Ворожіння на Різдво на судженого, ворожіння з 6 на 7 січня


Ворожіння на Різдво, тобто ворожіння з 6 на 7 січня вночі, завжди Вважається дуже вірним і найсерйознішим, правильним, користувалося найбільшим успіхом у дівчат. Ворожіння в ніч на 7 січня входить в цикл різдвяних ворожінь, які починаються з Різдва і тривають до Хрещення. Для ворожінь можна використовувати будь-які предмети. Ворожіння на Різдво 7 січня відзначається особливою достовірністю. Наприклад, ворожіння на Різдво на судженого. Ворожіння на 6 січня або ворожіння з 6 січня мають свою особливість: найчастіше ворожать на кохання, на заміжжя, на щасливе сімейне життя.

Ворожіння на заміжжя
Приготуйте тарілку або інший посуд середньої глибини і наповніть водою. Потім візьміть волоські горіхи і розколіть їх надвоє - вам знадобляться порожні половинчасті шкарлупки від горіхів: половинок має бути стільки, скільки зібралося ворожбитів. Також за кількістю тих, що ворожать треба приготувати маленькі свічки або одну велику розрізати на потрібну кількість частин. Потім поставити свічки в шкарлупки, запалити і відпустити плавати в приготовану тарілку.
У якій дівчата свічка прогорить швидше за інших - та раніше за всіх вийде заміж. У якої дівчини свічка прогорить останньої - вона пізніше всіх виявиться заміжньої. А якщо трапиться таке, що шкаралупа зі свічкою, раптом, потоне - цій дівчині не судилося вийти заміж ніколи.

Ворожіння на судженого
У Різдво, рівно опівночі, дівчата повинні піти на вулицю і запитати ім'я у чоловіка, який їм зустрівся першим. Ім'я, назване перехожим чоловіком стане ім'ям вашого судженого.

Ворожіння з папером
Візьміть аркуш паперу і добре скомкають його. Потім цей зім'ятий аркуш потрібно покласти на перевернуту догори дном тарілку або блюдце і підпалити його. Тарілочку зі згорілим листком потрібно піднести ближче до стіни і повільно її повертати, щоб уважно розглядати з'являються тіні, адже їх обрис допоможе нам побачити наше майбутнє.

Ворожіння за допомогою воску
Вам знадобляться дві воскових свічки. Першу свічку ми запалюємо, а другу нарізаємо маленькими шматочками і кладемо в ложку. Нагрійте ложку з шматочками свічки для того, щоб вони розтопилися, над вогнем палаючої свічки. Коли віск стане рідким, його потрібно швидко вилити в посуд з холодною водою і потім уважно розглядати застиглу фігурку, щоб судити про своє майбутнє.

Ворожіння з кільцем

Всі гадали дівчата катають по черзі колечко. У кого з дівчат колечко покотиться прямо до самих дверей, та зовсім скоро вийде заміж.

TaroTaro бажає Вам успіхів і процвітання.
Не забувайте оцінювати статтю, якщо вона Вам сподобалася: