Що популярнішим на батьківщині: Поширеність KIA і Hyundai в Кореї з'ясував блогер

Популярний автоблогер з Владивостока попрямував в Сеул щоб перевірити, який з місцевих виробників користується серед корейців більшою популярністю.

Популярний автоблогер з Владивостока попрямував в Сеул щоб перевірити, який з місцевих виробників користується серед корейців більшою популярністю

На превеликий подив обзорщіка, на дорогах Південної Кореї вистачає не тільки автомобілів KIA і Hyundai, а й японських, таких як Toyota, Infinity або Honda. Крім цього, вистачало моделей, які виробляються виключно для місцевого ринку - наприклад блогер встиг помітити двохдверні «Соляріс» і компактні мінівени від KIA.

Автомобілів преміальних брендів не так багато, але все ж вони є. Автору відео потрапило кілька «люксових» Mercedes C-Class, дорогих позашляховиків від Lexus і muscle-карів Chevrolet. Наявність останніх найсильніше здивувало блогера: «Начебто ми в Кореї, а не в Каліфорнії, разюче, де тут на таких потужностях їздити ?!». Якщо говорити конкретно про переважання того чи іншого бренду, то тут перевага все-таки у KIA. Крім моделей їх легкових авто тут вистачає і невеликих вантажівок, і компактних кросоверів.

Але Hyundai виграє за кількістю дорогих авто, які можна тут виявити. Найпоширеніше - Hyundai Genesis в кузові купе, який дуже яскраво виділяється на тлі абсолютної більшості корейських «бюджетників»: «KIA сильніше поширена серед середнього класу, а ось Hyundai тут - трохи дорожчий бренд, ніж у нас, тому його тут менше значно! ».


Олексій Лопатин

Наявність останніх найсильніше здивувало блогера: «Начебто ми в Кореї, а не в Каліфорнії, разюче, де тут на таких потужностях їздити ?