те, що важливо кожному. Всі знають, що здоров'я не купиш. Ми розповімо, як здоров'я зберегти або повернути. Наші сюжети - про проблеми, знайомих всім. Наші гості - лікарі з великим досвідом і вологжане, які піклуються про своє здоров'я, перемагають хвороби і готові поділитися секретами.
Про здоров'я підростаючого покоління - рубрика «На старті». На старті життя важливо зміцнювати імунітет, правильно планувати режим дня, зберігати зір і поставу.
Ведучий програми - доктор корич. Олексій корич - завідувач відділенням реанімації міської лікарні №1. Виконавча влада Два рази на місяць по понеділках о 20:20 Програма про владу і про проблеми, які вона вирішує. У назві «Виконавча влада» перше слово - ключове. Кожен день ми отримуємо десятки дзвінків, а міська Адміністрація - десятки листів. Це звернення жителів Вологди. Відповіді на деякі з них ми даємо в програмі «Виконавча влада».
Кожен випуск програми - це історія одного жителя нашого міста, однієї родини, одного будинку або двору. Таких жителів, сімей, будинків і дворів - сотні. І проблеми у них приблизно однакові. Як вони вирішуються, як швидко і на які гроші - відповіді дасть програма «Виконавча влада». Ми разом з вологжане і чиновниками пройдемо шлях від проблеми до її вирішення. Міський щоденник Два рази на місяць по п'ятницях о 20:10 «Міський щоденник» - програма про Вологді і вологжане.
Ми розповімо про головні міські події в рубриці «Відкритий урок». Глава Вологди Євген Шулепов і інші представники влади дадуть відповідь на найактуальніші питання в рубриці «Викликали?». Рубрика «Домашнє завдання» - це історія, завершення якої місто чекає давно і тепер прийшов час перевірки. Оцінки за роботу чиновникам будуть ставити наші глядачі. Зауваження будуть робити вони ж. Жодне питання не залишиться без відповіді. Сімка По буднях о 19:00 Сімка найбільш обговорюваних події дня - в програмі «Сімка» о 7 годині вечора на «7 каналі».
«Сімка» - це народні новини, без чиновників і депутатів. Ми розповідаємо про події, які в центрі уваги звичайних городян. Аномальна спека або моторошний холод, «пробка» на дорозі довжиною в кілька кілометрів або новий закон, який змінить життя кожного. Місто героїв Остання неділя місяця о 19:00 Програма про талановитих, перспективних, яскравих людей. Про героїв. Героїв НАШОГО міста. У Вологді таких багато. Їх шукають і знаходять студенти відділення журналістики ВДПУ. І знімають про них сюжети для програми «Місто героїв». І це у них непогано виходить. Легке ранок По буднях о 07:00 Новини та прогноз погоди Музика на "Сьомому" Щодня Музична програма Прогноз погоди Будні Прогноз погоди

мовлення

  • Вологда - 7 ТВК

посилання

Телеканали Вологодської області 9 канал (м Білозерське) • Російська провінція [Провінція] (м Білозерське) • Зв'язок Плюс (м Великий Устюг) • Воже-інформ [ТБН] (сел. Вожега) • ДТРК Вологда (г. Вологда) • ТВ-7 (г. Вологда) • російська Північ (г. Вологда) • РЕН ТВ Вологда (г. Вологда) • Грязовецький телебачення • Грязовець [ТНТ] (м Грязовець) • Канал 12 (Череповець) • відкритий канал (Череповець) • Провінція (Череповець) • ТВ-Кирилов [ТДК] (м Кирилов) • Никольск-ТВ (м Никольск) • ТВ-Сокіл (М Сокіл)