Основні причини поміняти пластикові вікна

Хорошої якості пластикові вікна можуть зберегтися в дуже хорошому стані навіть двадцять років, а іноді й довше
Хорошої якості пластикові вікна можуть зберегтися в дуже хорошому стані навіть двадцять років, а іноді й довше. Проте, бувають випадки, коли невідповідність якості або неправильна установка віконної системи з ПВХ вимагає заміни набагато раніше, повідомляє портал ВІКНА МЕДІА.
На поверхні рами або склопакета з'явилися пошкодження, в кімнаті або кухні панує протяг, рахунки за опалення зростають, шум за вікном не дає заснути - це ознаки того, що прийшов час для заміни не тільки старих дерев'яних конструкцій, але і застарілих пластикових вікон - елітної продукції 90-х. Давайте розглянемо основні причини, коли необхідно поміняти існуючі пластикові вікна на нові.
Причина перша: Взимку дуже холодно, а влітку дуже спекотно

Високі рахунки за опалення взимку і надмірний перегрів приміщень в літні місяці можуть свідчити про те, що вікна не досить ізолюють будинок. Сучасні вироби з ПВХ є набагато більш технологічно просунутими, і, отже, призводять до зменшення втрат енергії, ніж ті вікна, які використовувалися декілька десятиліть або навіть кілька років тому. Наприклад, старі дерев'яні вікна часто мають значення коефіцієнта теплопередачі (Uw) вище, ніж 3 Вт / м ² K. У разі нових енергоефективних продуктів, цей параметр набагато менше - 1,3 Вт / м ² K, а для пасивного вікна - нижче, ніж 0,8 Вт / м ² K. Віконні системи з ПВХ з низьким коефіцієнтом теплопередачі здатні захистити від надмірного перегріву всередині будівлі влітку і втрат тепла в зимовий період.
Щоб дізнатися більше про переваги енергозберігаючих рішень, експерти рекомендують використовувати калькулятор розрахунку економії енергоресурсів, доступний також російському користувачеві, який на підставі поданих Вами рахунків за опалення зможе розрахувати, скільки реально заощадити, наприклад, протягом 20 років за рахунок використання нових пластикових вікон.
Причина друга: Пошкоджена рама або склопакет

Розбите скло, зламані рами або повністю зруйноване вікно - даний тип пошкодження пластикових вікон зазвичай відбувається в результаті нещасного випадку, стихійного лиха, акту вандалізму або спроби злому. Якщо площа пошкодження мала, слід звернутися до виробника, який достовірно зможе оцінити, чи можна замінити конкретний елемент або необхідно вставити нове ПВХ вікно.
У разі розбитого скла, навіть якщо інші скла в склопакеті залишилися недоторканими, необхідний буде монтаж всього склопакета. Це може стати доброю нагодою для підвищення комфорту в будинку і вибрати склопакет з кращими ізолюючими властивостями, ніж будь-коли раніше.
Трапляється також, що вироби з ПВХ, особливо старшого покоління або нижчої якості, схильні до такого явища, як деформація. Якщо під впливом часу стулка НЕ ​​буде прилягати щільно до рами, то пластикове вікно стане менш герметичним. Ця проблема особливо актуальна для віконних систем з ПВХ, встановлених в 90-х роках. Тоді тільки почалося виробництво пластикових вікон в великих масштабах, і матеріали, з яких вони були зроблені, були менш надійними і досконалими. Сьогодні, купуючи пластикові вікна від відомих виробників, користувач може бути впевнений, що цього не станеться.
Причина третя: Шум - джерело безсонних ночей

Якщо ви живете в центрі міста і вуличний шум вночі не дає заснути - це ще одна причина задуматися про заміну вікон. Якщо існуюче пластикові вікна не в достатній мірі пригнічують звуки, що доносяться ззовні, кращим рішенням було б обміняти їх на системи, оснащені звукопоглинальними склопакетами. Рівень акустичної ізоляції ПВХ вікна визначає коефіцієнт шумоізоляції Rw: чим вище його значення, тим більше корисна ця система в плані шумоізоляції.
Перед покупкою шумозащитного вікна слід з'ясувати, з якої інтенсивності шумом доводиться стикатися в вашому районі. У тихому районі досить встановити ПВХ вікна з коефіцієнтом шумоізоляції від 30 до 32 дБ, а в квартирі в центрі міста або поблизу залізничних магістралей, аеропортів, для спокійного відпочинку і сну в будинку необхідно інвестувати в склопакети з Rw не менше 35 дБ.
Причина четверта: Пластикове вікно вже не радує око

Як констатують експерти, часто основною причиною, чому виникає бажання замінити існуючі вікна ПВХ, є естетичні міркування. Після багатьох років, особливо якщо вікна були низької якості або неправильно експлуатувалися, може трапитися так, що на поверхні профілю з'являються знебарвлені ділянки, плями або подряпини. На жаль, хоча на ринку є плівка для реставрації, на практиці часто виявляється, що більш економічно ефективним рішенням є заміна вікон. У зв'язку з високою вартістю, плівки в основному використовуються виробниками для гарантійного ремонту, де таке оновлення вимагає тільки один елемент.
Чи не витримає іспит на естетичність і рішення самостійно перефарбувати пластикові вікна. Для покриття профілю використовуються професійні засоби відповідного кольору, які призначені для розпилення в промислових умовах. Кустарний метод на дому, отже, не додасть вікна задовільного стану.
Тому, щоб зберегти гарний зовнішній вигляд нових вікон протягом багатьох років, дуже важливо правильно доглядати за ними і не використовувати абразивні чистячі засоби. Купуючи пластикові вікна, слід вибрати модель з продуманим естетичним дизайном, який дозволить полегшити чистку.
Росія поступово входить у другу хвилю установки пластикових вікон. Купівля досконаліших сучасних віконних конструкцій з ПВХ дозволить домовласникові в рази підвищити комфорт, функціональність і естетику свого житла, а також допоможе економити кошти протягом усього терміну експлуатації.

ВІКНА МЕДІА рекомендує прочитати: Вибір пластикових вікон: відвідування офісу продажів