Ішіас: запалення сідничного нерва. Симптоми ішіасу, причини виникнення

  1. Пропонуємо Вам більш детально ознайомитися з наступною інформацією:
  2. ДИВІТЬСЯ ЩЕ КЛІНІКИ
  3. КОМЕНТАРІ І ВІДГУКИ

Одним з найпоширеніших недуг серед дорослого населення є болі в спині Одним з найпоширеніших недуг серед дорослого населення є болі в спині. Практично кожен з нас може розповісти свою історію на цю тему. «У 10% всіх випадків винен сідничний нерв, а саме його запалення. Причиною так званого ішіасу (захворювання сідничного нерва) може бути як прихована грижа міжхребцевого диска , Так і звуження нервового каналу в хребті », - розповідає професор Центнер, фахівець з лікування захворювань хребта Університетської клініки м Фрайбурга.

Сідничний нерв є найбільшим нервовим стволом в організмі людини, який проходить від спини до ніг. Інформація з нижньої частини тіла надходить до головного мозку по пучках нервів спинного мозку, які служать свого роду кабелем. Залежно від навантаження на нерв пацієнт відчуває тягне біль або ж, що буває в гіршому випадку, труднощі в ходьбі. Такі симптоми ішіасу вимагають негайного звернення до фахівця.

Особливо ті пацієнти, у яких спостерігаються ознаки ішіасу, пов'язані з паралічем або втратою контролю над сечовипусканням, повинні шукати якнайшвидшого зустрічі з лікарем. «Сучасна медицина використовує різні методи лікування», - підкреслює закордонний професор Центнер. Лише в рідкісних випадках захворювання "ішіас" необхідна операція. Для початку фахівці клініки намагаються допомогти пацієнтам, вдаючись до консервативних методів лікування, таким як фізіотерапія і медикаменти. «Лише тоді, коли медикаменти не призводять до покращення стану пацієнта - що буває досить рідко - ми рекомендуємо операційне лікування», - каже професор Центнер.

В Університетській клініці м Фрайбурга працюють лікарі, які можуть запропонувати величезний вибір як консервативних, так і операційних методів лікування ішіасу - запалення сідничного нерва. Таким чином, кожен пацієнт може бути впевнений в тому, що для нього підберуть найбільш підходящу, індивідуальну терапію. Лікування ішіасу за кордоном характеризується швидкістю і еталонним якістю.

Пропонуємо Вам більш детально ознайомитися з наступною інформацією:

Компанія «Медекспрес» пропонує широкий спектр послуг з організації лікування за кордоном :

  • оформлення документів, вибір відповідної клініки для лікування в Ізраїлі , Німеччини, Чехії, Південної Кореї та інших країнах з подальшим вильотом, трансфером, розміщенням, супроводом;
  • надання консультації «Друге медичне думка» від докторів закордонних медичних центрів;
  • організацію online консультації лікаря ;
  • розшифровку результатів ПЕТ КТ , МРТ, КТ та інших досліджень іноземними фахівцями;
  • санітарна авіація літаками і вертольотами, транспортування пацієнтів реанімобілем і багато іншого.

Телефонуйте за номером +7 (863) 29-888-08 .

ДИВІТЬСЯ ЩЕ КЛІНІКИ

всі клініки

Шановні клієнти, компанія «Медекспрес» якісно, конфіденційно і швидко допоможе для кожного з Вас і Ваших близьких організувати діагностику, лікування та реабілітацію в клініках:

Для консультації з фахівцями www.medical-express.ru , Серед яких лікар, кандидат медичних наук, з питань лікування за кордоном заповніть заявку прямо зараз або зателефонуйте нам по телефону:

Чи вважаєте матеріал корисним? Поділіться статтею про лікування за кордоном з друзями:

КОМЕНТАРІ І ВІДГУКИ

Якщо у Вас є що додати по темі, або Ви можете поділитися своїм досвідом, розкажіть про це в коментарі або відкликання .

Є протипоказання, ПОТРІБНО КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Важливо знати

позитивні відгуки про ЕКО в Німеччині підтверджують колосальні можливості німецьких репродуктологов в терапії чоловічого і жіночого безпліддя. У кожному разі забезпечується індивідуальний підхід в процесі діагностики і вибору методу штучного запліднення. На щастя, для більшості подружніх пар процес завершується вагітністю і пологами в Німеччині . Більш докладно дізнаєтеся все у співробітників компанії "Медекспрес".