Де взяти кредит безробітному: всі можливі методи

 1. Де взяти кредит безробітному людині
 2. Експрес-кредити
 3. Кредитні картки
 4. Кредит під заставу
 5. Міні-кредити
 6. Взяти кредит за дорученням
 7. Допомога кредитних брокерів
 8. Звернення в невеликий банк
 9. приватний інвестор
 10. висновки
 11. Надати бізнес-план
 12. Банки, які дають кредити безробітним
 13. Робота офіційна, а зарплата - ні?
 14. Немає доходу - не проблема
 15. Чи варто пробувати?
 16. особливості кредитів
 17. Допомога в отриманні кредиту
 18. Як не потрапити на розлучення
 19. Питання відповідь
 20. підсумок

Зараз у вас купюри валяться з кишень, а завтра - ви не знаєте, у кого позичити до зарплати. Йти в банк за позикою? Це прийнятне рішення, але є одне «але». У банку вас із задоволенням приймуть, але тільки якщо у вас є робота. А якщо ні, то вибачте, ви не перспективний позичальник. Так було до недавнього часу. Ситуація змінилася.

Де взяти кредит безробітному людині

Для банку ті, хто не мають офіційної роботи, є безробітними. Навіть якщо ви працюєте неофіційно або надаєте приватні послуги, але у вас немає запису в трудовій книжці, то ви ненадійний клієнт для банку.

При оформленні кредитного договору банківський співробітник зажадає від вас копію трудової книжки та довідку, які підтверджували б доходи. Крім цього запитується ще і номер телефону вашого роботодавця, куди можуть зателефонувати співробітники банку для прийняття рішення про видачу кредиту. Тому взяти позику безробітному не так вже й просто.

Для такої категорії громадян розроблені спеціальні банківські продукти. Кредити непрацюючим можна поділити на кілька категорій:

Експрес-кредити

Це найпопулярніший спосіб взяти гроші в кредит, який практикується в більшості банків, як маленьких, так і великих. Категорія таких кредитів - споживча. Оформлять Вам його з мінімальним набором документів. Вам буде необхідний:

 • паспорт;
 • військовий квиток, водійські права або ж будь-який інший документ, який зможе підтвердити Вашу особу;
 • два стаціонарних номера телефону, абоненти яких повинні будуть підтвердити Вашу реальну особистість.

Ухвалення рішення щодо видачі кредиту, в основному, займає не більше години. Банки намагаються захистити себе від ризику неповернення грошей, тому Ви зможете взяти в кредит невелику суму грошей, на яку не можна купити автомобіль або квартиру. Так само дуже високі тарифні ставки позики: вони можуть досягати від 30 і вище процентних річних.

Кредитні картки

Зараз у вас купюри валяться з кишень, а завтра - ви не знаєте, у кого позичити до зарплати

Отримати кредитну карту простіше, ніж готівка.

Отримати кредитну карту простіше, ніж готівка. Але будьте уважні при укладенні договору: зняття готівки з картки часто здійснюється з комісією, що банку і вигідно.

Вирішальних факторів при видачі будь-якого кредиту, в тому числі і кредитної карти, є платоспроможність позичальника, тому, оформляючи кредит безробітній особі, банк несе підвищений ризик. Особливо, це стосується кредитних карт, адже на відміну від споживчого кредиту, ви будете користуватися позиковими коштами по картці регулярно, тому що сума кредитного ліміту є відновлюваної.

Тому, далеко не всі банки надають таку послугу, намагаючись нівелювати свої ризики. Однак, висока конкуренція, штовхає банки на розробку спеціальних пропозицій - в тому числі кредитних карт для безробітних.
Коли немає грошей, немає любові

Безробітним з точки зору банку є і той, хто ніде не працює і не має джерел доходу, і той, хто має дохід від будь-яких занять, але не тримає ніде трудової книжки - причому особи другої категорії зараз зустрічаються все частіше і їх платоспроможність може бути дуже хорошою - але все ж важко перевіряється для банку.

Першої категорії безробітних кредитну карту буде отримати досить проблематично, і, якщо її і видадуть, то кредитний ліміт буде мінімальним.

Щоб не витрачати час зверніться в мікрофінансову організацію:

 • Кредит на карту від Кредити 24 (позик) Кредитний ліміт20 000 р. Час прийняття рішення - в день звернення. документи : По паспорту. Вікові обмеження: 18-70 років. Обслуговування (перший рік / наступні) 0 р. Примітка: Щоб отримати позику, потрібно мати дебетову карту будь-якого банку. Видають всім!
 • Кредит на карту eZaemКредітний ліміт20 000 р. Час прийняття рішення - в день звернення. Документи: по паспорту. Вікові обмеження: 20-65 років Обслуговування (перший рік / наступні) 0 р. Примітка: Перша позика - без відсотків
 • Platiza - кредит на картуКредітний ліміт 30 000 р. Час прийняття рішення - в день звернення. Документи по паспорту. Вікові обмеження 18-70 років. Обслуговування (перший рік / наступні) 0 р. Примітка: є режим виправлення КІ.
 • Позика на карту MoneyManКредітний ліміт - 30 000 р. Час прийняття рішення - в день звернення. Документи: по паспорту. Вікові обмеження 18-70 років. Обслуговування (перший рік / наступні) 0 р.

Якщо ви дійсно не отримуєте ніякого доходу, то і сенсу оформляти кредитну карту немає, адже платити щомісячні платежі буде нічим, а їх несвоєчасна оплата може загрожувати зіпсованої кредитною історією і проблемами зі дзвінками з колекторських служб .

Кредит під заставу

Якщо у вас є автомобіль або квартира, яку можна надати в якості застави, ви цілком можете розраховувати на кредит, сума якого складе приблизно 80% від ринкової вартості заставного майна. Банк, отримуючи гарантії повернення своїх коштів , Надасть вам в користування свої гроші куди більш охоче.

Заставні кредиту банки вважають більш надійними, ніж позики з наданням довідки про доходи. Адже життя завжди підносить неприємні сюрпризи - роботу можна втратити, можна «прогоріти» на інвестиціях. У разі ж надання застави банк практично нічим не ризикує, тому що в судовому порядку завжди отримає назад кредитні кошти.

Якщо майна, які б банк прийняв в якості застави, у вас немає, як забезпечення по позиці можна привести з собою поручителя, який би міг офіційно підтвердити свої (бажано високі) доходи.

Міні-кредити

У чомусь вони схожі на експрес-кредити. Умови видачі такого кредиту такі ж. Охоче ​​видадуть такий кредит людям, які до цього брали і погасили кредит вчасно, без будь-яких проблем. Іншими словами, якщо у Вас гарна кредитна історія. Для оформлення такого кредиту Вам потрібні будуть тільки два документа, які можуть підтвердити Вашу особу. Є ще один хороший плюс таких кредитів: Ви можете оформити його онлайн, не виходячи з дому. Протягом деякого часу з Вами зв'яжеться оператор і скаже прийняте ними рішення. Тільки потрібно бути дуже уважним при заповненні документів онлайн.

Взяти кредит за дорученням

Якщо у вас є родич або знайомий, який офіційно заробляє собі на життя, Ви можете попросити його стати Вашим поручителем. Йому потрібно буде надати банку довідку про свої доходи. Після цього Ви зможете розраховувати на отримання великої грошової суми. Тільки от якщо Ви не зможете погасити кредит під час, це зробити доведеться Вашому поручителю. А це, скажімо так, не найприємніший момент.

Допомога кредитних брокерів

Зазвичай, брокери пропонують оформити кредит за скажені відсотки, заставу нерухомості або ж транспорту. Тут варто бути більш ніж уважним: Вам доведеться виплатити не тільки всілякі кредитні відсотки, а й різні комісії і неустойки . Якщо ж Ви не встигнете погасити кредит - велика можливість того, що вони позбавлять Вас майна, яке Ви віднесли під заставу. Намагайтеся скористатися цими варіантом тільки в найнеобхідніших життєвих ситуаціях.

Головне правило - це ніяких передоплат. Будь-відкат, винагороду, відсоток - тільки після отримання Вами кредиту! Також ні в якому разі не погоджуйтесь на оформлення липових довідок і документів. Це також кримінальним злочином (ст. 327 КК РФ).

327 КК РФ)

Звернення в невеликий банк

Невеликі молоді банки нарощують клієнтську базу всілякими шляхами:

 • зниження процентних ставок;
 • відсутність первинних внесків і застав;
 • довгостроковість кредитування;
 • видача кредитів без довідок і поручителів.

Банки часто відмовляють у кредиті безробітним, тому що у них погана кредитна історія.

приватний інвестор

Можна звернутися до приватного інвестора для того, щоб взяти позику. Вам видадуть його не залежно від того, працюєте Ви чи ні. Але обов'язково потрібно буде надати щось в заставу. Так само ще одним огидним мінусом є процентна ставка. Приватний інвестор видає гроші майже кожному, а значить, великий ризик того, що ці гроші можуть і не повернути. Так що доводиться підстрахуватися великий процентною ставкою.

Знайти реального приватного інвестора можна на проекті Вдолг.ру (взаємне кредитування населення) або йому подібних. Але суми невеликі в будь-якому випадку. Також можна розглянути можливість звернутися на кредитну біржу електронних грошей Webmoney. Також суми позики не будуть перевищувати 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

висновки

Насправді у багатьох безробітних часом такий дохід, який багатьом, які працюють в бюджетній сфері, і не снився. При такому варіанті взяти і надалі віддати позику в банку без особливих проблем буде набагато простіше.

Якщо ж у Вас дійсно складна ситуація і гроші потрібні не на розвиток бізнесу, а банально на їжу або, щоб віддати вже наявні борги, то тут вже набагато складніше. В принципі, всі описані вище способи повинні допомогти вирішити цю проблему.

Сподіваємося ми відповіли на питання: «Як і де взяти кредит безробітному?» А також Ви зрозуміли простою істину: Ви ніколи не вирішите свої проблеми просто взявши чергову позику в банку. Це сніжний ком, який цілком може накрити з головою.

Надати бізнес-план

Порада: У нашій країні працює схема заохочень малого бізнесу . Для того, щоб претендувати на ці гроші ви повинні піти в місцевий центр зайнятості, зареєструватися там як безробітний. Дізнатися деталі того, як і в яких випадках держава може видати вам гроші на власний бізнес.

Є варіант відкрити своє маленьке справа. Для того, щоб претендувати на гроші для реалізації своїх ідей, Вам буде необхідно:

 • піти в місцевий Центр зайнятості населення, зареєструватися там як безробітний;
 • написати свій бізнес-план;
 • захистити свій проект.

Якщо все проходить успішно, Ви зможете почати займатися своїм власним бізнесом. Та й не просто зможете, а повинні будете. Адже саме на це Вам і дали гроші. Якщо Ви схиляєтеся до цього варіанту, подумайте двічі, чи готові Ви стати індивідуальним підприємцем.

Ви можете вибрати будь-який з перерахованих вище способів для того, щоб взяти кредит не маючи офіційного місця роботи. Вам же потрібно буде добре подумати про наслідки несплати кредиту. А взагалі, кращий спосіб - це знайти роботу, яка буде підходити Вам за всіма критеріями. Тоді і кредит Вам брати не потрібно буде

Банки, які дають кредити безробітним

Якщо з мікрофінансовими організаціями все зрозуміло, то в цьому випадку можуть виникнути проблеми. Багато банків розміщають на своїх сайтах інформацію про кредитування буквально всіх бажаючих, при бажанні дізнатися про це у служби підтримки з'ясовується, що «і безробітним - теж», а ось на практиці все може бути не так.

По-перше, що якщо ви працюєте неофіційно, то ви для банку безробітний. Але співробітники банку передбачають наступний варіант: вони зв'язуються з вашим роботодавцем, щоб він підтвердив вашу зайнятість і цим обмежуються. Якщо ви безробітний, але маєте пасивні доходи у вигляді дивідендів з цінних паперів - банку доведеться повірити вам на слово. До речі, більш ніж в половині випадків це працює: якщо ви вкажете в анкеті в графі «Доходи» саме такий варіант, кредит вам швидше за все дадуть.

Але не варто забувати:

 • Сума кредиту може бути набагато менша від тієї, що ви очікували (при повторному зверненні і сумлінних виплати сума, звичайно, збільшиться);
 • Швидше за все банк схвалить вашу заявку, але не менше ніж під 30-40% річних: ви то можете звернутися до іншого позичальника, і навіть якщо перестанете виплачувати позику - кредитор поверне своє за рахунок високих відсотків з інших позичальників, а ось що відмовив вам банк втратить можливий прибуток.

Згідно з опитуваннями і статистичними даними, безробітним громадянам РФ з гарною кредитною історією в більшості випадків дають кредит такі банки:

 • Хоум Кредит;
 • Російський Стандарт;
 • ОТП Банк;
 • Бінбанк.

Робота офіційна, а зарплата - ні?

Робота офіційна, а зарплата - немає

Потенційний дебітор отримує «мінімалку» офіційно, а залишок - «в конверті», у вигляді авансу, премії. Як отримати гідний кредит? Адже, якщо вважати по банківськими мірками, що він зможе віддавати 20-50% від офіційної зарплати, сума виходить смішна. Більш того, деякі кредитні організації не видають позику людям з такими доходами.

Вирішувати, оголошувати чи ні фактичний дохід співробітнику банку, звичайно, позичальникові. Банківський співробітник - не податкова агент, останніх банки самі недолюблюють. Більш того, навіть податкова часто в курсі таких махінацій з неофіційними зарплатами, і, прийшовши до місця роботи, може дізнатися від колег більше, ніж ссудополучатель скаже в банку. Частина роботодавців грамотно оформляє «конверти», інші - доплачують податківцям.

Безперечно, сума буде запропонована нижче, ніж якби фактичний дохід виплачувався офіційно, проте він може в кілька разів перевищувати ту суму, яка була б запропонована на офіційну зарплату, і може значно перевищувати розмір мікрокредиту.
Позитивна кредитна історія, як уже говорилося, може значно збільшити суму позики, навіть трохи поліпшити умови по кредиту.

Якщо звільнили з роботи, і боржник тепер безробітний з поточним кредитом - поки не минув час платежу, що не зіпсована КІ, потрібно піти в банк і просити про реструктуризацію кредиту, зменшення щомісячних виплат. Ймовірно, що вдасться взяти в борг у знайомих або родичів для виплати зменшених платежів по кредиту.

У деяких кредитних організацій в довгостроковому договорі є пункт «Кредитний відпустку». Інакше кажучи, якщо виникли проблеми з доходом, варто просити активувати даний пункт і протягом 1-12 місяців не сплачувати позику, а тільки платити відсотки на залишок.

Якщо відповіли, що єдиний вихід - розірвання кредиту (у випадку з забезпеченим кредитом), ймовірно, варто пошукати банки, які можуть рефінансувати заборгованість. Іншими словами, новий банк укладає кредитний договір, що покриває наявний, на більш зручних ссудополучателю умовах.

А при малому залишку заборгованості, можливо, не варто навіть заглиблюватися в рефінансування , Реструктуризацію, а просто позичити на погашення позики у рідних або знайомих, взяти невеликий споживчий кредит в банку (по мінімальним пакетом документів), або отримати мікрокредит. Мікрокредит, хоч найзручніший, але самий невигідний варіант, підходить тільки в разі, якщо гроші більше взяти ніде.

На питання «чи можна отримати автокредит або іпотеку безробітному?» Відповідь очевидна - звичайно, так! Однак початковий внесок складе не менше 30%, а буває до 50%. При такому початковому внеску, можуть видати позику за двома документами в багатьох банках. Якщо немає або не вистачає грошей на початковий внесок, великий кредит взяти не вийде, тому що вони видаються тільки з повним пакетом документів, куди входять і довідки з місця роботи.

Немає доходу - не проблема

У другій категорії безробітних, які не мають офіційної роботи, але при цьому активно трудящих, можливість отримати кредитну карту набагато вище.

І знайти банк, який готовий надати кредитну карту такої категорії громадян особливих проблем не складе - на поточний момент на ринку досить велика кількість пропозицій без необхідності надавати довідку про доходи і документів, що підтверджують зайнятість.

 • Тінькофф Платінум: Кредитний ліміт300 000 р. Час прийняття рішення - в день звернення. Пільговий період - 55 дн. Документи - по паспорту. Ставка при безготівковій оплаті: 24,9-45,9%. Вікові обмеження: 18-70 років
 • Citi Select: Кредитний ліміт 300 000 р. Час прийняття рішення - в день звернення. Пільговий період-50 дн. Документи-по 2-м документам. Ставка при безготівковій оплаті: 22,9-32,9%. Вікові обмеження: 22-60 років.

Наприклад, є банки, які дозволяють позичальникові підтвердити свою платоспроможність альтернативним способом, наприклад, надавши закордонний паспорт з відміткою про виїзд за кордон, або ПТС на автомобіль або виписку з банківського рахунку.

Є банки, і зовсім, що надають кредитні карти лише по одному паспорту - це Тінькофф Кредитні Системи, Бінбанк, Хоум Кредит, Авангард тощо.

Більш докладний список банків і умов за такими картками ви можете уточнити в розділах нашого сайту «Кредитні карти по одному документу (паспорту)» і «Кредитні карти без довідок».
Можна спробувати оформити кредитку в Російському Стандарті.

Для цього найбільше підійде продукт «Кредит в кишені», який можна отримати не тільки безпосередньо в офісі банку, а й в магазинах-партнерах і аеропортах, надавши лише паспорт. Хоча, в рекламних матеріалах БРС повідомляє про кредитний ліміт до 150 тис. Рублів, на ділі, спочатку, не варто розраховувати на суму понад 30 тисяч.

Також можна оформити заявку на отримання кредитки від ТКС Банку, вимоги до позичальників в цих банках мінімальні, але і умови вище середньоринкових, що цілком зрозуміло.

Оформляючи кредитну карту без надання документів, що підтверджують ваше фінансове становище, ви апріорі отримуєте кредит на менш вигідних умовах - за підвищеною процентною ставкою і з низьким кредитним лімітом.

Для порівняння, розглянемо умови за картками банку Хоум Кредит. Звичайно класичну кредитку в ХКФ ви можете отріматі під 34,9% річніх або під 44,9% річніх. У першому випадку для схвалення кредиту необхідно буде надати паспорт, документ, що підтверджують дохід (довідку, копію трудової, закордонний паспорт, ПТС тощо.) І один з документів - СНІЛС, пенсійне посвідчення, права.

А для отримання кредитки під 44,9% досить буде лише паспорта та СНІЛС (або прав, або пенсійного посвідчення). Але, вибір, як завжди за вами.

Чи варто пробувати?

Кредитує банк безробітних? Це актуальне питання. Незважаючи на кризу, кількість комерційних банків зростає. Шкода, але грошей від цього у людей не стає більше. Банки змушені вигадувати нові програми кредитування, а часом навіть йти на ризик. Все тому що банкам теж потрібні гроші.

З великою ймовірністю ви отримаєте гроші від банку, коли складно, а зайняти ніхто не може. Тому, якщо ви безробітний, йдіть до фінансової установи, заповніть анкету та отримаєте гроші . Кредит готівкою дають навіть тим людям, людям, які не можуть підтвердити працевлаштування. Це так звані фрілансери, наприклад, фотографи, копірайтери, дизайнери. Напевно у вашому оточенні є люди цих професій, а можливо ви і самі ставитеся до них.

особливості кредитів

Банки візьмуть вас. Але ось відсоток, під який вони займуть вам, буде високим. Йдеться про 25% річних, але буває і більш високі ставки. Є й інший «підводний камінь» - банк може зажадати гарантії. Фінансова установа буде спокійно, якщо знайдеться людина, яка поручиться за вас. Є інша форма гарантії - запорука. Але якщо ви вже не перший місяць на мілині, це не кращий варіант. Тому краще попросити

Допомога в отриманні кредиту

Допомога в даній ситуації надають:

 • Банки.
 • Кредитні брокери.
 • Приватні особи.
 1. Що стосується банків - це узаконені фінансові інститути. Залишається тільки вибрати банк, де взяти кредит безробітному можна з найбільш прийнятними умовами.
 2. Діяльність кредитних брокерів також цілком легальна. До їхніх послуг можна сміливо звертатися. Але вони, по суті, є посередниками. І їхні поради коштують грошей. Рішень щодо видачі кредитів брокери не приймають - це можуть робити тільки кредитні відділи банков.Помощь кредитних брокерів цінна з точки зору економії часу і сил на пошук оптимально підходять для потенційного позичальника умов кредитування. Брокери володіють зведеною інформацією як отримати кредит безробітному по багатьом банкам, мають зв'язки у фінансових сферах. Тому вони за певну плату можуть порадити людині, де взяти кредит непрацюючому, куди йому краще звернутися, де у нього більше шансів, що в кредиті не відмовлять. При цьому слід розуміти, що брокери не можуть дати жодних гарантій.
 3. Можливо, що безробітний зможе отримати кредит в банку без жодних посередників. Тоді витрачати гроші на оплату брокерських послуг, мабуть, не варто. Але якщо людині відмовили в декількох банках поспіль, а кредитні кошти йому дійсно дуже потрібні, має сенс звернутися за допомогою до професіонала. За свої послуги брокери беруть від одного до десяти відсотків від суми виданого кредиту.
 4. Приватні особи сьогодні широко пропонують свою допомога в отриманні кредиту без застав і поручителів, в тому числі, і для безробітних. Ось тільки законність такої діяльності викликає великі сумніви. Як правило, що пропонує подібну допомогу приватна особа має особистими зв'язками в кредитному відділі банку і використовує їх з метою збагачення.

Як не потрапити на розлучення

При заповненні будь-якої кредитної анкети, Ви заповнюєте графи: наявність роботи, її контактні дані і Вашу посаду. Також в кінці Ви обов'язково ставите свій підпис, ніж підтверджуєте достовірність наданих даних. Плюс кредитні фахівці банку швидше за все подзвонять по контактному телефону і перевірять цю інформацію.

Тут варіант лише один і він далеко не законний: домовитися зі знайомими, щоб вони підтвердили всю інформацію, надану Вами в анкеті і при підписанні кредитного договору.

Але завжди потрібно пам'ятати, що все таємне рано чи пізно стає явним. І, якщо це станеться, то Ви підставите не тільки себе, але і своїх знайомих. Причому за неправдиву інформацію покладається кримінальна відповідальність - ст. 159.1 ч. 1 КК РФ (Шахрайство в сфері кредитування).

Питання відповідь

Добрий день чи можу я взяти іпотеку з початковим внеском мат.капітал на покупку житла, якщо в сім'ї офіційно ніхто не працює?

Це залежить від багатьох факторів:

 1. Розміру і стабільності неофіційного заробітку;
 2. Вартості житла;
 3. Кредитної історії;
 4. Проблем з законом і т. Д.

Чи можу я взяти 200 000 на кредит, якщо я безробітний, і є прострочення протягом 40 вона відкрита? Чи варто звертатися за допомогою до кредитних брокерів чи ні?

Якщо гроші сильно потрібні, звертатися варто. Альо шансів мало.

Я не можу ніде взяти ноутбук в кредит. Я живу в Пермі, прописка у мене місто Перм район бардімская. Працюю вже давно кухарем, зарплата 40.000, але ... не офіційно. 2-ий день мені шлють відмови. В якому магазині мені дадуть в кредит ноутбук. Кредити жодного разу не брав.

Швидше за все, кредит не дають через неофіційного працевлаштування. У таких випадках простіше взяти мікропозик.

Я офіційно не працевлаштований, кредити ніколи не брав, звертався в банки мені відмовляють, яка причина у відмові? В Якому банку я можу отримати гроші? Мені потрібно 200 тисяч, я живу в місті Ставрополі ...

Причини відмови бувають різними .

Доброї ночі! Я з березня 2015 року працює офіційно за договором, але - віддалено (живу в Бєлгороді), а сама компанія в Москві знаходиться. Постійна реєстрація місця проживання - Курська у мене) Питання: чи можу я отримати в Бєлгороді кредит (до 150 000 руб.) В СКБ банку без довідки про доходи? У Бєлгороді я живу за офіційним Договору найму, але без штампа в паспорті)

Так, в СКБ-Банку можна отримати кредит без реєстрації в регіоні видачі і без підтвердження доходу. Більш того, без комісій і страхування (якщо вірити опису). Але в зв'язку з цим ставка більша - від 34,9%, сума до 180000 рублів на термін до 3 років.

Чи можу я, 18 річний хлопець взяти малий кредит в розмірі 40000руб. В якому банку і під які відсотки. Є неофіційний дохід. Проживаю в Комсомольську на Амурі. І на які терміни можу взяти кредит?

На жаль, в Комсомольську-на-Амурі мінімальний вік для отримання кредиту без підтвердження доходу становить 20 років в Совкомбанк.

В якому банку взяти кредит і чи дадуть мені його взагалі, якщо я безробітна, мені всього 19, на відкриття бізнесу, потрібно 60 т.р! Застави немає, ну і без поручителів бажано, кредитна історія є зовсім невелика 20000, КІ хороша! Живу в Єкатеринбурзі, але прописка не місцева

Ось через прописки і не дадуть, оскільки людина, яка не прописаний в місті і бере кредит на відкриття бізнесу, явно викликає підозру.

Мені потрібно отримати кредит на невелику суму, всього до 30 тис., І недовгий термін (менше місяця), але мені всього 19 років, немає постійного доходу і кредитної історії, так само як поручителів і т.д.
В який банк краще звернутися для такого малого позики і де менша ймовірність відмови? Або варто звернутися в мікрофінансову організацію?

Якщо гроші потрібні терміново, краще звернутися за мікропозик.

Хочу взяти кредит-тимчасово безробітна. 20тисяч вважається невеликим кредитом? Якщо ні, то скажіть, яка сума є таковой.Далее.Кредітной історії немає-ніколи не брала.В заставу залишити нічого, поручителів не хотілося б беспокоіть.Лето банк зможе мені видати кредит на таку суму?

Ще таке питання: у мене є звичайна карта іншого банку, давно їй не користуюся вже кілька років-но термін ще її не закінчився, скажіть банк цієї карти може надати мені більш вигідні умови по кредиту, ніж інші чи ні? Карта Московського індустріального банку. Дякуємо

20000 - це не великий кредит, Літо Банк зможе вам його видати.
По карті: зверніться в банк і дізнайтеся, чи впливає наявність карти на умови кредитування клієнтів.

Як можна взяти кредит без довідки про доходи. Я отримую гроші неофіційно, у мене 2 кредити, плачу в термін але чому то навіть мікропозики відмовляють. Що з моєю кредитною історією не так?

Можливо, у видачі мікропозик відмовляють тому, що у вас і так 2 відкритих кредиту, і МФО побоюються, що ви не зможете спільно з ними виплачувати і займ. Якщо ж справа не в цьому, радимо перевірити свою історію, про всяк випадок і для профілактики.

підсумок

Далеко не завжди «безробітним» називають особу, яка дійсно не має ніяких джерел доходу. Найчастіше багато людей живуть на кошти, одержувані від здачі житла в оренду, від інвестування в успішні справи або вкладів в цінні папери.

Бувають також працюють без офіційного оформлення. Найчастіше доходи у таких осіб навіть вище, ніж у тих, хто працевлаштований згідно із законом, але ось при необхідності отримати позику у банку виникають проблеми.

Тому кредитні організації залишають таким особам вибір - залишати заставу банку для отримання потрібної суми грошей, знайти хорошого поручителя або ж погоджуватися на величезні відсотки.

Якщо ж особа дійсно не має ніяких засобів заробітку і ніяких доходів, то йому варто задуматися - а чи варто взагалі брати цей кредит? .. може бути, краще обійтися без нього?

Адже радість від швидкого отримання легких грошей пройде, коли настане час платити за рахунками, а платити виявиться нічим .

В судовому порядку банк має право застосувати не зовсім приємні заходи, та й стягнути з Вас суму боргу з накопиченими відсотками фінансової організації буде не так вже й складно. Тому перш, ніж відправлятися в банк за кредитом, подумайте, чи буде можливість повернути цей кредит.

Йти в банк за позикою?
Сподіваємося ми відповіли на питання: «Як і де взяти кредит безробітному?
Робота офіційна, а зарплата - ні?
Як отримати гідний кредит?
На питання «чи можна отримати автокредит або іпотеку безробітному?
Чи варто пробувати?
Кредитує банк безробітних?
Капітал на покупку житла, якщо в сім'ї офіційно ніхто не працює?
Чи можу я взяти 200 000 на кредит, якщо я безробітний, і є прострочення протягом 40 вона відкрита?
Чи варто звертатися за допомогою до кредитних брокерів чи ні?