Виховний захід «Російський сувенір»

Ілона Володимирівна Кашаєва
Виховний захід «Російський сувенір»

Заняття "Російський сувенір" проводилося в другому класі корекційної школи з метою: 1. Дати уявлення про традиційних російських промислах і сувенірних іграшках - мотрійках (Семенівське матрьошки, матрьошки з Полховського Майдану, загорские матрьошки)

2. Вчити дітей створювати свій образ матрьошки, використовуючи декоративні елементи тієї чи іншої розпису (пелюстки, травички, завитки та ін.)

3. Формування емоційного ставлення до життя: дати уявлення про матрьошці, як символі достатку і родючості матінки землі. В результаті діти не тільки дізналися багато нового про народні промисли, а й що ідея іграшки -матрешкі до нас в Росію прийшла з Японії. Діти з задоволенням самі прикрасили пластиліном матрьошок за своїми ескізами. Матрьошки вийшли всі різні. Діти вчилися порівнювати і виділяти відмінності між Семенівської, Загорської і Полховський Мойданской матрьошками.

Публікації по темі:

Конспект інтегрованого заняття «Російський сувенір» Програмне зміст: 1. Закріпити знання дітей про народні промисли: хохлома, гжель, серпанок і ін. 2. Розвивати творчі здібності.

Конспект уявлення виставки «Російський сувенір»   Конспект уявлення виставки Російський сувенір в музеї Російська хата для дітей старшого дошкільного віку Конспект уявлення виставки «Російський сувенір» Конспект уявлення виставки "Російський сувенір" в музеї "Російська хата" для дітей старшого дошкільного віку. Мета. Залучення дітей.

Методична розробка «Виховне значення народних ігор» Методична розробка «Виховне значення народних ігор» .

Виховний захід для учнів перших класів «Подорож по бібліотеці» Мета: конкретизувати уявлення дітей про книгу (її ролі в житті людини, про історію її створення, про бібліотеку (її приміщення, призначення).

Виховний захід. Сценарій свята до 8 березня «Подорож в країну радості» Виховний захід: "Подорож в країну радості". Завдання: 1. Ознайомити дітей зі святом День 8 березня. 2. Закріплювати вміння.

Виховний захід «Подорож в країну ввічливості». Завдання: 1. Закріпити і доповнити знання дітей про слова-вітаннях і вміння правильно використовувати слова в своїй промові, з огляду на ситуацію.

Виховний захід «Веселка талантів»   Мета: Зміцнення взаємозв'язку батьків з дітьми за допомогою спільної творчості в ДОУ Виховний захід «Веселка талантів» Мета: Зміцнення взаємозв'язку батьків з дітьми за допомогою спільної творчості в ДОУ. Завдання: 1. Розвивати дрібну моторику рук і окоміру ,.

Виховний заняття в 3 класі школи-інтернату «Чистота - запорука здоров'я» Олексіївська загальноосвітня школа-інтернат Позакласний захід в 3 класі «Чистота - запорука здоров'я».

Виховний заняття «Від посмішки стане всім світліше» Виховний заняття по темі: «Від посмішки стане всім світліше» Склала вихователь: Мірзоєва Н. І. Мета: формування позитивних.

Виховний заняття для підготовчої групи «Сім'я - це важливо» Мета: формування у вихованців уявлення про сім'ю, як про людей, які люблять один одного, піклуються одне про одного. Завдання: 1. Розкрити.