УФАС визнало незаконною смс-рекламу «Золотого яблука»

Антимонопольна служба визнала порушення закону компанією «Світ Краси» при розсилці реклами парфюрмерной супермаркету «Золоте Яблуко», передає кореспондент ДТРК «Південний Урал» з посиланням на прес-службу

Антимонопольна служба визнала порушення закону компанією «Світ Краси» при розсилці реклами парфюрмерной супермаркету «Золоте Яблуко», передає кореспондент ДТРК «Південний Урал» з посиланням на прес-службу.

У УФАС поскаржилася мешканка області, на телефон якої в кінці 2017 року прийшла реклама з текстом: «ЗНИЖКИ до 40%! День Народження ЗОЛОТОГО ЯБЛУКА! 01-03.12! Зоряні візажисти, подарунки! goldapple.ru »і« ЗНИЖКИ до 40%! День Народження ЗОЛОТОГО ЯБЛУКА! 02-03.12! 03.12 о 15:00 майстер-клас ... goldapple.ru ».

При цьому своєї згоди на отримання розсилки від магазину жінка не давала. Як з'ясувалося, ще в 2008 році це зробив інший власник телефонного номера.

Проте, в УФАС порахували, що перш ніж робити розсилку, співробітники компанії повинні були перевірити приналежність номера телефону особі, що заповнив анкету клієнта. Цього вимагає ст. 44.1 Закону про зв'язок.

Тому зараз антимонопольники готують матеріали для порушення адміністративної справи на «Світ Краси» за порушення Закону про рекламу.

Служба інформації cheltv.ru, фото: geometria.ru