Купити двері вхідні металеві в Києві недорого

 1. МЕТАЛЕВІ ВХІДНІ ДВЕРІ - НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВАШОГО ДОМУ!
 2. Міф № 1. Надійність дверей залежить від надійності її замків
 3. Міф № 2. Чим вище вартість двері, тим вона надійніше
 4. Міф № 3. «Раз у нас нічого красти - навіщо нам бронедвері?»
 5. Міф №4. При виробництві дверей їх не обов'язково відчувати
 6. Міф № 5. Чим більше замків встановлено в двері - тим важче її зламати
 7. Щоб уникнути проблем і помилок при виборі металевих дверей звертайтеся на ФАБРИКУ ДВЕРЕЙ ВЛАСТ!

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

(044) 537 2062

(044) 502 8808

МЕТАЛЕВІ ВХІДНІ ДВЕРІ - НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВАШОГО ДОМУ!

Двері металеві. Щоб вхідні двері були надійними, вони повинні бути зроблені з металу - такої думки дотримується більшість фахівців. Адже вберегти свій будинок і майно можна тільки за допомогою установки міцних металевих дверей. Вхідні двері від фабрики дверей ВЛАСТ в Києві мають високу якість. При цьому ціна на такі двері може вас приємно здивувати.

У всі часи люди захищали міста потужними стінами і зміцнювали конструкції дверей сталевими смужками, прагнучи захистити власну оселю від різних ворожих проникнень і природних катаклізмів. Комфорт і безпеку і до сьогоднішнього дня залишилися основними елементами, до яких прагнуть сучасні люди. Радимо здійснювати монтаж надійних вхідних металевих дверей, які сьогодні досить просто купити в Києві при відсутності претензій до їх вартості. Міцністю, надійністю і забезпеченням повної безпеки від зовнішніх вторгнень повинні характеризуватися хороші двері з металу в квартиру, будинок або офіс.

Кілька ознак, які відрізняють нашу продукцію, спонукають нас стверджувати, що серед виробників якісних дверей, ми займаємо перші позиції. Що нас переконує в цьому?

 • Матеріали. Для виробництва металевих дверей ми завжди використовуємо тільки якісну сталь від перевіреного виробника. Згодом це полегшує і спрощує процес виготовлення дверей, а також впливає на її довговічність в експлуатації.
 • Майстри. Виготовленням дверей в нашій компанії займаються виключно навчені й досвідчені фахівці, які здатні виконати не тільки стандартне замовлення, а й можуть виготовити двері за індивідуальним ескізом замовника, з урахуванням будь-яких його вимог і побажань. Наші майстри не тільки виготовлять якісну двері, але і проведуть контроль якості, усунувши всі дефекти і недоліки, допущені в процесі виготовлення.
 • Вартість. Ми не стверджуємо, що наші двері коштують дешево, але вартість нашої продукції в співвідношенні з її якістю, знаходиться в ідеальному балансі. За гідну якість серйозний покупець готовий платити, а наші двері завжди виконані в 100% якості. Тому вартість наших дверей швидше привертає, ніж відлякує.

Якісні двері зі сталі: якими вони повинні бути?

Незалежно від матеріалу, з якого виготовляються вхідні двері зовнішнього типу, вимоги, що пред'являються до їх зовнішнім виглядом, конструкції і обробці, з кожним днем ​​стають все новими і новими. Зокрема, сталеві двері в даний час повинні характеризуватися стійкістю до дії механічного характеру, а також звуко-, Теплоізолювання, температурним перепадом і підвищеною вологістю.

Сучасні технології виготовлення дверей з металу

Металеві вхідні двері сьогодні можуть виготовлятися арочними, заскленими, двостулковими, а також глухими орними - «правої» і «лівої». Металевий каркас з профілю і кутової сталі, посилений ребрами жорсткості, лежить в основі виконання таких дверей.

Існують наступні види металевих дверей в залежності від методу виготовлення такого каркаса:

- для виготовлення яких використовуються готові гнуто-штамповані профілі;

- виготовляються з профільного металевого прокату за допомогою електродугової або точкового зварювання.

Листи металу наварюють поверх каркаса, іноді посилюючи додатковими ребрами і листами особливо важливі місця (замки, петлі, уздовж косяка) конструкції.

Вхідні двері з металу від фабрики ВЛАСТ є найкращим вибором для захисту вашого будинку!

Сталь, з якої ми виготовляємо броньовані двері, має товщину 1,5 - 2 мм і характеризується найвищою якістю. Міцна і надійна металоконструкція забезпечується коробкою двері, яка виготовлена ​​із заводської профільної труби (60х60, 50х50) або з товстостінного прокатного куточка (50,63 мм). Для виготовлення каркаса конструкції дверей використовується куточок (50, 45, 40, 35 мм). Хорошою звукоізоляцією володіє мінеральна вата ISOVER, якій наповнюється простір між листами, головною метою чого є забезпечення надійної теплоізоляції.

Довговічні і надійні дверні конструкції

Такі переваги, як висока звуко- і теплоізоляція, а також підвищена міцність, якими характеризуються сталеві двері фабрики ВЛАСТ, пояснюються наявністю установки всередині двері двох поперечних і двох поздовжніх ребер жорсткості. Додатковий захист від злому забезпечується наявністю спеціальних антизрізів і посилених петель, які не дозволяють знімати вхідні двері з петель.

Конструкція одностулкової уголковой бронедвері:
Конструкція одностулкової уголковой бронедвері:

 1. Оздоблення дверей: масив дерев'яний, ламінована, фарбована або шпонированная 16-міліметрова МДФ фільонка, полімер, винилискожа польського чи російського виробництва, термоплівка ізраїльського виробництва.
 2. Петлі підшипникові або на кульці (2-3 штуки).
 3. Ребра жорсткості: чотири куточки від 35 до 50 мм (з яких дві вертикальних і дві горизонтальні).
 4. Залежно від виду обробки два сталевих листа по 1,5-2 мм.
 5. Рама дверей: в залежності від ширини прорізу дверей куточок L50, 63
 6. Фурнітура на вибір: Armadillo, EKF, COBA, MUL-T-LOCK.
 7. Тяги вертикального замикання
 8. Теплозвукоізоляція (ROCKWOOL, ISOVER)
 9. Замки на вибір (Mottura, Cisa, Mul-T-lock, Apecs, Kale, Azbe ...)
 10. антизрізи

Кутова рамна конструкція сталевих дверей є більш довговічною і практичною, а товщина уголковой полки перевищує 5 міліметрів, тому вона і витримує вхідні двері масивні. А вага повноцінних металевих дверей з листами з накладками МДФ з листами з 2 сторін може становити до 100 і більше кілограм.

Одностулкові профільна броньовані двері з подвійним притвором має наступну конструкцію: Одностулкові профільна броньовані двері з подвійним притвором має наступну конструкцію:

 1. Оздоблення дверей: масив дерев'яний, полімер, 16-міліметрова МДФ фільонка шпонированная, фарбована або ламінована, винилискожа, термоплівка.
 2. Петлі підшипникові або кулькові (2-3штукі)
 3. Ребра жорсткості: два куточка вертикального або горизонтального напрямку 35 ... 50мм.
 4. Два сталевих листа по 1,5-2 мм.
 5. Рама дверей: труба профільна 60х60,50х50мм.
 6. Фурнітура на вибір: COBA, MUL-T-LOCK, Armadillo, EKF.
 7. Теплозвукоізоляція (ROCKWOOL, ISOVER)
 8. Тяги вертикального замикання (краб система)
 9. Замки на вибір (Kale, Cisa, Azbe, Mottura, Apecs, Mul-T-lock ...)
 10. антизрізи

Завдяки особливій конфігурації профілю може забезпечуватися подвійний контур прилягання полотна до коробки дверей, що дозволяє здійснювати установку двох контурів ущільнювача, які не тільки забезпечать більшу герметичність і звукоізоляцію, а й посилять стійкість до злому.

Облицювальні МДФ панелі для вхідних дверей і меблевих фасадів.

Ми налагодили виробництво облицювальних МДФ панелей для меблевих фасадів і металевих дверей на базі нашої фабрики. Завдяки наявності значних технологічних можливостей сучасного обладнання ми можемо здійснювати організацію масового виробництва дверних МДФ накладок в найкоротші терміни обраних замовником різних конфігурацій і різних розмірів. Ми виробляємо високоякісні двері завдяки новим розробкам у сфері дизайну, сучасного, високопродуктивної обладнанню та високому професіоналізму співробітників нашої фабрики.

Ідеальні зовнішні характеристики сталевих дверей

Ми акцентуємо увагу на дизайні вхідних дверей, якісно виготовляючи їх в Києві, і гармонійно поєднуючи в них стійкість і красу покриттів до різних впливів механічного характеру і зміни погодних умов. У нашому каталозі представлений великий асортимент сталевих дверей, покриття яких здійснюється за допомогою найсучасніших матеріалів і таких технологій, як пофарбований МДФ, шпоновані МДФ, масив натуральний, порошкова термофарба, ламінований МДФ і ін.

Зайшовши на наш ресурс, ви зможете вибрати і придбати вхідні двері з металу.

Вибір металевих дверей. Не вірте міфам!

При виборі дверей з металу необхідно звертати увагу на масу нюансів, починаючи від її вартості і закінчуючи технічними характеристиками і якістю фурнітури. Самодіяльність в такому важливому питанні не потрібна, краще звернутися до визнаним професіоналам, що працюють в цій сфері вже багато років.

Фахівці ФАБРИКИ ДВЕРЕЙ ВЛАСТ підберуть саме ті двері, яка буде відповідати всім вашим вимогам і пояснять різницю між правдивою інформацією про сталевих дверях і популярними помилками.

Міф № 1. Надійність дверей залежить від надійності її замків

Це не так! Навіть найдорожчий замок буде марний, якщо він встановлений на слабкому посадковому місці. Для оптимальної надійності важлива сукупність якісних матеріалів, фурнітури та інженерних рішень. Саме такий підхід практикують професіонали ФАБРИКИ ДВЕРЕЙ ВЛАСТ.

Міф № 2. Чим вище вартість двері, тим вона надійніше

Безсумнівно, в більшості випадків так і є. Саме для полегшення вибору виробники ділять асортиментні лінійки на елітні, бюджетні та ін. Але існують моменти, які можуть значно збільшити вартість виробу, що не вплинувши на його надійність. Наприклад, зовнішня обробка. Вибираючи вишукану дизайнерську двері, необхідно звертати увагу на її корисні властивості, а не тільки естетичні показники.

Металеві двері від ФАБРИКИ ДВЕРЕЙ ВЛАСТ- збалансована гармонія надійності, дизайну і ціни.

Міф № 3. «Раз у нас нічого красти - навіщо нам бронедвері?»

Згідно зі статистичними даними про зломи, майже в 90% випадків грабіжники проникають не туди, де є, чим поживитися, а куди легше проникнути! Зазвичай в тому місці, де багато грошей, вже стоять надійні та міцні двері, тому дрібні злодії лізуть туди, де можна зробити це максимально безкарно і без особливих проблем. Не випробовуйте долю, забезпечте своє житло!

Міф №4. При виробництві дверей їх не обов'язково відчувати

Будь-яка поважаюча себе фірма-виробник бронедверей відчуває свою продукцію на пожежостійкість, схильність злому і інші моменти, наближені до життєвих ситуацій. Однією теорії мало. Якщо робити упор на якості - то перевірка в реальних умовах необхідна.

Міф № 5. Чим більше замків встановлено в двері - тим важче її зламати

Це 100% -ве оману! Майте на увазі, що кожен додатковий замок знижує міцність двері, порушуючи її цілісність. Дослідним шляхом давно знайдено оптимальне кількість запорів, необхідних для забезпечення високого рівня безпеки. Як правило, достаточноустановіть 2 замка, причому один циліндровий, а інший сувальдний.

Щоб уникнути проблем і помилок при виборі металевих дверей звертайтеся на ФАБРИКУ ДВЕРЕЙ ВЛАСТ!

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

(044) 537 2062

(044) 331 3327

3. «Раз у нас нічого красти - навіщо нам бронедвері?
Що нас переконує в цьому?
Якісні двері зі сталі: якими вони повинні бути?
3. «Раз у нас нічого красти - навіщо нам бронедвері?