Управління з питань міграції

  1. Указом Президента Російської Федерації від 5 квітня 2016 р № 156 "Про вдосконалення державного управління...
  2. Онлайн-сервіси (перевірка готовності закордонного паспорта, громадянства РФ, виду на проживання і дозволу...

Указом Президента Російської Федерації від 5 квітня 2016 р № 156 "Про вдосконалення державного управління у сфері контролю за обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів і в сфері міграції" Федеральна міграційна служба скасована.

Шановні громадяни!

Всі державні послуги в сфері міграції виявляються в колишньому режимі і в повному обсязі на Порталі державних послуг Російської Федерації gosuslugi.ru .

Онлайн-сервіси (перевірка готовності закордонного паспорта, громадянства РФ, виду на проживання і дозволу на тимчасове проживання) надаються тільки на офіційному сайті Головного управління з питань міграції МВС Росії .

ЦЕ ВАЖЛИВО!

ІНФОРМАЦІЯ туристів, що виїжджають ЗА КОРДОН

Федеральним законом від 29.06.2015 № 155-ФЗ «Про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації» (далі - Закон) внесено зміни до Федерального закону від 24.11.1996 № 132-ФЗ «Про основи туристичної діяльності в Російській Федерації», що стосуються добровільного страхування майнових інтересів туристів з оплати витрат на оплату медичної допомоги в екстреній і невідкладної формах в країні тимчасового перебування і (або) повернення тіла (останків) (далі - добровільне страхування).

Законом визначено мінімальний перелік подій (страхових випадків), при настанні яких відповідно до умов договору добровільного страхування страховик зобов'язаний здійснити організацію і (або) оплату наданої застрахованій громадянину Російської Федерації, яка виїжджає за кордон, медичної допомоги (включаючи медичну евакуацію в країні тимчасового перебування і з країни тимчасового перебування в Російську Федерацію) і (або) репатріації тіла (останків) в Російську Федерацію, а також мінімальна страхова сума по договору у страхування, еквівалентна 2 мільйонам рублів.

Відомості про такий договір добровільного страхування повинні бути вказані в договорі про реалізацію туристичного продукту.

Законом на туроператорів (турагентів) покладено обов'язок надавати туристу достовірну інформацію про умови договору добровільного страхування, про страховика, про організації, що здійснюють організацію надання медичної допомоги в екстреній і невідкладної формах в країні тимчасового перебування і її оплату, повернення тіла (останків), про порядок звернення туриста в зв'язку з настанням страхового випадку, а також про наслідки відсутності у туриста страхового поліса.

Слід звернути увагу, що в разі відмови від укладення договору добровільного страхування витрати на надання медичної допомоги в екстреній і невідкладної формах в країні тимчасового перебування несе сам турист, а витрати на повернення тіла (останків) несуть особи, зацікавлені в поверненні тіла (останків), про що туроператор (турагент) зобов'язаний роз'яснити туристу під особистий підпис.

Прийом звернень громадян та організацій з питань діяльності у сфері міграції здійснюється відділом делопроізвоства і режиму УМВС Росії по Вологодській області

Прийом звернень громадян та організацій з питань діяльності у сфері міграції здійснюється   відділом делопроізвоства і режиму УМВС Росії по Вологодській області