Повна версія гри Angry Birds на Nokia N8 абсолютно безкоштовно

  1. Якщо пост тобі допоміг - поділися з друзями. Це буде найкраща підтримка для мене!

Подробиці 02 квітня 2011 Переглядів: 9653 Немає коментарів

Подробиці 02 квітня 2011 Переглядів: 9653 Немає коментарів

Загалом я думаю ви бачили цю гру під назвою Angry Birds, де розлючені птиці дають здачі компанії свиней, а також, безумовно, не могли не помітити як в неї залипает народ практично скрізь (в неї навіть Анджеліна Джолі робиться).

Спочатку я вирішив злити встановлену повну версію гри з одного апарату, а потім підписати її своїм сертифікатом. Але як виявилося у всіх знайомих була встановлена ​​так звана Lite або Free версія гри, яку міг дістати будь-який бажаючий в тому ж OVI Store.

Значить завантажити для початку можна на рутрекере або з депозиту за цим посиланням - Angry Birds 1.5.3 + Angry Birds Seasons . Після того як завантажили, перед вами 2 шляхи:

1) Якщо у вас зламана файлова система N8 то можна відразу встановлювати іграшки послідовно одну на іншу (так скажемо оновлюючи) починаючи з 1.2.1, потім 1.4.2, 1.4.3, 1.5.3. Ну а потім ще окремо Angry Birds Seasons (це інша серія гри).

2) Якщо у вас смарт не зламати, але у вас є сертифікат для підпису програм, вам потрібно підписати цим своїм особистим сертифікатом (в мережі з цього питання повно інфи також) кожен файл і встановити в описаній вище послідовності погоджуючись на попередження, які вам буде видавати ваш N8.

Ну а якщо вас відлякують всі ці маніпуляції з сертифікатами та отриманням повного доступу, то може бути просто купити htc wildfire s під управлінням Android OS 2.3. На нього гра Angry Birds поширюється абсолютно безкоштовно.

Ну а далі вас чекає кілька сотень турів цікавої гри - побережіть свої вісімки, товариші!

PS Іграшка підтримується тільки апаратами Nokia N8, C6-01, C7, E7. Не треба намагатися її запустити на 5800 і аналогічних.

Якщо пост тобі допоміг - поділися з друзями. Це буде найкраща підтримка для мене!

Додати коментар