У російського вузу викрали офіційну сторінку в соцмережі «ВКонтакте»

Представники російського вузу «Вища школа економіки» заявили, що вуз втратив доступ до адміністрування свого офіційного спільноти «ВКонтакте». У свою чергу, творець популярного серед студентів спільноти заявив, що університет порушив домовленості з ним - і це призвело до відключення доступу.

конфлікт мають намір вирішити із залученням адміністрації популярної соцмережі.

Повідомлення про «злом» спільноти НДУ ВШЕ у «ВКонтакте» з'явилося на сторінці університету в інший соцмережі, Facebook. Представники університету заявили, що творець паблік « Вишка »З 35 тисячами передплатників відняв права доступу у співробітників ВШЕ, але не уточнили, з якої причини.

Представники університету заявили, що творець паблік «   Вишка   »З 35 тисячами передплатників відняв права доступу у співробітників ВШЕ, але не уточнили, з якої причини

За словами адміністрації ВШЕ, переговори з власником спільноти тривають, проте вночі вже було створено новий паблік (170 передплатників), а старий був позбавлений офіційного статусу, і студентам порекомендували відписуватися від нього.

Вдень в співтоваристві «Вишка» з'явилися пояснення його творця Вадима Грекова, закінчив факультет соціології НДУ ВШЕ в 2013 році. першу групу для ВШЕ завів у 2006 році ще Павло Дуров , Але створене Греков в 2011 році спільнота стало найпопулярнішим серед студентів завдяки неформальному стилю подачі новин.

Як розповів Греков TJ, деякий час він співпрацював з ВШЕ, публікуючи найбільш значущі новини, а також вів Твіттер-аккаунт @su_hse : У 2012 році він отримав «Премію Рунета».

До січня 2015 року Греков працював з вузом на оплатній основі, однак після початку кризи в ВШЕ заявили, що бюджет на SMM урізали до нуля. Випускник віддав співтовариство в руки маркетологів вузу, але залишив за собою можливість публікувати в офіційному співтоваристві «Вишки» рекламні записи - наприклад, в рамках підтримки студентських змагань за рішенням кейсів Changellenge. Конфлікт виник через недотримання попередніх домовленостей про можливість розміщувати рекламу автором спільноти:

«До Вишці у мене ніяких претензій немає, я дуже ціную свій вуз. Студентів, викладачів. Але не людей, які, не розуміючи наш університет, намагаються з нього зробити не зрозумій що - я про SMM-відділі ».

У коментарі для російського інтернет-агрегатора TJ представник НДУ ВШЕ Тетяна Гончаренко заявила, що за «оренду» спільноти автору паблік було виплачено понад 600 тисяч рублів, не рахуючи заробітної плати в період надання їм послуг для університету:

«Вадим відповів тоді, що створював співтовариство Вишки за аналогією з покупкою квартири: він сподівався, що Вишка завжди буде" знімати "у нього паблік».

Раніше ми публікували список дивних спільнот «ВКонтакте» , Серед яких є і сторінки, присвячені науці та космосу.