Технологія вирощування індиків на м'ясо в домашніх умовах з відео

Колись давно вирощуванням індиків на м'ясо займалися лише індіанці Травня в Мексиці. Але з відкриттям Америки ці дивні тварини досягли і наших країв. Ці красиві птахи досягають величезного розміру в міру зростання, а їх м'ясо дуже ніжне і смачне. Розведення індичок в домашніх умовах не так популярно як інших птахів неспроста - у індичат практично нульовий імунітет в перші дні життя, та й надалі не дуже просто підтримувати необхідні умови для вирощування індичат на м'ясо. Тому як бізнес індички дуже мінливі - з одного боку висока рентабельність, з іншого ризики втрати тварин через будь-якого протягу.

Перш за все, потрібно обладнати пташник з гніздами і сідала. Однак індики досить габаритні тварини, тому варто враховувати, що однією птахові потрібно не менше 40-45 см простору на сідалі. Обов'язковою умовою є підтримка постійної температури в пташнику, на рівні 23-24 градуси, без протягів і вогкості. Оптимальний розмір пташника 12 м в ширину і 72 в довжину, через що організувати таке мініпроізводство на дому може бути проблематично.

Для вирощування індиків в домашніх умовах на м'ясо слід використовувати гібридів. Для цього купують пташенят, яких дістали з інкубатора не довше ніж 8 годин тому і вага яких не менше 50г. Найпопулярніша технологія вирощування індиків на м'ясо в нашій країні - енергозберігаюча, по якій индюшата ростуть в клітинах до 8-недельго віку, а далі, аж до забою - ростуть на підлозі.

Зазвичай індиків забивають на м'ясо в такий час: самок - вік 16 тижнів, самців - 22 тижні. І хоча дорослі індики досягають 20кг ваги, а індички (самки) важать в 2 рази менше, вирощування індиків на м'ясо все одно вигідно як бізнес.

Для початку оптимально закупити 30 індичат. Один пташеня коштує 120-150 рублів. Сума витрат на закупівлю складе близько 3600-4500 рублів. Можна так само купити яйце в 2-3 рази дешевше, але потрібно інкубатор. Для того, щоб годувати індиків потрібно вітамінізований комбікорм, вартість якого в магазині складе приблизно 7000 рублів на місяць на поголів'я з 30 птахів. Технологія вирощування індиків на м'ясо передбачає годівлю 8 раз в день, хоча у міру зростання пташок годівля скоротиться до 4-х разів на день. Так само вам буде потрібно постійно додавати чисту воду і стежити, щоб в пташнику завжди було сухо і чисто. Витрати на корм + покупку добового молодняку ​​становлять не менше 80% всіх витрат на малий бізнес по вирощуванню індиків на м'ясо в домашніх умовах. В середньому, сумарні добові витрати на індичок виглядають так: для самців - 17 рублів на добу, для самок - 14.5 рублів. Самців відгодовують 182 дня, самок 150-154 днів.

Ну а тепер про головне, про доходи. Один кілограм м'яса індиків коштує 250-300 рублів, а філе - 500 рублів. Найвигідніше продавати зрілих особин (20-25 тижнів) або їх м'ясо, а продажна маса м'яса індиків складе 6 кг для самок і 11-12 для самців.