історія виникнення страхової справи

ПОЛІС хорошого тону

У країнах з розвиненими страховими ринками, розвинутим громадянським самосвідомістю і високим рівнем відповідальності бізнесу навіть згадки про обов'язкове або поставленого страхування немає. Навіть, часом, і рекомендацій з укладання договорів страхування немає. Чому страхуються?

Супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями страховими представниками Супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями страховими представниками

З січня 2019 року страхові представники III рівня здійснюють контроль якості медичної допомоги, що надається пацієнтам із злоякісними новообразованіямі.i Новий функціонал представників страхових медичних організацій (СМО) був введений в рамках реалізації федерального проекту «Боротьба з онкологічними захворюваннями», нацпроекта «Охорона здоров'я».

СК «Сбербанк страхування життя» підтримує і захищає учасників експедиції Валдіса Пельша в Антарктиду

«Сбербанк страхування життя» стала страховим партнером Експедиції і забезпечить підтримку учасників протягом усього проекту.

ОМБУДСМЕН: ЗАПОРУКА ДОВІРИ ДО ФІНАНСОВОЇ РИНКУ

Цього року Державна дума прийняла законопроект, який вводить в практику фінансового та страхового ринків фінансового омбудсмена, звернення до якого до суду буде обов'язковим. На думку Михайла Мамут, керівника Служби по захисту прав споживачів та забезпечення доступності фінансових послуг Банку Росії, це стане хорошим стимулом для фінансових і страхових організацій вирішувати суперечки з споживачами в досудовому порядку. Проте, головна мета омбудсмена - не замінить суд, а сприяти зниженню числа суперечок і підвищенню довіри людей до фінансових інструментів і ринку в цілому.

БЕЗПЕЧНЕ ГОСТИННІСТЬ

Як хочеться під час відпустки або відрядження зупинитися в комфортному готелі, поїсти в хорошому ресторані, відчувати себе затишно і безпечно. На жаль, нам все частіше і частіше доводиться чути про пожежі в громадських місцях. У своєму інтерв'ю журналу «ССТ» заступник генерального директора «Абсолют Страхування» Віктор Кривошеєв розповів про досвід страхування об'єктів індустрії гостинності.

Система ОМС: фокус на пацієнта

Послуги системи ОМС затребувані переважною кількістю росіян, про це йшла мова на минулому в МІА «Росія Сегодня» заході «Система ОМС: фокус на пацієнта», в ході якого в т.ч. були представлені результати опитування ВЦВГД по виявленню ставлення населення до системи ОМС.

Введення страхування відповідальності власників місць масового скупчення людей стане економічним важелем для підвищення пожежної безпеки цих об'єктів

З моменту пожежі в пермському нічному клубі "Хромая лошадь", який забрав життя 156 росіян, пройшло майже 10 років, але система страхового захисту відвідувачів публічних заходів і відповідальності власників місць масового скупчення людей в Росії так і не з'явилася.

Денис Шамгунов про доступність фінансових послуг для маломобільних груп населення та фінансової грамотності в Кемеровській області Денис Шамгунов про доступність фінансових послуг для маломобільних груп населення та фінансової грамотності в Кемеровській області

Одним з пріоритетних напрямків Стратегія фінансової доступності Банку Росії на період 2018-2020 років (СФД) є підвищення рівня доступності та якості фінансових послуг для груп населення з обмеженим доступом до фінансових послуг (осіб з обмеженими фізичними можливостями, людей похилого віку, маломобільних громадян). На питання журналу ССТ відповів заступник губернатора Кемеровської області з економічного розвитку Денис Амирович Шамгунов.

За законом Гауса

Що спільного в довжині крила птаха і нових лінійках страхових продуктів? Чи можемо ми знайти відповідність між біологічними закономірностями і економікою? Думаю так. Є універсальні закони, які описують великі пласти явищ. З їх допомогою можна розглядати життя і еволюцію тварин і рослин. Цілком можна застосувати вони, на мій погляд, і до аналізу еволюції компаній, пріоритетів споживачів або розвитку продуктових пропозицій. Давайте подивимося, як це працює.

Кожному часу потрібен свій продукт

При більш активної участі громадян в укладенні договорів страхування життя даний сегмент страхового ринку досить швидко виріс би в кілька разів. Страховики повинні прикладати більше зусиль для підвищення довіри страхувальників, розробляти нові конкурентні продукти і розвивати інфраструктуру. Держава, зі свого боку, створює законодавчу основу для страхової діяльності та захисту прав споживачів страхових послуг, розповів нам заступник міністра фінансів РФ Олексій Мойсеєв.

У центрі уваги - людина

Голова Федерального фонду обов'язкового медичного страхування Наталія Стадченко вважає найважливішим пам'ятати, що центральна фігура системи обов'язкового медичного страхування - застрахований людина, і тому вкрай обережно оцінює доцільність введення в діючу систему ОМС ризикових компонентів.

Росгосстрах застрахував відповідальність власника судна «Академік Борис Петров»

Філія компанії Росгосстрах в Москві і Московській області уклав договір страхування відповідальності судновласника щодо науково-дослідного судна «Академік Борис Петров», призначеного для гідрофізичного дослідження особливостей океану, будови дна і шарів атмосфери, прилеглих до поверхні океану. Судновласником є ​​Інститут геохімії та аналітичної хімії ім. В.І. Вернадського, одного з найбільших інститутів Російської академії наук, повідомила прес-служба страховика. Страховий поліс передбачає відшкодування за ризиками виникнення відповідальності судновласника перед третіми особами, які не є членами екіпажу, за шкоду майну, що належить третім особам, а також ризики розливу палива чи інших забруднюючих рідин. Загальна сума відповідальності компанії склала $ 8 млн. «Росгосстрах має багатий досвід по" морському "страхування, - каже заступник директора з корпоративного страхування філії компанії Росгосстрах в Москві і Московській області Сергій Шестернін

ОСАГО ПО-НОВОМУ

У листопаді 2014 року були прийняті суттєві доповнення та зміни в Федеральний закон від 25.04.2002 N 40-ФЗ «Про обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів». Що корисного принесли законодавчі зміни для розвитку автострахування в країні, і що упустили законодавці.

РСА діє до: 2014 рік став одним з найбільш складних періодів в історії ОСАГО

Російський Союз Автострахувальників (РСА) підвів підсумки 2014 по ОСАГО, йдеться в повідомленні організації. За словами Президента РСА Павла Буніна, 2014 рік став одним з найбільш складних періодів в історії ОСАГО для всіх учасників ринку і в той же час поклав початок серйозних змін в страховій галузі. «У системі ОСАЦВ відбулися значні зміни, які серйозно вплинули на ринок - і на страховиків, і на страхувальників. Наступний рік стане свого роду перевіркою правильності обраної стратегії, вміння жити і працювати в умовах мінливої ​​дійсності », - сказав Павло Бунін. За його словами, найважливішим і значущим проектом Союзу в цьому році став запуск роботи по довідниках середньої вартості запчастин і нормогодини робіт в рамках єдиної методики розрахунку витрат на відновлювальний ремонт. «Для того щоб зробити процес переходу до розрахунків за єдиною методикою і довідників більш зрозумілим і комфортним для експертів і страховиків, в грудні РСА провів ряд семінарів для всіх учасників системи ОСАГО

Спірне питання

Головною помилкою при врегулюванні збитку, на думку генерального директора компанії лосс-аджастера «Метью Деніел Інтернешнл» Олексія Лебедєва, слід вважати ситуацію, коли сторони не можуть спільно досягти узгодженого рішення, не чують один одного і не вишукують можливостей для пошуків компромісу щодо зближення позицій.

Чому страхуються?
Чи можемо ми знайти відповідність між біологічними закономірностями і економікою?