Життя мисливця. Полювання на фазана 2018. Відео з успіхами і розчаруваннями мисливців

  1. Полювання на фазана 2018 у Примор'ї
  2. На фазана з дратхааром в Ростовській області
  3. За видобутком в Алматинська область
  4. На фазана з цибулею і ягдтерьера
  5. Підбірка найяскравіших моментів
  6. Відкриття в жовтні
  7. У заростях полину на початку листопада
  8. Три мисливця і собака в Казахстані

Уже для більшості мисливців полювання на фазана 2018 стала лише спогадом, оскільки сезон на цю птицю закритий або добігає кінця

Уже для більшості мисливців полювання на фазана 2018 стала лише спогадом, оскільки сезон на цю птицю закритий або добігає кінця. Безумовно, є місця, де фазана ще стріляють, але в цілому зараз увагу переключили на зайця.

За час активних виходів на полювання по дикому півню сталося багато різних ситуацій не тільки в Росії, але і в інших країнах. Даний сезон порадував мисливців достатком фазанів, чудовою роботою собак і відмінним провожденієм часу на природі.

Відмінною особливістю даної статті буде демонстрація на відео полювання на фазана 2018 з використанням лука. Ви зможете подивитися на роботу курцхааров, спанієля і навіть ягдтерьера, який чудово впорається зі своїм завданням.

Ми вирушимо полювати в Алматинська область, побуваємо в Казахстані, будемо топтати глухі зарості полину і очеретів в пошуках фазана. Крім цього, Ви зможете насолодитися кращими моментами сезону і трохи зануритися в краси осінньої природи.

Зараз Вам необхідно відключитися від всіх зовнішніх подразників, зручно розміститися в кріслі, зосередити всю свою увагу на перегляді відео, яке підніме Вам настрій і порадує найуспішнішими охотами.

Полювання на фазана 2018 у Примор'ї

Зміст статті:

Перші кадри ролика містити жартівливе поведінку спанієля, який своїм гавкотом висловлює неймовірне бажання відправитися на полювання. Далі ми спостерігаємо проїзд автомобіля з мисливцями по бездоріжжю до місця полювання.

Наступні кадри наповнені проходом мисливця по чагарниках трави разом з вірним помічником. Періодично господар направляє свою собаку в певні місця, щоб підняти фазана на крило.

Настає момент, коли півень зривається з густої трави прямо під постріл. Звучить дуплет, але це чисті промахи. Стрілець виправдовується, що вистрілив з переляку, тому назвав такий гуркіт просто салютом.

Через кілька секунд мисливцеві посміхнулася удача, оскільки знову стався підйом фазана на крило, якого йому вдалося добути з одного пострілу. Далі буде ще один фазан, якого виходить добути. Крім цього, спанієль без пострілу схопить самку.

На фазана з дратхааром в Ростовській області

Починається все дійство в типовому порядку. Мисливці приїхали в угіддя, наділи на собак нашийники і пішли шукати фазанів. Відразу ж на крило піднялися кілька півнів, але вистрілити не вийшло, оскільки їх політ був за деревами.

Далі все пішло набагато краще. Дратхаар зробив стійку, а потім по команді господаря побіг на фазана. Птах злетіла і відразу ж впала на землю від влучного пострілу. Перший трофей здобуто.

Через кілька хвилин мисливці підходять до лісосмуги. Там їх чекає два фазана. Перші два постріли виявилися невдалими, але потім звучить другий дуплет від іншого стрільця. На цей раз півень впав. Собаки миттю підбирають його і подають в руки мисливцю.

Наступні кадри будуть ще цікавіше, адже буде кілька фазанів, яких влучно стріляють два мисливця, а вірні дратхаари подають їх господареві. Одному півню навіть отгризут хвіст.

За видобутком в Алматинська область

Всього на 1,5 години приїхали мисливці пополювати на фазана одним листопадовим днем, оскільки справа йшла до вечора. Два тижні тому вже стріляли в цих місцях, тому надії на велике різноманіття птахів у мисливців немає.

У свою двостволку мисливець заряджає дріб №5. Він сподівається, що вистрілить ще по зайцю, оскільки дозвіл на нього теж є. Через кілька метрів з криком піднімається в небо фазан. Звучить постріл, і птах падає в траву.

Наступні пригоди по угіддях показали, що фазани сідають до вечора на дерева, але не підпускають близько, тому вистрілити не виходить. Перед закінченням вдається стрельнути по зайцеві, але добути його не вийшло.

На наступний ранок колектив мисливців знову відправляється на полювання, але початок не таке райдужне, як це було минулого вечора. За новий день все ж пощастило добути не тільки фазанів, але і зайця.

На фазана з цибулею і ягдтерьера

Трохи дивний мисливець в цьому відео буде полювати за допомогою лука. В помічниках у нього буде злісний ягдтерьер. У перші хвилини полювання собаці вдається знайти в заростях птицю, яка швидко намагається втекти від собаки.

Стрімко вірний помічник біжить за півнем і знаходить його в каменях, куди той сховався від кровожерного пса. Далі ще один фазан потрапляє в міцну пащу ягдтерьера, але вже в густому буреломі серед гілок.

Після полювання відбувається процес приготування фазана в кам'яній печі. Герой риє ямку, кладе туди каміння, а потім розпалює багаття. Потім зверху на гарячі камені поміщає тушку птиці і накриває гілками. Краї засинає землею.

Далі автор показує уроки дресирування і навчання ягдтерьера. Настає момент проби запеченого фазана. Виявляється, що тушка відмінно запеклася в кам'яній ямі.

Підбірка найяскравіших моментів

Якщо Ви любите дивитися тільки одні постріли по фазану, а не його пошуки і порожню балаканину, то це відео точно для Вас. Тут зібрано багато моментів неймовірних кадрів.

Зміст даного ролика наповнене полюванням в різних природних умовах. Будуть глухі зарості, кормові поля і болотисті місця. Вас чекає бездоганна робота мисливських собак багатьох порід.

Що стосується пострілів, то їх вистачить на всі 10 хвилин. Будуть не тільки попадання, але й прикрі промахи, від яких стає ще цікавіше. Пух і запах пороху, прекрасна атмосфера і емоційна напруженість.

Відкриття в жовтні

Ми знову повертаємося в Алматинська область, де два мисливця з двома собаками відправляються в один жовтневий день пополювати на фазана. Справа відбувається на території, де росте багато очерету.

Собаки забігають в густі зарості, щоб змусити птахів вилітати під постріл мисливців. Спостерігається відмінна полювання, яка запам'ятається на довгі роки. Дивіться з задоволенням цей ролик, адже він точно заслуговує на увагу.

У заростях полину на початку листопада

Цього разу на відео буде показана полювання пізньої осені серед густої трави поблизу кормового поля озимої пшениці і занедбаної сої. Поруч з цими полями знаходиться болотиста місцевість, тому фазана буде багато.

Поступово мисливці разом з собаками піднімають півнів на крило і стріляють їх. В одному місці з криками злітають відразу три самця, яких трьома пострілами по черзі видобуває один мисливець. Все виглядає дуже ефектно.

Три мисливця і собака в Казахстані

Поїздка на полювання трьох мисливців і курцхаара за царської птахом вдалася на славу, адже видобуто було 10 штук, тому настрій на висоті.

Як правило, фазан більше перебував в болотистій місцевості з великим достатком очеретів, через які було дуже важко пробиратися. Величезну допомогу мисливцям зробила працьовита собака. Всі деталі і подробиці дивіться на відео.