8 і 9 травня квитки на поїзди далекого прямування подешевшають на 50%

Фото: ІТАР-ТАСС

Пасажири поїздів далекого прямування 8 і 9 травня отримають знижку 50 відсотків при купівлі квитків, повідомляє у вівторок, 29 квітня, прес-служба РЖД.

Зокрема, квитки в плацкартні вагони поїздів будуть коштувати на 49 відсотків нижче середньорічного тарифу, а квитки в купейні вагони і СВ поїздів далекого прямування - на 50 відсотків. Знижка поширюється на всі маршрути внутрішньодержавного сполучення.

Крім того, 1 травня пасажири зможуть зробити поїздку на спеціальному ретропоїзд з Москви в Тулу, а в День Перемоги - з Москви в Моніно.

У Тулі пасажири ретропоїзд відвідають музей-садибу Льва Толстого "Ясна Поляна" та вирушать на станцію "Козлова Засека". Також в програму входить відвідування експозиції "Залізниця Толстого", Державного музею зброї та фірмового магазину "Тульський пряник".

Посилання по темі

Програма поїздки в Моніно включає екскурсію в Музей військово-повітряних сил, де можна буде побачити авіаційну техніку під відкритим небом.

Крім того, з 24 квітня по 12 травня "Аерофлот" проводить щорічну акцію, в рамках якої дарує ветеранам Великої Вітчизняної війни безкоштовні квитки на свої рейси . Полетіти за оформленими в період проведення акції квитках ветерани зможуть як в міста Росії, так і за кордон.

Зокрема, ветерани зможуть оформити безкоштовні квитки на рейси, що прямують з Росії в країни СНД і Балтії, а також в Болгарію, Угорщину, Німеччину, Польщу, Румунію, Сербію, Хорватію, Австрію і Чехію.