Як вибрати будівельні ліси та вежі-туру

  1. Ліси будівельні та вежі тури
  2. штирові лісу
  3. рамні лісу
  4. хомутові лісу
  5. Вишки-тури
Версія для друку

Ліси будівельні та вежі тури

Ні в якому разі не секрет, що нерухомість в нашій країні зростає з немислимим прискоренням. З'являються, здавалося б, з нізвідки хмарочоси височіють один над одним, змагаючись між собою в кількості поверхів. Навколо них, немов кістяк гігантського скелета, виникають монтажні риштування . На телескопічні вишки тури підіймаються будівельники, щоб дотягнутися до недосяжних висот.
У настільки стрімко розвивається галузі не може не бути місця для інновацій і поліпшень. Розробляються все нові типи кріплень і вишок, будівельні ліси стають все стійкіше і надійніше, підштовхуючи стрітельства на новий рівень розвитку.

штирові лісу

Ліси безболтові штирові

призначені для кладки кам'яних стін висотою до 40 м, а також для обробки фасадів будівель заввишки до 60 м. З'єднання елементів лісів з труб розміром 48х3,5 м і 57х3,5 м здійснюється без застосування болтів. У стандартний комплект лісів включаються 4-х і 2-х метрові стійки, черевики, сполучні елементи на 2,4 м, сходи, ригеля на 2 і 1,6 м, одинарні та подвійні гаки, анкери для кріплення до стіни.

рамні лісу

Робочі зони обладнуються в міру необхідності, без витрат на покупку додаткових елементів. Допустиме навантаження на ліси до 200 кг / м. дозволяє проводити будь-які роботи, крім кам'яної кладки, на висоті до 40 м. Рамні ліси можна стикувати з Хомутова лісами і встановлювати їх на фасади будь-якої конфігурації з мінімальними витратами часу і коштів, що важливо в умовах короткого будівельного сезону.

хомутові лісу

Хомутове будівельні ліси являють собою конструкцію, де елементи лісів скріплюються між собою за допомогою поворотних і глухих замків (хомутів). подібна Хомутове будівельні ліси   являють собою конструкцію, де елементи лісів скріплюються між собою за допомогою поворотних і глухих замків (хомутів) конструкція дозволяє в широких межах змінювати схему каркаса в залежності від обриси будівлі, що дуже зручно при веденні робіт на фасадах складної онфігураціі, в обмеженому просторі або в місцях з утрудненим доступом., а також встановлювати лісу на нерівних підставах, щаблях або терасах. Нормативна

поверхневе навантаження - 200 кг / м., максимальна висота установки - 40 м. При зміні відстані між стійками допустиме навантаження можна збільшити до 250 кг / м. , Що дозволяє вести кам'яну кладку на висоті до 20 м. Хомутові будівельні ліси відрізняються універсальністю, зручні при транспортуванні і зберіганні.

Ліси можна придбати повним комплектом або поелементно. Додатково до стандартного комплекту пропонуються дерев'яні настили різних розмірів.

Вишки-тури

Вишки-тури призначені для ведення зовнішніх і внутрішніх робіт на об'єктах, де немає можливості або необхідності встановлювати будівельні ліси. Більшість моделей вишок-тур, що представляють собою пересувну збірно-розбірну конструкцію заввишки до 21,3 м, забезпечені гумовими колесами і можуть легко переміщатися уздовж фасаду, а також проноситься через стандартні дверні отвори. Завдяки невеликим габаритам секцій з труб 30х30х1,5 м і 50х25х2,0 м їх конструкція вільно збирається і розбирається однією людиною.

Стопоріння вишки під час роботи і вирівнювання по горизонтальності проводиться за допомогою домкратів підстави. Для забезпечення необхідної стійкості конструкції при роботах на великих висотах вишки-тури оснащені бічними стабілізаторами стійкості і до висоти 8,2 м не потребують кріпленні до стіни. Макс. висота 21,3 м макс. висота робочої площадки 20,2 м розміри робочого майданчика.