Де взяти перший займ без відсотків, як отримати гроші безкоштовно

 1. Де взяти перший займ без відсотків: список компаній
 2. Мікропозик без відсотків перший раз
 3. Топ 6 МФО де гроші дають безкоштовно
 4. способи отримання
 5. Позика на карту під 0 відсотків
 6. На який термін дають перший займ без відсотків
 7. способи погашення
 8. Навіщо МФО видають позики без відсотків, на чому вони заробляють
 9. Які штрафні санкції підуть при простроченні платежу
 10. Чи є можливість дострокового погашення позики

Мікрофінансових організації пропонують новим клієнтам, взяти перший займ без відсотків. Його суть полягає в тому, що позичальник користується кредитними грошима безкоштовно. І якщо в одних випадках це 7 діб, то в інших термін безпроцентної позики досягає 30 днів.

Де взяти перший займ без відсотків: список компаній

Умови та вимоги до позичальників

У нашій країні існує не дуже багато організацій, готових надати перший займ безкоштовно. Однак ті МФО, хто видає новому клієнтові перший займ без відсотків, розширює клієнтську базу. Адже якщо людина перший раз взяв один мікропозик без відсотків , То існує велика ймовірність, що він порекомендує дану фінансову організацію друзям і знайомим.

Щоб гарантовано отримати мікропозик. Потрібно залишити заявку на сайті обраної компанії укозав достовірні відомості про себе. За статистикою, більшість відмов у швидкому кредитуванні пов'язана з некоректним заповненням заявки і анкети. Якщо ж все було вказано правильно і кредитна історія не дуже зіпсована, то новий позичальник може розраховувати на швидке отримання грошей без відсотків.

Мікрофінансових організації пропонують новим клієнтам, взяти перший займ без відсотків

Щоб оформити мікропозик, від людини потрібно тільки паспорт громадянина Росії. Місце постійної реєстрації особливого значення не має, однак при заповненні заявки потрібно вказати як місце прописки, так і місце фактичного перебування.

Крім паспорта, МФО не вимагають від своїх клієнтів більше ніяких документів. Їм не потрібно підтвердження доходу, наявність поручителів і офіційне місце роботи. Але для того щоб бути впевненим в позитивній відповіді на заявку про кредитування, в ній варто вказати джерела свого доходу, який може бути як офіційним, так і неофіційним.

Мікропозик без відсотків перший раз

Мікропозик без відсотків перший раз

Клієнтів, які хотіли б взяти перший позику під 0 відсотків, цікавить, на яких умовах він видається. Найчастіше мікропозики без відсотків видаються на карту, однак є й інші способи отримання готівки. При оформленні заявки клієнт вказує, яким способом він хотів би отримати мікропозик без переплати. Після схвалення заявки позикові гроші надходять новому клієнтові, він ними користується на свій розсуд, а в обумовлений час вносить платіж на рахунок в мікрофінансової організації.

У цій пропозиції з боку МФО немає ніяких «підводних каменів». Однак потрібно пам'ятати про те, що умови видачі безвідсоткового мікропозик, мають деякі обмеження:

 • позичальник може взяти у фінансовій організації без%, 5000 - 15000 рублів;
 • середній термін кредитування становить 10 днів;
 • взяти гроші без переплати можна один раз в одній мікрофінансової організації.

Ця пропозиція поширюється на нових клієнтів, тоді як всі наступні звернення оформляються з процентною ставкою.

Основні вимоги до позичальників:

 • вік старше 18 років;
 • наявність російського паспорта;
 • постійна російська реєстрація в будь-якому регіоні країни.

При наявності всіх цих умов можна звернутися в МФО за кредитуванням без відсотків.

Топ 6 МФО де гроші дають безкоштовно

У Росії взяти перший безвідсоткову позику можна в шести МФО. Оформити заявку можна як онлайн, так і в офісі компаній, результат можна дізнатися практично відразу ж, а гроші видаються в той же день - готівкою або ж на банківську карту.

До таких організацій належать:

До таких організацій належать:

 • CreditPlus;
 • LIME;
 • E zaem;
 • Moneza;
 • Екапуста;
 • Web-zaim;
 • Манімен.

У перших двох організаціях перший онлайн займ без відсотків видається цілодобово. При схваленні заявки гроші на карту будь-якого банку перераховуються практично миттєво. Максимум сума позики без відсотків в них обмежена 15000 рублів, а термін по кредиту становить 30 днів.

Максимум сума позики без відсотків в них обмежена 15000 рублів, а термін по кредиту становить 30 днів

Варто дізнатися докладніше про ці МФО:

 1. CreditPlus

  Кредітплюс для тих, хто хоче швидко перепозичити невелику суму до зарплати. Розгляд заявки відбувається за 5 хвилин, сума кредитування 1-15 тисяч рублів, гроші видаються на термін до 30 днів. Вік клієнтів - 22-75 років. Гроші видаються на банківську карту, а також через системи грошових переказів «Лідер» і «Contact».

 2. E zaem

  Вік клієнта 20-65 років, сума 2 до 15 тисяч рублів, термін кредитування становить 5-30 днів, а ознайомлення з заявкою і прийом рішення триває 5-10 хвилин. Це цілодобовий онлайн-сервіс, який видає гроші за 30 хвилин. Отримати їх можна перерахуванням на банківський рахунок, карти VISA або MasterCard, систему «Contact«, а також за допомогою QIWI.

 3. Екапуста

  Заявки приймаються онлайн. Вік позичальників +18 до -65 років, сума 30000 рублів, термін 30 днів. У Екапуста перевага віддається позичальника з гарною кредитною історією.

способи отримання

Після схвалення заявки перший онлайн займ без відсотків перераховуються на рахунок клієнта обраним способом:

 • банківська картка;
 • Яндекс гроші;
 • Ківі гаманець;
 • Перекладом "Контакт".

Після того як МФО буде обрана, заповніть на сайті компанії анкету-заявку. Відповідати на питання, представлені в ній, потрібно якомога точніше, що підвищить шанси на отримання першої позики по безпроцентної ставки.

Відповідати на питання, представлені в ній, потрібно якомога точніше, що підвищить шанси на отримання першої позики по безпроцентної ставки

В анкету обов'язково вписуються такі дані, як ПІБ, номер телефону, електронна пошта. Якщо якісь дані будуть вказані невірно, то з великою часткою ймовірності в кредитуванні буде відмовлено.

Позика на карту під 0 відсотків

Ті, хто терміново потребує грошей, але у нього немає можливості зайняти у своїх рідних і друзів. Може отримати перший займ без відсотків на карту банку. Для цього зверніться у МФО, яка надає послуги з видачі онлайн мікрокредітабез відсотків при зверненні до них за позикою в перший раз. На сайті компанії заповніть заявку та вкажіть спосіб видачі грошей - на карту банку. Там же буде потрібно ввести номер картки, на яку і будуть переведені гроші.

Після схвалення заявки потрібно буде дочекатися зарахування запитаної суми. Головна умова безпроцентної позики полягає в тому, що взяті позикові гроші потрібно повернути вчасно, щоб на них не нараховувалися відсотки.

Чому МФО видають мікропозики новим клієнтам під 0 відсотків. Це один з основних питань майбутніх клієнтів, які бояться всіляких підступів з боку кредитних компаній. Чесно кажучи перший займ без відсотків онлайн вважається рекламною акцією привертає нових позичальників.

На який термін дають перший займ без відсотків

Найчастіше безкоштовний перший займ видається на термін до 10 діб. Однак іноді тривалість позички без комісії становить 30 днів особливо позики пенсіонерам , Після закінчення яких потрібно повернути всю суму, яка була видана в якості кредиту.

способи погашення

Повернути перший раз взятий позику онлайн без відсотків можна тими ж самими способами, які передбачені і для видачі грошей:

 • банківський переказ;
 • платіжні системи VISA або MasterCard;
 • гаманці Qiwi або ЯндексДеньги;
 • система грошових переказів Contact, Лідер, Юністрім, Золота корона.

Але перед тим як оплатити позику, потрібно пам'ятати про те, що гроші повинні надійти на рахунок вчасно, оскільки при затримці оплати на суму позики будуть нараховуватися штрафні санкції.

Але перед тим як оплатити позику, потрібно пам'ятати про те, що гроші повинні надійти на рахунок вчасно, оскільки при затримці оплати на суму позики будуть нараховуватися штрафні санкції

Навіщо МФО видають позики без відсотків, на чому вони заробляють

Як кажуть співробітники компанії мікропозик, які дають своїм новим клієнтам можливість взяти в перший раз позики без відсотків, таким способом клієнт може краще оцінити роботу нашої організації. Після цього клієнт часто повертається до нас знову за новими кредитами, в яких термін і сума позики вже не буде так обмежена.

Варто знати, що новим клієнтам МФО вигідні умови початкового кредитування дозволяють взяти одночасно три позики у всіх трьох вищевказаних мікрофінансових організаціях.

Які штрафні санкції підуть при простроченні платежу

Які штрафні санкції підуть при простроченні платежу

Позичальникам що беруть позики онлайн без відсотків. Потрібно пам'ятати про те, що ця позика повинна бути повністю повернута в зазначений час. В іншому випадку нульова процентна ставка анулюється, і на основне тіло кредиту почнуть нараховуватися штрафні санкції. Крім цього, кредитна історія клієнта буде зіпсована, що ускладнить подальше звернення до МФО за позиковими грошима.

Чи є можливість дострокового погашення позики

У всіх МФО першу позику, взятий безкоштовно, можна легко повернути достроково. Для чого потрібно просто внести гроші на особистий рахунок в установі, яка видала позичкові гроші під 0 відсотків.

Автор: Марина Гринина