Кримінальну справу проти Сергія Ширшова припинено! Чи не час команді тимчасових правителів Олексія Романова «сушити сухарі»?

Більше 2 років тривало кримінальне переслідування керівника МАУ «Центр спортивних заходів та фізкультурно-масової роботи» Ноябрьска Сергія Ширшова. Нагадаємо, трудовий договір з ним не продовжили нібито в зв'язку з виявленими численними порушеннями. Перед цим заступники глави адміністрації міста Надія Гудкова і Андрій Власов змушували Ширшова, правда - марно, написати заяву за власним бажанням.

Сергій Ширшов звинувачувався за статтею 286 КК РФ «Перевищення посадових повноважень». Але звинуваченню не вдалося нічого довести. Днями листопадовий міський суд закрив кримінальну справу у відношенні Ширшова. Про це редакцію «ЯмалPRO» повідомив брат Сергія - Олексій.

Публікуємо лист Олексія Ширшова повністю:

Кримінальну справу проти мого брата закрито з формулюванням «За відсутністю складу злочину». А 21 серпня відбувся суд по реабілітації Сергія Ширшова. Суд пройшов успішно! З Сергія зняті всі звинувачення, прийнято рішення про виплату грошової компенсації за моральну шкоду, з можливістю подати відповідні позови.

Неоціненну допомогу, не побоявшись взятися за справу проти чиновників вищого рангу, надав людина з великої літери, фахівець високого класу, адвокат Дмитро Яриков. Він був упевнений з самого початку, що справа сфабрикована і носить замовний характер. Завдяки йому справа закінчилася на користь мого брата.

Завдяки йому справа закінчилася на користь мого брата

А.Власов

У зв'язку з цим хотілося б зазначити, що я неодноразово висловлювався через соціальну мережу «ВКонтакте» і через сайт «ЯмалPRO» про те, що всі справи були шиті білими нитками.

Основна мета дій міської влади, в особі заступника голови адміністрації Гудкова Н.В., заступника голови адміністрації Власова А.В., заступника начальника УФК і С Ларичева Ю.Д., полягала в тому, щоб дискредитувати мого брата, говорити про те, що Ширшов - корупціонер, поганий керівник і т.п.

Спеціаліст, котрий зробив для розвитку і популяризації зимових видів спорту: лижного спорту і біатлону (спорт сліпих), що привертає до занять спортом не тільки співробітників підприємств і велике число городян, а й інвалідів, виявився скомпрометований, знищений як людина і як особистість. В результаті втрати роботи, а значить і джерела доходів, Сергій змушений був продати квартиру, що знаходилася в іпотеці, а також машину і виїхати з міста. У нього не було ніякої можливості влаштуватися на роботу, не тільки на Ямалі, а й в Югрі.

Виходить, що нашій країні і зокрема Ямалу, люди, які роблять свою роботу чесно, вкладають всю душу і серце в розвиток дитячого спорту, піднімають престиж спорту, займаються популяризацією здорового способу життя, не потрібні !? А потрібні тільки ті, хто «вчасно ліг під владу», хто вміє «прогинатися під мінливий світ», хто бачить в своїх очах тільки гроші, продавши за них честь і совість?

А потрібні тільки ті, хто «вчасно ліг під владу», хто вміє «прогинатися під мінливий світ», хто бачить в своїх очах тільки гроші, продавши за них честь і совість

Н.Гудкова

Все, що сталося з моїм братом, стало можливо з мовчазної згоди глави адміністрації Ноябрьска Олексія Романова. Під час особистої зустрічі, він мені відкритим текстом сказав, що до цього керував маленьким селищем, де чисельність населення кілька тисяч чоловік. У селі, мовляв, простіше розібратися в усіх хитросплетіннях особистісних відносин, а у великому місті все набагато складніше. Судячи зі слів Романова, він не тих людей послухав, чи не до тієї думки прислухався. І ніхто з них навіть не подумав (Романов, Власов, Гудкова, Ларічев), що своїми діями вони знищили не тільки паростки розвитку лижного спорту в місті, а й долі багатьох людей. Адже слідом за братом були розтоптані десятки людей.

О.Романов

При цьому мені хотілося б ще раз процитувати слова глави адміністрації міста Олексія Романова, сказані в 2016 році при вступі на посаду: «Завдання махати шашкою, звичайно, не варто, я, більш того, не хочу опинитися слоном у посудній лавці. Всі кадрові рішення, які будуть прийматися, вони будуть прийматися планомірно і саме з опертям на те, що люди повинні бути професіоналами в своїй справі. Хтось залишиться працювати далі, а кого-то доведеться, можливо, перемістити на інше місце роботи. Але, найголовніше, щоб люди не опинилися просто на вулиці ».

Після всього сказаного і всього, що сталося, задаєшся тільки одним питанням: Що далі? Що далі чекає наше місто? Яке у нього майбутнє? На сьогоднішній день у мене є тільки одна відповідь на це питання: Майбутнього не буде, якщо при владі будуть знаходиться люди, які живуть і думають «одним днем», вирішують долі за чиїмись наклепам або нашіптування у вуха вищестоящому керівництву заради досягнення своїх особистих, корисливих інтересів. Тому необхідно зробити все можливе, щоб корупціонери при владі і ті, хто обмовив чесне ім'я мого брата, були покарані.

Олексій Ширшов, житель м Небраска

Від редакції: Ми вдячні Олексію Ширшову і всім, хто вірить в силу друкованого слова, звертаючись до нас за допомогою в рамках проекту «Три білборда Ямал PRO». Дуже раді, коли нерозв'язані роками проблеми, зсуваються з мертвої точки, а чиновники починають думати не тільки про свою кишеню, а й благополуччя людей. Редакція «Ямал PRO» і надалі буде приділяти увагу проблемам жителів ямальських міст і селищ. Ми завжди з нетерпінням чекаємо від читачів листів з викриттям злодійкуватих і шахраюватих «господарів життя».


Рейтинг новини:
А потрібні тільки ті, хто «вчасно ліг під владу», хто вміє «прогинатися під мінливий світ», хто бачить в своїх очах тільки гроші, продавши за них честь і совість?
Після всього сказаного і всього, що сталося, задаєшся тільки одним питанням: Що далі?
Що далі чекає наше місто?
Яке у нього майбутнє?